Ankieta

Gdzie powinni siedzieć kibice gości w nowym sezonie?

W górnym sektorze J3 jak w poprzednich latach
35 (58.3%)
Na dole, tam gdzie w play off (obok sektora c4 i studia Polsatu)
9 (15%)
Jest mi to obojętne.
1 (1.7%)
Nie mam zdania.
2 (3.3%)
W bocznym sektorze za statystykami.
13 (21.7%)

Głosów w sumie: 60

Autor Wątek: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015  (Przeczytany 11440 razy)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 23, 2014, 11:40:16 am »
Też o tym myślałem. Tylko, ze jest tam "szlak komunikacyjny". Przy całej łagodności naszej publiki, łatwiej o jakieś smrodki i prowokacje.
Myślę, że trzeba się pogodzić z "pobliską konkurencją" i wygrać tę konkurencję  :)
Posłużę się hasłem Pabla: "Szanowna Rzeszowska Publiczności, maszeruj albo giń!"  :)

Nie dość,że to szlak komunikacyjny to jeszcze zawsze bawi się tam bardzo dużo dzieci (nie wiem jak to wygląda po drugiej stronie hali) i to również może rodzić jakieś "problemy".

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 23, 2014, 15:02:59 pm »
Jako,że nasz Klub bierze udział w programie "wyrównywanie szans" ( sektory KK przyjezdnych praktycznie obok naszego KK) i znany jest z wielkiej gościnności i miłości do bliźnich niestety nie zawsze tych spacerujących w biało-czerwonych pasach,proponuje umieszczenie KK gości na piętrze za szybami razem z VIP-ami.
Taki gest odbije się szerokim pozytywnym echem w siatkarskim środowisku.
1/komfortowe warunki oglądania pojedynku
2/niezła widoczność
3/ dostęp do statystyk
4/drink bar dla chętnych.
Z wrodzonej skromności nie wspomnę o pozytywnym aspekcie naszego kibicowania .

A tak na poważnie
Decyzje już zapadły.Niestety złe.
Trzeba będzie ściskać pośladki jeszcze mocniej,a różnie z tym bywało do tej pory.Ja optymista urodzony więc wierzę ,że żadne ryki  Kozłów i szum skrzydeł Trutni nie przeszkodzą nam w dopingu.


bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 23, 2014, 16:33:18 pm »
Nie dość,że to szlak komunikacyjny to jeszcze zawsze bawi się tam bardzo dużo dzieci (nie wiem jak to wygląda po drugiej stronie hali) i to również może rodzić jakieś "problemy".
Ja może ciągle o tym samym, ale czemu traktujemy kibiców gości jako "hordę barbarzyńców" siejącą śmierć i zniszczenie? Dzieci bawią się po obu stronach boiska i kibice gości im w tym nie przeszkadzają. Chyba, że będzie idea budowy klatki tak jak na piłce. W ciągu komunikacyjnym tez nie bardzo przeszkadzają, gdyż i tak tam kibice siedzą a kibice gości zajmują podobna ilość miejsca. Jedynie widzę ewentualnie ograniczenia dla Naszych kibiców co do stania nad sektorem gości, ale można wykorzystać to co jest obok sektora J3. Wszak na Podpromiu wszyscy maja miejsca siedzące.
Inny problem/wyzwanie to po prostu nie wpuszczenie kibiców pod znacznym wpływem alkoholu lub tych co są pod wpływem narkotyków. Zwykły kibic siatkarski jest Nie awanturujący się. Na Pucharze Polski przebywają ze sobą kibice gości i raczej się nie mordują. Więc się da. Oczywiście obok może być dodatkowa ochrona, ale to tak na wszelki wypadek i to niezależnie gdzie kibice gości siedzą. W 10-letniej historii incydenty z kibicami gość można policzyć na palcach jednej ręki. Ale nie słyszałem o tym aby kogoś pobito, jakieś dzieci skrzywdzono czy inne takie przypadki.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 23, 2014, 16:55:49 pm »
Zwykły kibic siatkarski jest Nie awanturujący się.

wpuszczać tylko w krawatach (i to tych pomarańczowych   ;) ). Kibic w krawacie jest mniej awanturujący się. :)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 23, 2014, 17:59:19 pm »
Ja nie obawiam się kibiców gości. Ja obawiam się zaczepek i prowokacji ze strony naszych kibiców. Nie wszyscy potrafią utrzymać nerwy na wodzy, czego przejawem bywają niezbyt elegancie wyskoki w stosunku do naszych zawodników.
Nie wrzucajcie nieadekwatnych haseł o "trzymaniu w klatkach", bo to nie ten problem. Przecież dobrze wiadomo, że poza Częstochową nie ma problemu bezpieczeństwa i nie należy przesadnie do niego podchodzić. Jednak pewna doza ochrony jest potrzebna. Po meczu wychodzi tłum. Nad tłumem "wymieszanych" kibiców ochrona nie jest w stanie zapanować. Przecież i my z każdego obiektu wychodzimy dopiero po rozładowaniu tłumu. To zwykłe środki bezpieczeństwa. W trakcie meczu nikt nikomu nie zabrania przemieszczać się po całym obiekcie.
Nie ma w tym nic upokarzającego. Praca ochrony ma swoje reguły. Trzeba je uwzględnić.
Dzieci bawią się po obu stronach  boiska. Z tym nie ma żadnych obaw.
Chodzi wyłącznie o chwilowe przytrzymanie grupy przyjezdnych po meczu. Za statystykami byłoby to dla ochrony znacznie trudniejsze.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 24, 2014, 09:52:07 am »
A nie można użyć przenośnych barierek takich jak w Bełchatowie?  To nie jest tak iż się nie da. Da się tylko trzeba chcieć. Czy jedna strona czy druga taka sama praca, tylu samo ochroniarzy trzeba. Trzeba to naprawdę dobrze przemyśleć. Czasu jeszcze jest troszeczkę.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 24, 2014, 10:10:24 am »
Abdull,
Czy w klubie wiedzą o naszej dyskusji ?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 24, 2014, 10:51:15 am »
Pewnie tak. Pisałem o tym Kasi, iż takie coś rozpocznę na forum.
Zresztą wątek ten wysłałem do wszystkich użytkowników forum, w tym tych co pracują dla Klubu i są tu zarejestrowani.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2014, 10:53:07 am wysłana przez A :) »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 24, 2014, 18:16:39 pm »
Choroba,  gdzie my jesteśmy? Na Forum Kibiców Resovii, a nie forum Klubu: Asseco Resovia. Pytam po co i w jakim celu mamy informować, tłumaczyć się Press Officerowi klubu. Nie popadajmy w paranoję. Nie jestem  członkiem korporacji Asseco, abym czuł się zobowiązany do takiej "lojalności".  Jestem kibicem Resovii. A to duża  różnica.
Jesteśmy wolnymi ludźmi, piszącymi na niezależnym forum. A Katarzyna PR, nie jest i nigdy nie będzie naszym cenzorem. Przy najmniej moim.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2014, 18:18:50 pm wysłana przez Slawko »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 24, 2014, 18:47:43 pm »
Slawko nie wiem nawet jak skomentować ten twój dziwny wpis... Dobrze się czujesz?

Przecież chodzi o to, żeby klub wiedział jakie są zastrzeżenia i pomysły odnośnie rozwiązania sytuacji z gośćmi...  ::) To, co napisałeś to jest dopiero jakaś paranoja...