Autor Wątek: Mecze DevelopResu  (Przeczytany 92232 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 06, 2015, 13:09:59 pm »
...a ja bym aż tak zasadniczy, jak Lechu nie był.
Fajnie jest popatrzeć na taką zdrową wolę walki. One nie muszą wygrać, ale One bardzo chcą. Czasami tak bardzo, że się straszliwie gubią, szczególnie w końcówkach setów i to tych setów, w których pojawia się szansa wygrania z dużo wyżej notowanymi przeciwniczkami.
Odnoszę wrażenie, że trener też im nie za bardzo pomaga w przełamywaniu tej...bojaźni.
Do tego te reakcje...Dziewczyny, błagam, jak przegrywacie to opóźniajcie grę. Nie schodźcie się tak szybko w kółeczko, jakbyście właśnie wygrały akcję. Trochę więcej spokoju, wyrachowania, opanowania. Nikt Was nie ściga. Zjedźcie w to kółeczko, poczekajcie w nim trochę, pogadajcie sobie tam...nie wiem, choćby o tym, jak zagrać następną akcję. Nie trzeba czasami wytrzeć parkietu? Czasami może i nie trzeba, ale...profilaktycznie powinno się  :)
Brakuje ogrania, opanowania i takiego zwykłego boiskowego cwaniactwa. Ale to wszystko można nabyć z czasem. Im szybciej, tym lepiej...   

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 06, 2015, 19:07:02 pm »
moja starsza córcia jest zachwycona i pozdrawia szczególnie kontuzjowaną Emilię Muchę.
Ecccchhhhhhh. Nie powiem, gdyby była taka możliwość to ja bym się chętnie tą skręconą kostką zajął ;). Byłby nawet gotów nauczyć się zawodu rehabilitanta ;)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 07, 2015, 00:02:19 am »
Ecccchhhhhhh. Nie powiem, gdyby była taka możliwość to ja bym się chętnie tą skręconą kostką zajął ;). Byłby nawet gotów nauczyć się zawodu rehabilitanta ;)

Ty przecież teraz przechodzisz rehabilitację, to możesz cos pomóc - stary dziadu :)
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 07, 2015, 20:42:12 pm »
Trener Developresek chyba dość trafnie podsumował, to co się dzieje w drużynie....wyżej d..y nie podskoczysz.

http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/492006/ciagle-mamy-rzucane-klody-pod-nogi-rozmowa-z-marcinem-wojtowiczem-trenerem-devel
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 08, 2015, 16:14:05 pm »
17 stycznia o 14:45 Resovia - Polibuda i o 20:30 Developres - Atom Trefl Sopot :)

http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130162,17224798,Nowe_godziny_meczow_Asseco_Resovii_i_Developresu_.html

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 08, 2015, 16:40:33 pm »
Znaczy że nocuje w.Rzeszowie.:-)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2015, 16:49:55 pm wysłana przez chelepperro »
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 08, 2015, 22:06:21 pm »
No i kurczę moja żona ma wtedy urodziny, ale dam jej prezent, że mnie cały dzień nie będzie - się ucieszy dziewczyna.
No jeszcze pewno trzeba będzie na jakiegoś browarka wyskoczyć między meczami :)

Pawełku, nic się nie martw, chałupę mam dużą, więc się gdzieś Cię przenocuje - u mnie już 14 osób na raz spało, więc dla jednego miejsca nie zabraknie, nawet będziesz sobie mógł wybrać - posłanie psa, garaż lub łazienka :)  ;D 8)
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 17, 2015, 23:32:48 pm »
Dziś Developreski się przestraszyły chyba, że z Treflem można wygrać i tylko 1 set im urwały, a można było doprowadzić do 5 seta.
Szkoda.

Informacja dla Pabla - Twoje zabiegi rehabilitacyjne z nogą Emilii Muchy pomogły, bo dziś dziewczyna już grała :)  ;D 8)
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 22, 2015, 18:36:25 pm »
Developres SkyRes Rzeszów - PGNiG Nafta Piła
3:1 (27:25, 25:21, 24:26, 28:26)

Bardzo fajny mecz dzisiaj był na Podpromiu. Nie wiem jak z poziomem sportowym ale z emocjami było całkiem nieźle. I set 8:0, 11:1 czy 15:5 a skończyło się na przewagi. Brakuje ewidentnie Magdy Olszówki, trzymała przyjęcie, a Śliwińska i Mucha średnio, ta pierwsza często zmieniana przez Paulinę Głaz. Dobry mecz MVP Pauli Szeremety. W drużynie z Piły wyróżniały się atakująca Sobczak i przyjmująca Raczyńska. Rozgrywająca za niskie piłki do środkowych, zwłaszcza na początku spotkania. Libero obu drużyn wiele obron, dużo długich akcji. Fajnie było :) Kto będzie teraz rywalem Developresek, Budowlani Łódź jak odpadną z Atomem?

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 23, 2015, 12:19:18 pm »
Niestety nie podzielam zachwytu meczem, dla mnie to były męczarnie oglądać taką siatkówkę.
W I secie 14:2, a potem set na przewagi!!!!
Przyjęcie kuleje, nasza libero wczoraj słabo, kontry grane na pajpa chyba skończone 2.
Cóż, grały wczoraj jedna z najsłabszych zespołów w Orlen Lidze i póki Zarząd nie wyłoży kasy na 3-4 lepsze zawodniczki, to raczej czeka nas kolejny sezon oglądania bryndzy w Rzeszowie.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.