Ankieta

Gdzie powinni siedzieć kibice gości w nowym sezonie?

W górnym sektorze J3 jak w poprzednich latach
35 (58.3%)
Na dole, tam gdzie w play off (obok sektora c4 i studia Polsatu)
9 (15%)
Jest mi to obojętne.
1 (1.7%)
Nie mam zdania.
2 (3.3%)
W bocznym sektorze za statystykami.
13 (21.7%)

Głosów w sumie: 60

Autor Wątek: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015  (Przeczytany 11428 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 24, 2014, 19:14:59 pm »
Slawko nie wiem nawet jak skomentować ten twój dziwny wpis... Dobrze się czujesz?

To nie komentuj, jak nie rozumiesz. Przeczytaj uważnie wpis Abdula, a potem oceniaj moją wypowiedź. Jeżeli kogoś by interesowało zdanie kibiców, to najpierw by zapytał na forum kibiców Resovii, a potem ogłaszał zasady rezerwacji karnetów, a nie odwrotnie.  Sorry, przecież to nie Katarzyna PR rozpoczęła dyskusję.
Nie wyskakuj więcej Dziewczyno z motyką na księżyc.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2014, 19:24:07 pm wysłana przez Slawko »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 24, 2014, 19:36:59 pm »
To nie komentuj, jak nie rozumiesz. Przeczytaj uważnie wpis Abdula, a potem oceniaj moją wypowiedź. Jeżeli kogoś by interesowało zdanie kibiców, to najpierw by zapytał na forum kibiców Resovii, a potem ogłaszał zasady rezerwacji karnetów, a nie odwrotnie.  Sorry, przecież to nie Katarzyna PR rozpoczęła dyskusję.
Nie wyskakuj więcej Dziewczyno z motyką na księżyc.

Ty akurat jesteś wszechwiedzący... Ja rozumiem wpis Abdulla w przeciwieństwie do Ciebie. Zresztą niech on się wypowie czy nie mam racji co do jego intencji.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 24, 2014, 19:46:44 pm »
Ty akurat jesteś wszechwiedzący... Ja rozumiem wpis Abdulla w przeciwieństwie do Ciebie. Zresztą niech on się wypowie czy nie mam racji co do jego intencji.
Ja  pierwszy nie cenzorowałem, w przeciwieństwie do Ciebie.  Ja oceniłem pewną sytuację. Ty w dość ułomny sposób oceniłaś moją wypowiedź. Jest różnica, nieprawdaż?
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2014, 19:48:55 pm wysłana przez Slawko »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 24, 2014, 19:55:11 pm »
Ja  pierwszy nie cenzorowałem, w przeciwieństwie do Ciebie.  Ja oceniłem pewną sytuację. Ty w dość ułomny sposób oceniłaś moją wypowiedź. Jest różnica, nieprawdaż?

Nazywam rzeczy po imieniu. Paranoją jest podejrzewanie Abdulla o to, że tłumaczy się komuś z założenia wątku, podczas gdy on po prostu informuje klub, że kibice nad tym wątkiem się pochylili i mają pewne obawy a także i pomysły.

Pomiędzy klubem a kibicami powinien być dialog i jak widać Abdull do tego dąży w przeciwieństwie do Ciebie.

Z takim nastawieniem nic dziwnego, że zakładasz, że klubu to nie obchodzi. Mnie też nie obchodziłoby zdanie człowieka tak wrogo do mnie nastawionego...
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2014, 19:57:00 pm wysłana przez Monixx »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 24, 2014, 20:08:58 pm »
Dziwne, że wszystkie te inicjatywy wychodzą od kibiców, a klub mówiąc delikatnie ma to daleko w poważaniu. Dlatego rzeczy nazywam po imieniu. Jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz, to zamilknij. O pewnych sprawach dziewczynko nie  masz bladego pojęcia. A już wyjeżdżanie z hasełkiem o wrogości do klubu nazwę krótko:totalna głupota. Jestem wrogiem lekceważenia głosu kibiców, nie zaś wrogiem klubu. Ale dla sezonowego kibica, to żadna różnica. On tego nie ogarnia. Czemu zatem się dziwię takiej ignorancji.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 24, 2014, 20:18:10 pm »
Dziwne, że wszystkie te inicjatywy wychodzą od kibiców, a klub mówiąc delikatnie ma to daleko w poważaniu. Dlatego rzeczy nazywam po imieniu. Jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz, to zamilknij. O pewnych sprawach dziewczynko nie  masz bladego pojęcia. A już wyjeżdżanie z hasełkiem o wrogości do klubu nazwę krótko:totalna głupota. Jestem wrogiem lekceważenia głosu kibiców, nie zaś wrogiem klubu. Ale dla sezonowego kibica, to żadna różnica. On tego nie ogarnia. Czemu zatem się dziwię takiej ignorancji.

Będę pisać co mi się żywnie podoba. Za stara jestem na nazywanie mnie dziewczynką. Nie będę się obrażać za sezonowca... Właściwie kto tu jest sezonowcem patrząc na zarejestrowanie na forum... ale jest takie powiedzenie: Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

A właściwie to,  czy klub ogłosił oficjalnie gdzie zamierza tych nieszczęsnych gości umieścić? Może właśnie po przeciwnej stronie hali? Nikt tego nie wie a już wiesza się psy za decyzję o sprzedaży karnetów do sektora. Jeśli po przeciwnej to nie będzie żadnego problemu odnośnie dopingu a i klub więcej zarobi...  ::) 
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2014, 20:22:13 pm wysłana przez Monixx »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Sektor kibiców gości w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 24, 2014, 23:22:02 pm »
Informuje klub, że kibice nad tym wątkiem się pochylili i mają pewne obawy a także i pomysły.

Pomiędzy klubem a kibicami powinien być DIALOG.

Taki jest cel tego tematu. Na pytanie Krzyśka o to czy klub wie o tym temacie, dostał odpowiedź iż wie. M. In Kasia. Reszta to lekko pisząc nadinterpretacja.

Zresztą, na moje oko to klub jest odpowiedzialny za tą decyzję, my jako kibice jak Monixx wspominała możemy się podzielić swoimi obawami jak i przedstawić swoje pomysły. Sławek, jak masz pomysł jak to zrobić bez udziału klubu to chętnie wysłucham.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2014, 23:25:28 pm wysłana przez A :) »