Ankieta

Gdzie powinni siedzieć kibice gości w nowym sezonie?

W górnym sektorze J3 jak w poprzednich latach
35 (58.3%)
Na dole, tam gdzie w play off (obok sektora c4 i studia Polsatu)
9 (15%)
Jest mi to obojętne.
1 (1.7%)
Nie mam zdania.
2 (3.3%)
W bocznym sektorze za statystykami.
13 (21.7%)

Głosów w sumie: 60

Autor Wątek: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015  (Przeczytany 11438 razy)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 22, 2014, 11:36:57 am »
 3 lata przeżyłem z kibicami przyjezdnymi w J . Przeżyje i następne. Mimo ,że jako "jednostka" lepiej mi był.o na PO to jako "ogół: jestem za powrotem na wysokie  J Zgadzam się z rozbijaniem naszego dopingu przez gości. Fizyka jak nauka ścisła pokrewna matematyce oszukiwać się nie da.Zjawisko akustycznego rezonansu pod niskim dachem jest jak piach rzucany  w tryby  naszej dopingującej maszyny.Dajemy sami zapałki do zabawy przyjezdnym.
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 22, 2014, 12:04:10 pm »
Myślę, że nasz KK ma nowe wyzwanie - jak zneutralizować doping gości.

Tu trzeba całościowego podejścia koncepcyjnego, tak aby niezależnie od KK gości nasz doping był silniejszy.
Przede wszystkim - tzw. rozruch hali przed meczem. Być może zmiana niektórych form na bardziej "DISCO" - więcej mocnych uderzeń, bębnów i bardziej aktywny śpiew.
No i HALA - tu jest niewykorzystany potencjał - 4000 przeciw 40 - wynik musi być jednoznaczny.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 22, 2014, 12:44:41 pm »
Jesteśmy troszeczkę jak komunizm. Próbujemy rozwiązać problem który sami sobie tworzymy. Prawa fizyki nie da się oszukać. KK nie słychać w górnych sektorach za KK bo klub kibica śpiewa w kierunku boiska. Dodatkowo nie będzie go słychać również po przeciwnej stronie. Nałożą się dwa źródła dźwięku co utrudni odbiór. Skoro odpadnie współpraca z sektorem C4 i C3 to mówiąc kolokwialnie dźwięk nie wróci. Inne porównanie to prowadzenie dopingu podczas przerw gdzie leci muzyka i mówi spiker. Da się, ale jest diametralnie trudno.
To są konsekwencje. Decydent bierze pod uwagę wszystkie okoliczności i podejmuje decyzję. I liczy się iż konsekwencje tego będą takie a nie inne.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 22, 2014, 13:29:13 pm »
Jesteśmy troszeczkę jak komunizm. Próbujemy rozwiązać problem który sami sobie tworzymy. Prawa fizyki nie da się oszukać. KK nie słychać w górnych sektorach za KK bo klub kibica śpiewa w kierunku boiska. Dodatkowo nie będzie go słychać również po przeciwnej stronie. Nałożą się dwa źródła dźwięku co utrudni odbiór. Skoro odpadnie współpraca z sektorem C4 i C3 to mówiąc kolokwialnie dźwięk nie wróci. Inne porównanie to prowadzenie dopingu podczas przerw gdzie leci muzyka i mówi spiker. Da się, ale jest diametralnie trudno.
To są konsekwencje. Decydent bierze pod uwagę wszystkie okoliczności i podejmuje decyzję. I liczy się iż konsekwencje tego będą takie a nie inne.
uuuu pachnie lekkim wq... i słusznie . SSPS ciężko pracował na jakość dopingu na Podpromiu a w nagrodę dostał kibiców gości z tubą nagłośnieniowa :(    Może jeszcze qrna DJ..... Jeżeli już chcemy udostępniać J3 dla Naszych kibiców to na pewno nie wstawiajmy gości miedzy B 3-4 a C3-4. Skrajne Sektory E bądź F powinny wystarczyć.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 22, 2014, 13:55:51 pm »
Kibice gości powinni znaleźć się w sektorze L3 albo E3/F3. Po przeciwnej stronie do sektora B3, tak aby nie zagłuszali początku dopingu. Jak do B3 dołączy się reszta sektorów B,D i górnych to grupka przyjezdnych nie będzie przeszkadzać. Jeśli wrzucimy ich do sektora O wtedy mamy problem, bo kluby kibica będą się nawzajem zakłócać i reszta hali nie usłyszy co aktualnie jest śpiewane.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 22, 2014, 16:44:32 pm »
Daj spokój, bo oceniasz to tylko z perspektywy własnego miejsca. Ja oceniam to z perspektywy całej hali. Zadałem sobie ten trud.
Na sektorach D doping przyjezdnych na nowych miejscach też był dużo dużo bardzie słyszalny. Tak że coś z tą całą halą nie bardzo, chyba że cała bez sektora K, D i może jeszcze innych, wtedy ok...


