Autor Wątek: Finał Mistrzostw Polski - Kraków ?  (Przeczytany 7353 razy)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Finał Mistrzostw Polski - Kraków ?
« Odpowiedź #20 dnia: Września 28, 2014, 23:18:11 pm »
JEden mecz w stylu Super Bowl ma sens - fajny pomysł repres1.
Ja jestem za finałem w dużej hali.

Byłem w Krakowie na 3 meczach i hala rzuca na kolana, a kibice na meczu Francja - Włochy to ponad 11 tysięcy ludzi, więc głód siatkówki w tym mieście jest. Hala jest śliczna, nowa i mają parcie, aby coś tam zrobić - to może jak dojdziemy do II rundy LM, to zorganizujmy tam finały tegorocznej LM???? Pełna hala pewna i promocja naszego klubu oraz Krakowa, więc co najlepsze zostaje na południu i niech "elektryki" mają swój SP w Poznaniu.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Finał Mistrzostw Polski - Kraków ?
« Odpowiedź #21 dnia: Września 28, 2014, 23:56:31 pm »
JEden mecz w stylu Super Bowl ma sens - fajny pomysł repres1.
Ja jestem za finałem w dużej hali.

Byłem w Krakowie na 3 meczach i hala rzuca na kolana, a kibice na meczu Francja - Włochy to ponad 11 tysięcy ludzi, więc głód siatkówki w tym mieście jest. Hala jest śliczna, nowa i mają parcie, aby coś tam zrobić - to może jak dojdziemy do II rundy LM, to zorganizujmy tam finały tegorocznej LM???? Pełna hala pewna i promocja naszego klubu oraz Krakowa, więc co najlepsze zostaje na południu i niech "elektryki" mają swój SP w Poznaniu.
Temat finałów LM w Kraków Arena był już "wałkowany" - ODPADA. Jeśli Resovia ma je organizować, to tylko w Rzeszowie !!  8) Tak rzeczą w klubie   :-X

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Finał Mistrzostw Polski - Kraków ?
« Odpowiedź #22 dnia: Września 29, 2014, 08:27:55 am »
Temat finałów LM w Kraków Arena był już "wałkowany" - ODPADA. Jeśli Resovia ma je organizować, to tylko w Rzeszowie !!  8) Tak rzeczą w klubie   :-X
Czyli najwcześniej za dwa lata, po przebudowie Podpromia... mam nadzieję :|