Autor Wątek: Mecze DevelopResu  (Przeczytany 91970 razy)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 16, 2015, 10:44:34 am »
Strasznie się te nasze Developreski zaciążają :)
Paula Szeremeta spodziewa się dzidziusia (gratulacje) i do końca sezonu już nie zagra.

Czekamy na dobre wieści z Legionowa.
Jestem optymistą, bo charakteru dziewczynom nie można odmówić.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 05, 2018, 14:00:41 pm »
Odkopuję ;) Byłem na meczu dziewuch w sobotę i tak jak ktoś wyżej już napisał wrażenia wizualne zdecydowanie na plus. Jeśli chodzi o drużynę z Dąbrowy Górniczej to chętnie widziałbym częściej w Rzeszowie rzeszowiankę Natalię Perlińską

Zdecydowanie 18 stawiam się na Podpromiu

Jeśli chodzi o kibicowanie to dno i kamieni kupa. Kibice ospali i bez życia,  klub kibica tragedia, zagłuszani przez kibiców gości  - jednak nie ma to jak kibice Resovii.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 18, 2018, 22:39:39 pm »
Brawo Dziewczyny  za ambicję, za walkę, za zwycięstwo.  Niemniej uważam, że 3 punkty były do wzięcia.  Cóż drugie miejsce jest w zasięgu. ŁKS straci jeszcze punkty. Developres, Developres.

PS Proponuję w ranach rozgrzewki rozgrywać pierwszy set na bocznym boisku  ;) :D

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 11, 2018, 21:40:34 pm »
Wielkie brawa dla Naszych Dziewczyn.Nie byłem,ale wynik mi wystarczy.Powodzenia w PO. :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 11, 2018, 22:42:11 pm »
Zastanawiałem się, czy ktoś to zauważy. Drugie miejsce to bardzo dobre miejsce.

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 12, 2018, 07:51:00 am »
Miejsce rewelacja. Brawo dziewczyny.
Zwłaszcza, że to pokazuje pewną stabilizacje drużyny. I mam nadzieję, że klub utrzyma poziom na kilka następnych lat.
Na pewno jest dla nich miejsce w Rzeszowie.

A teraz play-offy. Ja idę na halę kibicować. I innym też polecam.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 12, 2018, 13:35:14 pm »
Wczorajszy mecz bardzo mi się podobał. Nasze dziewczyny były zdeterminowane, żeby ten mecz wygrać. Walczyły do ostatniej piłki, w każdym secie . Najbardziej widoczne było to w drugim secie, gdzie dziewuchy przez cały czas goniły wynik , przegrywając nawet 5-oma punktami. W końcu swój cel osiągnęły.
Na mnie jednak zrobiła niesamowite wrażenie gra drugiej szóstki w trzecim secie . Dziewczyny zagrały jak o Mistrzostwo Polski. Zagrywka, atak, blok, do tego bardzo widowiskowa gra. Wiem, grały na luzie, ale wrażenie pozostało piękne.
Chłopakom z Resovii życzę takiego luzu i takiego wyniku w niedzielę. Nie mogą wyjść spięci wynikiem, tylko mają grać swobodnie, będąc pewnym swojej gry. Tylko wtedy Stocznia nie będzie miała nic do powiedzenia. Żadne patrzenie się na tablice, tylko to co dzieje się na boisku. 

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 17, 2018, 08:41:42 am »
Uff co to był za mecz. Prawie 3 godziny grania. Brawo Developres, brawo dziewczyny, które zostawiły płuca i serce na parkiecie. A przeciwnik jest wybitnie niewygodny. To co ŁKS robił w obronie, zwłaszcza w czwartym secie można porównać do cyrkowej ekwilibrystyki, oczywiście w pozytywnym tego  słowa znaczeniu.
Tym bardziej należą się naszym paniom wielkie gratulacje, że podniosły się i zdecydowanie wygrały tie-breka. Łkesiaczki w piątym secie grały jakby na zwolnionych obrotach. Odcięło im prąd. Cóż pomimo walki wracają do Łodzi z niczym, pomimo bardzo dobrego wrażenia, które po sobie zostawiły. Ale takie jest prawo play-offów.

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 17, 2018, 11:48:15 am »
Wczoraj to było to o co w playoffach chodzi. Walka, emocje, przełamywanie siebie, nerwy, szachy. I wynik zwycięski dla nas.
Jakbyśmy wygrali nawet 3:0 to nie byłbym tak zadowolony jak po 5 secie.

Przydało by się jeszcze z 1000 widzów na trybunach. Miejsce jest. Za 20 zł za półfinał. Rzeszowiaków i podkarpacie na to stać.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 17, 2018, 20:13:52 pm »
Kto wie, może doczekają się publiki takiej jak w Pile, oczywiście mam na myśli sezony, w których Pilanki grały o medale. Ja jakoś specjalnie nie kibicuję Developresowi, chociaż na trzech meczach byłem (nie w tym sezonie), ale brawa za walkę (meczu nie widziałem, ale z tego co piszecie taka była) i wynik.