Autor Wątek: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum  (Przeczytany 7323 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 12, 2014, 19:59:21 pm »
Dawno temu Ljubo Travica mi powtarzał, iż sentymentalni to są kibice. On jest profesjonalny i sentymentów nie ma.
No i wyszło mu jak wyszło. Nasprowadzał nam zawodników, z których zostało... niewielu. Takiej rotacji jak za Ljubo nie doświadczył chyba żaden klub. Ocalał Alek, który chyba jest sentymentalny. Wierzycie, że nie zagra w innym polskim klubie, czy powiedział to ot tak sobie?
Sentyment pozwala wycisnąć z siebie więcej niż zwykły profesjonalizm.
A Ljubo... jego stosunek do Polaczków i ich pieniędzy wydaje mi się mocno kontrowersyjny.
Z całym szacunkiem i sympatią dla Ivana Ilicia, ale grał (choć to chyba zbyt duże słowo) o jeden sezon za długo. Pozwalało to Baranowiczowi na strzelanie fochów w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. A przecież był do wzięcia Dobrowolski, którego obecność (nawet na ławce) utemperowałaby Baranka. Czy trzymanie Ilicia w składzie było profesjonalne?
"Profesjonalnie" zamienił Woickiego na Redwitza, Redwitza zamierzał zamienić na Zagumnego, ale nie wyszło, więc sięgnął po Baranowicza i gdyby został, sięgnąłby po kolejnego sypacza. Mam wątpliwości ile w takim działaniu jest profesjonalizmu.
O ile mnie pamięć nie myli, Alkowi kończy się kontrakt z upływem kolejnego sezonu. Czy Góral, który (według moich wiadomości) nie żałuje pieniędzy na leczenie Alka, zachowuje się nieprofesjonalnie? Czy Alek wyleczy się i w następnym sezonie "profesjonalnie" wybierze klub, który mu odrobinę więcej zapłaci?
Co to jest ten "profesjonalizm", traktowanie ludzi jak rzeczy?
Ja staram się wydawać swoje pieniądze na ludzi, którym ufam. Zaufanie to sentyment, ale to także cecha w pracy z ludźmi wielce profesjonalna. Bo nawet największy profesjonalista jest w stanie odp... zwykłą manianę. Żeby robić rzeczy nadzwyczajne potrzeba czegoś więcej niż zwykłego profesjonalizmu.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2014, 20:01:34 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 12, 2014, 20:39:12 pm »
Z chwilą wywalenia Marka Karbarza naszym klubem zawładnęli NIEUDACZNICY nie mający pojęcia anie o tym sporcie, ani w ogóle o prowadzeniu takiego biznesu. Można wiele o tym wszystkim pisać ale to głos na puszczy, szkoda nerwów swoich i innych kibiców. W każdym razie już zeszłoroczna afera z herbem źle mi pachniał, a w tym momencie jestem niemal pewien że gdzieś w bliskiej przyszłości coś się tu skończy/wypali, szkoda tym większa bo mam wrażenie że przy innych ludziach piękny sen mógł by trwać trwać trwać. Mam jedynie nadziej że gdy już rypnie Janek Such będzie wolny i chętny, inaczej dupa zbita.
W końcu.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 13, 2014, 09:37:47 am »
Też uważam że zarządzanie klubu to jest raczej porażka, zresztą kolega mi opowiadał pewną historię która na ten temat mnie utwierdziła... ale to nie na forum...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 13, 2014, 13:09:42 pm »
Witam.
Bardzo Was przepraszamy za to że nie było telefonów od was na antenie, ale rozmowa tak się rozwinąła iż niespełna godzina programu to by było mało.
Myślę, iż rozmowa wynagrodziła wam to.