Autor Wątek: Sparingi przed sezonem 2014/2015  (Przeczytany 15597 razy)

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #20 dnia: Września 12, 2014, 14:35:39 pm »
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, trzeba przyciągnąć "kibiców galerii", tylko trzeba sie zastanowić co to za kibice. siedzą czasami koło mnie na meczu i nie wiedzą co robić a chodzą na mecze tylko po to bo jest to modne i się pochwalą innym. Nie trzeba się więć starać o prezentację na Podpromiu, bo tłumaczenie że nie mają czasu dwie godziny na prezentację to nie wiem dla kogo ono jest.

immpredecibles

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
  • W mym sercu zawsze RESOVIA!
    • resovia.rzeszow.pl
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #21 dnia: Września 12, 2014, 18:52:56 pm »
W myśl powiedzenia że "lepsze jest wrogiem dobrego" to już lepiej NIC NIE ROBIĆ zamiast takiej cepeliady z Maraga .... coś tam coś tam >:( >:(. I trochę grosza w kieszeni zostanie i obciachu też sobie zaoszczędzimy.
D-N-O :-[ :-[ !

Nie zostanie, bo całą prezentacje organizuje i sponsoruje Galeria. Zarząd Resovii do tego ręki nie przykłada z tego co wiem :)
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2014, 20:06:27 pm wysłana przez Karolina »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #22 dnia: Września 12, 2014, 19:04:07 pm »
No cóż, wycofuję się z pomysłu organizacji prezentacji drużyny, choć mogła to być najfajniejsza z dotychczasowych prezentacji, bo zorganizowana dla kibiców - przez nich samych. Nie zamierzałem podczas imprezy ani tańczyć, ani śpiewać, bo nawet tak zamożnego klubu jak Resovia i tak hojnych kibiców nie stać na honorarium za mój taniec i śpiew. Zamierzałem zorganizować, swobodny wieczór z zawodnikami i trenerami, podczas którego każdy mógłby przejąć mikrofon i poprowadzić rozmowę według swojego uznania, podczas którego można by było zrealizować kilka innych fajnych pomysłów, bez rozwalania treningu.
Nie będę tego realizował, bo nie rzuca się pereł przed wieprze.
Następny swój pomysł współpracy z drużyną zrealizuję dla bardzo zamkniętego grona. Wtedy pojawią się pretensje: "dlaczego nie ogłoszono, nie zaproszono, nie powiadomiono?".  Dlaczego? Bo nie rzuca się pereł przed wieprze.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #23 dnia: Września 12, 2014, 19:16:57 pm »
Repres, zacytuję (z pamięci) klasyka- ochłoń, ochłoń, napij się wody...  ::)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #24 dnia: Września 12, 2014, 19:22:31 pm »
To nie ja. To biblia. Trochę większy klasyk od tego od "pożytecznych idiotów". Jakoś tamto nikogo nie zbulwersowało.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #25 dnia: Września 12, 2014, 20:09:47 pm »
A ja miałem jeszcze do niedawna nadzieję na Turniej Strzelczyka, potem została mi nadzieja na mecz z jakąś fajną, mocną drużyną, na samym końcu miałem nadzieję już na mecz dowolnym  ligowcem. Nie ma nic.

A w sumie jakoś mnie to nie dziwi za bardzo. Skoro Galeria Rzeszów wszędzie się reklamuje jako "ta co wspiera najlepszych", więc chyba musi wspierać dużymi pieniędzmi skoro prezentacja jest u nich. Ja na nią nie przyjdę, jakoś nie kusi mnie ta sztucznie wykreowana gwiazdeczka M., chociaż to o czym napisał repres, czyli przyjść na trening i wtedy zrobić jakąś prezentację wydaje się być ciekawym pomysłem.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #26 dnia: Września 12, 2014, 23:01:39 pm »
...
Dodam jeszcze jedno, bardzo istotne - taka prezentacja powinna być także oddaniem satysfakcji kibicom - jak by nie było najlepszym w Polsce. Np. poprzez podziękowanie przez klub Wojtkowi i innym kolegom (Why) za jego pamiętną akcję.
...
Jako podziękowanie za akcję banerową Klub zaprosił Nas na godzinę wyłączności z zawodnikami...
Wprawdzie zorganizowane to było nieco na szybko i nie każdy zdołał dojechać, ale i drukowanie banerów było na szybko i w ostatniej chwili ;)

Co do prezentacji, to może i pomysł Represa nie jest taki zły.
Prezentować nam zawodników jako takich nie trzeba, ale przywitać się przed rozpoczęciem sezonu by można, np. na/przed/po ostatnim treningu przed rozpoczęciem ligi. I bez fajerwerków, ale właśnie w takiej mniej formalnej atmosferze....
Możemy się przecież zorganizować... po raz kolejny... sami... :|

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #27 dnia: Września 12, 2014, 23:37:11 pm »
(...)
Taką postawę Represa czy Abdulla (a także niejakiej Monixx) nazywam byciem ,,pożytecznym idiotą''.
(...)

(...)
Nie będę tego realizował, bo nie rzuca się pereł przed wieprze.
(...)

Eeee, widzę, że niektórzy dobrze przepracowali okres przygotowawczy.
Przeprowadzili właśnie autoprezentację i zademonstrowali nam odrobinkę swoich możliwości na nadchodzący sezon.
Jak zwykle zapowiada się...emocjonująco.
Szkoda, że poziom robi się coraz niższy...jeśli jakikolwiek jest  ::)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #28 dnia: Września 13, 2014, 08:00:59 am »
Prezentacji, mając w pamięci ostatnie , nie żałuję.
Do GR sie nie wybieram, chyba nie jestem "targetem" tego dziwowiska.
Pomysł Represa uważam za ciekawy i nie chodzi tu o wyręczanie klubu ale o pokazanie co wielu z nas kręci w byciu kibicem Resovii.

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #29 dnia: Września 13, 2014, 11:04:17 am »
Pomysł Represa uważam za ciekawy i nie chodzi tu o wyręczanie klubu ale o pokazanie co wielu z nas kręci w byciu kibicem Resovii.

I tu jest sedno sprawy. Jeśli zbierze się grupa "komitetu powitalnego" na któryś trening to też z przyjemnością dołączę.