Autor Wątek: Mecze DevelopResu  (Przeczytany 91961 razy)

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2081
Mecze DevelopResu
« dnia: Października 09, 2014, 20:19:26 pm »
Tutaj dyskutujemy o meczach DevelopResu.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #1 dnia: Października 23, 2014, 19:32:50 pm »
Dziewczyny, jesteście wspaniałe. Tak trzymałem za Was, to niesamowite jak walczycie. Serdeczne gratulacje.

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #2 dnia: Października 23, 2014, 21:36:52 pm »
Nie wiem kto jest pomysłodawcą ochrony na mecze Developresu ale sposó ochrony i wpuszczania kibiców jest śmieszny. Wiele osób się zraziło i zrezygnowało przez to z meczy. Tyle lat chodze na mecze Resovii i nigdy nie bylo takiej ochrony. Kuriozalne jest " sprawdzanie" kibiców i damskich torebek wielkosci telefonu. Natomiast stanie ochrony tyłem do meczu, wspóczuję tym ochroniarzom:) Nie wiem czyj to pomysł ale tym sposobem raćzej liczba kibiców nie wzrośnie.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #3 dnia: Października 23, 2014, 22:22:10 pm »
Bo w naszej umiłowanej ojczyźnie mamy ogromny problem z umiarem, czyli ze stosowaniem środków adekwatnie do sytuacji.
Nie byłem jeszcze na meczu dziewczyn, ale opis tego jak się tam "wita" gości już mnie odstraszył.
Czy komuś niebo na głowę spadło? Nie życzę sobie być traktowany jak potencjalny przestępca za swoje własne pieniądze.
Rozumiem pewne środki bezpieczeństwa w sytuacjach o potencjalnie groźniejszym wymiarze, ale na meczach siatkarskich dziewczyn...  :o
Czyżby to nie był rzeszowski klub? Czyżby organizator meczów nie znał rzeszowskiej publiczności siatkarskiej?
Nie wiem jakiej publiczności spodziewa się na meczach zarząd Developresu. Być może nie spodziewa się kibiców siatkarskiej Resovii i stąd ten reżim godny wejścia na widzenie do zakładu karnego. Gdyby zarząd Developresu oczekiwał na siatkarskich kibiców Resovii, zapoznałby się ze standardami jakich ci kibice przestrzegają, ze standardami jakich ci kibice, bez względu na liczebność i emocje, dotrzymują.
Wchodząc na mecz Resovii czuję, że wchodzę "do siebie", między przyjaciół. Ochrona służy pomocą, a nie tworzeniu jakiejś "więziennej procedury". Zaletą naszej ochrony jest to, że jest dla kibiców praktycznie niewidoczna. W niczym nie przeszkadza, co najwyżej w dyskretny i taktowny sposób zwraca uwagę.
Zarządzie Developresu, oprzytomniej. Żyjesz tu i teraz. Żyjesz w środowisku, któremu należy się zaufanie i szacunek. Jeśli jesteś innego zdania (czyli, że naszemu środowisku nie należy się zaufanie i szacunek), to sam wystawiasz sobie świadectwo profesjonalizmu. Bo nie wiedzieć w jakich warunkach się funkcjonuje, to zwykły brak profesjonalizmu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #4 dnia: Października 23, 2014, 22:37:27 pm »
Firma ochroniarska jest sponsorem drużyny i koniecznie (koniecznie!) chce zabłysnąć w jak się domyślam ich mniemaniu wysokim profesjonalizmem. A jak wychodzi to wie każdy, kto widział.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #5 dnia: Października 23, 2014, 22:55:58 pm »
Wyjście na mecz nie powinno zbytnio różnic się od wyjścia kina. Ile osób poszło by do kina gdyby czekała go rewizja? Za te nie małe pieniądze oczekuje się traktowania jak ludzi. A że ktoś jest nadgorliwy to smutne.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #6 dnia: Października 24, 2014, 08:22:10 am »
... Natomiast stanie ochrony tyłem do meczu, wspóczuję tym ochroniarzom:) ...
Bo na meczach dziewczyn to kibice są traktowani jako potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa. Na meczach Resovii ochrona pilnuje siatkarzy, żeby nie zrobili krzywdy kibicom, więc i siedzi przodem do nich ;) ;P

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #7 dnia: Października 24, 2014, 09:04:32 am »
edikp ma rację, że ochrona na meczach przesadza.
Czuję się, jakbym był potencjalnym przestępcą lub wchodził do zakładu karnego.

Na MŚ w Krakowie było mniej ochrony, choć także ochroniarze (w Krakowie) stali twarzą do kibiców, normalnie jak na jakiejś Żylecie czy innym młynie. Chyba oczekują, że kibicę wpadną na parkiet, a oni będą się mogli wykazać.

Ale pomijajac głupkowate podejście do wejścia na mecz, to gratulacje dla dziewczyn za zwycięstwo 3-0 z Legionovią.

Dla mnie zdecydowanym plusem chodzenia na takie mecze są doznania wizualne :)

Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

AdiDevelop

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 05, 2014, 21:16:30 pm »
Witam sprawa "ochrony" przeszukiwania torebek itd. jest już załatwiona,od następnego meczu z Piła będzie już jak być powinno :)  więc zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie :)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 05, 2015, 22:30:23 pm »
Krótko o dziesiejszym meczu, bo Resoviacka grupa liczyła 58 osób (ta dodatkowa osóbka, to moja młodsza córcia :) ), więc chyab wykupiliśmy z 10% hali :)

Cóż, cieżko się wogóle ogląda damską siatkówkę, ale dzisiejsze popisy obu drużyn było co najmniej słabowite.
Gra się tak jak przeciwnik pozwala, więc Impel zbytnio się nie napracował nad wygraną, a zgarnął 3 punkty, jak najbardziej zasłużenie.
Developreski mają problemy dokładnie ze wszystkimi elementami sztuki siatkarskiej, a dodatkowo, ich niższy niż konkurentek wzrost, a wyższy poziom tkanki tłuszczowej, powoduje, że przegrywają.
Nie widać pomysłu na grę, nie widać postępów w grze, nie widać nadziei na lepszą grę. Jak Reska nie gra pajpa, tak Developreski grały dziś co 4-tą piłkę :)
Fajnie było też zobaczyć słynną podwójną krótką w wykonaniu Pauli Szeremety - tego faceci już nie grają - BRAWO!!!!

Raczej wyżej niż 10 miejsce w tym sezonie dziewczyny nie podskoczą i chyba to takie frycowe, ale myśląc o OrlenLidze na lata, a nie na sezon, to warto już budować budżet na kolejny rok i to zdecydowanie wyższy.
Te dziewczyny są za słabe na OL, a za mocne na I ligę.

Szkoda mi ich bardzo, bo serca im nie można odmówić, ale jak mawiał ktoś znajomy.... wyżej dvpy nie podskoczysz.

Najlepszym podsumowaniem jest opinia mojej żónki, która była dziś pierwszy raz na meczu, że nasze dziewczyny idealnie by pasowały do zespołu piłki ręcznej, bo tam szłyby jak burza :)

Życzę im jednak jak najlepiej i już teraz zapraszam na mecz z Atomem Treflem, chyba 17-go stycznia.

P.S.
Miłym akcentem było rozdawanie kalendarzy z zawodniczkami przed meczem, a jeszcze milszym, że dziewczyny bardzo chętnie zgodziły się na złożenie podpisów (cała drużyna) na tym kaledarzu - moja starsza córcia jest zachwycona i pozdrawia szczególnie kontuzjowaną Emilię Muchę.
 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2015, 22:46:27 pm wysłana przez spider2you »
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.