Jeśli wrzucimy ich do sektora O wtedy mamy problem, bo kluby kibica będą się nawzajem zakłócać i reszta hali nie usłyszy co aktualnie jest śpiewane.

I taki problem mieliśmy już w play-off, przyjezdni nie skupiają się na własnym dopingu tylko na rozbijaniu naszego, i na nowych miejscach niestety im się to udaje. W tym roku Podpromie pierwszy raz gubiło rytm bo kk był w kilku sektorach niesłyszalny i nowsi kibice zwyczajnie się gubili.
W końcu.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 22, 2014, 21:09:28 pm »
Myślę, że najlepiej byłoby wrzucić kibiców gości w E3 i większość byłaby zadowolona. Z powodu dojazdu i braku karnetu jestem na 5-8 meczach w sezonie, ostatnio właśnie na pierwszym meczu finałowym ze Skrą i niestety mimo stania przy barierkach nad KK, doping Skry był doskonale słyszalny. Zakłócało to bardzo relacje KK - reszta hali.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 22, 2014, 21:31:26 pm »
Prawie logiczne. Prawie.
Tylko, że nie chodzi o to, że naszego KK nie słychać. Chodzi o to, ze doskonale słychać kibiców przyjezdnych z sektora górnego, którzy opanowują w ten sposób niemal połowę trybun.
Fakt, że dźwięk z góry niesie się lepiej niż ten z dołu odkryto już parę wieków temu. Po to mahometanie budują minarety, żeby imama było daleko słychać. W tym celu wynaleziono również ambony w kościołach.
Umiejscowienie kibiców gości ma taki wpływ na wynik meczu jak czarny kot na spluwanie przez lewe ramię (albo odwrotnie).
Czy ja pisałem, iż to było idealne? Ja jestem przeciw umieszczeniu kibiców gości obok SSPSu. I to ze mogą sobie przebić piątki ze swoimi mi nie przeszkadza. To są tacy sami kibice jak my. Jakby nie byli w grupie zorganizowanej, tylko siedzieli gdzieś indziej to ktoś by im zabronił to zrobić? Nam nie bronią przebić piątek ze swoimi to i im na takich samych zasadach nie brońmy.
Ja w obecnej sytuacji, jakbym miał na to jakikolwiek wpływ to dałbym im sektor po przeciwnej stronie hali, zdaje się L tam gdzie żony zawodników obecnie siedzą. Ale to jest moje zdanie.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 23, 2014, 08:14:35 am »
Ponieważ sprawa sektora J3 jest przesądzona - poszło info o nowych karnetach w tym sektorze, to proponuję umieścić KK gości w E3 lub F3.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 23, 2014, 10:02:12 am »
Meczów "konfliktowych" będzie kilka, Skra, ZAKSA, Czarni. Pozostałe powinny być bezproblemowe.
Niestety te najważniejsze zapewne będą ze Skrą lub ZAKSą  :o ;D ;) ???