Ankieta

Gdzie powinni siedzieć kibice gości w nowym sezonie?

W górnym sektorze J3 jak w poprzednich latach
35 (58.3%)
Na dole, tam gdzie w play off (obok sektora c4 i studia Polsatu)
9 (15%)
Jest mi to obojętne.
1 (1.7%)
Nie mam zdania.
2 (3.3%)
W bocznym sektorze za statystykami.
13 (21.7%)

Głosów w sumie: 60

Autor Wątek: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015  (Przeczytany 11429 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« dnia: Lipca 21, 2014, 20:29:14 pm »
Najprawdopodobniej w nowym sezonie kibice gości będą w bocznym sektorze, obok studia Polsatu. Kibice gości byliby tam na play off. Decyzja chyba zapadła, ale chciałbym zapytać was o zdanie i wasze doświadczenia w tej materi. Gdzie wg was było by lepiej umieścić kibiców  gości. Nie wpuszczenie nie wchodzi w grę, gdyż udział kibiców gości jest zagwarantowany przepisami a z nimi jest więcej emocji.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2014, 21:36:59 pm wysłana przez A :) »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 21, 2014, 21:55:54 pm »
Można zaznaczyć odpowiedź Absolutnie NIE tam gdzie w POffach ?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 21, 2014, 22:57:49 pm »
Decyzja już zapadła, więc...
Chyba ktoś się zorientował, że miejsca w górnym sektorze są atrakcyjniejsze dla kupujących i szkoda "marnować" tych miejsc dla kibiców przyjezdnych.
My też nie jesteśmy rozpieszczani na wyjazdach.
Kibice przyjezdni są najmniej "słyszalni", gdy usadowić ich tak, jak na play-off. Gdy byli w górnych rzędach, to dla niemal całej góry nad naszym KK byli lepiej "słyszalni" od naszego KK. Na play-off siedzieli sobie w niszy, a ich doping na halę nie docierał.
Tylko czy to dla nas dobre?
Nic tak nie rozleniwia, jak brak konkurencji, a myślę, że czeka nas trudny sezon pod względem "ruszenia" rzeszowskiej publiki. Zabraknie sztandarowej przyśpiewki "Mistrzem Polski jest..." oraz okrzyku "Mistrz!...". To ruszało całe trybuny.
Złość na doping przeciwnika nie jest najszlachetniejszym uczuciem, ale, gdy nic innego nie będzie w stanie ruszyć publiki, może to właśnie dobrze słyszalna konkurencja będzie nam potrzebna?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 21, 2014, 23:23:24 pm »
... Kibice przyjezdni są najmniej "słyszalni", gdy usadowić ich tak, jak na play-off. Gdy byli w górnych rzędach, to dla niemal całej góry nad naszym KK byli lepiej "słyszalni" od naszego KK. Na play-off siedzieli sobie w niszy, a ich doping na halę nie docierał....

Z perspektywy mojego K3 absolutnie się nie zgadzam. Owszem bywały mecze na przestrzeni ostatnich 6 sezonów gdzie sektor gości skutecznie zagłuszał KK, ale to co zafundowaliśmy sobie /im od czasu LM z JW to już nadmiar gościnności. Doskonała miejscówka do kontaktu z drużyną /Skra , JW/, prezentacji sporych opraw /Koźlaki/... no i stwierdzenie że doping na hale nie docierał.... cóż z perspektywy górnych rzędów KK widać gorzej słychać.  KK dostaje fatalne miejsca w Bełku i Kędzierzynie a odpłacamy się wielka gościnnością. Jeżeli już to najbardziej skrajna część sektora O lub E3.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 22, 2014, 08:01:49 am »
Rozumiem tę decyzję tak: więcej karnetów, mniej biletów. Mi osobiście bardziej odpowiadało, gdy kibice gości byli "usadowieni" w J3. Odkąd przesadziliśmy gości za boisko, mit Twierdzy Rzeszów rozprysł się w drobne kawałeczki. Przypadek? Może tak, może nie. Nie zgodzę się z tezą, że doping gości z tyłu boiska jest mniej uciążliwy dla kibiców Resovii. Mam karnet w I2 , często jestem na gościnnych występach w D3 i D4 i z całym przekonaniem uważam, że doping gości z tyłu boiska jest "wydajniejszy" , aniżeli w z J3. A argument o łatwości kontaktu obcych kibiców ze swoją drużyną nie jest  żałosny, wręcz przeciwnie. Przez 6 lat nie widziałem , jak drużyna gości biegnie do J3, aby przebić "piątki" ze swoimi kibicami. W nowym miejscu, jest to normą. . Nie ma się co dziwić, łatwiej jest zawodnikom zrobić 15, 20 kroków, aniżeli "wspinać" się po schodach. Według mnie zmiana miejsca kibiców gości, jest wyrazem naszej niesamowitej gościnności.
Cóż, biznes to biznes. Są pewne pieniądze "do zrobienia" (sprzedaż karnetów w J3) to się je robi.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 22, 2014, 08:02:32 am »
Kibice przyjezdni są najmniej "słyszalni", gdy usadowić ich tak, jak na play-off. (...) Na play-off siedzieli sobie w niszy, a ich doping na halę nie docierał....
Może i drużyny gości grały dla niesłyszalnych kibiców , których doping nie docierał na halę ale efekt był taki że na 6 spotkań przy tej lokalizacji przegraliśmy 5. Może taka forma i czas , ale niebezpieczna skuteczność  jak na Podpromie.

« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2014, 08:05:43 am wysłana przez d74 »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 22, 2014, 08:57:43 am »
Trzeba będzie po prostu głośniej dopingować. Nie będzie obijania i już. Co ma garstka kibiców do 4 tys. gardeł? Skoro mamy być najlepsi przyszedł czas żeby to udowodnić.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 22, 2014, 09:07:55 am »
Trzeba będzie po prostu głośniej dopingować. Nie będzie obijania i już. Co ma garstka kibiców do 4 tys. gardeł? Skoro mamy być najlepsi przyszedł czas żeby to udowodnić.

I tego się trzymamy !!

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 946
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 22, 2014, 09:46:16 am »
Mam wrażenie, że usadowienie Gości w bocznym sektorze rozbija nas jako całość. Trochę tak jakbyśmy gubili rytm  nadany przez SSPS. Jakby Goście nam go zaburzali. Z górnych rzędów B3 czasami lepiej słyszę bębny Gości niż nasze, a wcześniej nie było takiego problemu. Tak to wygląda z mojego punktu widzenia. Nie wiem jak to wygląda w innych miejscach hali ;)
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 22, 2014, 11:03:27 am »
W trakcie play-offów był wielokrotnie podnoszony temat nowych miejsc dla gości, a teraz już nikt o tym nie pamięta - nowe umiejscowienie daje kibicom gości bonus w postaci tuby rezonansowej (niski sufit), co spowodowało o wiele lepszą słyszalność KK gości na hali - wtedy wiele osób to zauważyło...