Siatkówka ogólnie > DevelopRes

Grupowe wyjscia na mecze DevelopResu

(1/4) > >>

Paulina:
Tutaj będą pojawiały się zapisy i informacje o grupowych, zorganizowanych wyjściach na mecze DewelopResu Rzeszów.

edit.
Organizatorem wyjść jest Spider2you. Poniżej krótkie przypomnienie zasad zapisów.


--- Cytat: spider2you w Września 30, 2014, 14:19:27 pm ---Wpisując swoją deklaracją zakupu biletów na mecz, deklarujesz odbiór biletu
Ja kupię i zapłacę za wszystkie, a zbiórka będzie pod halą z 4 zł w ręce (...), kto nie przyjdzie i nie odbierze biletu, to ustalam karę umowną na 6 zł, czyli będzie mi wisiał 10 zł.
Jesteśmy chyba wszyscy poważni i jak się zadeklarujecie, to musicie sobie zdawać sprawę, że trzeba bilecik odebrać, a jak nie to karę umowną zapłacić.
Nie chcę się bawić w przelewy, więc kasiorka w ręce i spotykamy się przed halą.

--- Koniec cytatu ---

Temat służy jedynie zapisom, więc bardzo proszę o wstrzymanie się w nim od wszelkich innych dyskusji ;)

PozdRRo

spider2you:
Drodzy kibice i kibicki :)
Rusza w sobotę Orlen Liga i pierwszy mecz dziewczyny grają z Atomem Trefl Sopot.
Dowiedziałem się, że znowu będziemy mogli kupować grupowe bilety, więc dalej będzie można tanio pooglądać zmagania naszych dziewczyn.
Cena biletu prawdopodobnie nie ulegnie zmianie, czyli będzie wynosić 5 zł.

Wszelkie informacje dostępne będą w połowie tygodnia i dam znać co i jak.

Mecz zaplanowano na sobotę, a w sobotę są półfinały ME, więc nie wiem czy komuś się będzie chciało iść, ale dam znać, może ktoś przejmie dystrybucję na ten mecz.

Następny mecz zaplanowano na środę, więc chętnych powinno być więcej.

spider2you:
Kolejny mecz Developresek w poniedziałek.
Rywalem jest zespół Budowlanych Łódź.

Zaczynają o 18.00 - zapraszam do zapisów.

1. Ela x 2

Pisar:
1. Ela x 2
2. Pisar x1

edikp:
1. Ela x 2
2. Pisar x1
3. edikp x2

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej