Autor Wątek: Mecze DevelopResu  (Przeczytany 91976 razy)

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #40 dnia: Października 14, 2018, 01:13:34 am »

Serdecznie zapraszam do kibicowania.

Jak bardzo różni są kibice Resovii od Dewelopresu to sie w głowie nie mieści. Dzisiaj podczas meczu rzeszowianek momentami można było usłyszeć przelatującą muchę. Dwóch panów bijących bez ładu i składu, bez żadnego pomyślunku w bębny, i głównie senna publiczność... Szkoda.

+ zdecydowanie Żabińska i Blagojevic dzisiaj
- Rousseaux (za zagrywki)

Tak sobie myślę, że przydałaby się w Dewelopresie taka zawodniczka jak Maria Segura z Dresdner, oj przydała. Jest fenomenalna.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #41 dnia: Października 14, 2018, 21:59:25 pm »
Jak bardzo różni są kibice Resovii od Dewelopresu to sie w głowie nie mieści. Dzisiaj podczas meczu rzeszowianek momentami można było usłyszeć przelatującą muchę. Dwóch panów bijących bez ładu i składu, bez żadnego pomyślunku w bębny, i głównie senna publiczność... Szkoda.
...
Ciężko bić w bębny ze składem, jak DJ zagłusza wszystko, nawet konferansjera :(

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #42 dnia: Października 15, 2018, 01:13:56 am »
Racja i to mnie najbardziej wkurza na meczach Developresu,jak się wybiorę na ich mecz.Jestem przyzwyczajony do resoviackiego dopingu,a nie "przygrywkom".

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #43 dnia: Października 15, 2018, 08:41:15 am »
Przygrywki są ok, jeśli nie ma KK i nie ma kto ciągnąć dopingu. Tylko z umiarem, nie za głośno (a pisze to osoba, która ćwierć życia w dyskotekach pracowała i lubi głośną muzykę) i przede wszystkim, nie zagłuszając spikera :D

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #44 dnia: Października 17, 2018, 09:43:52 am »
To trzeba pociągnąć za uszy DJ-a.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 05, 2018, 08:46:49 am »
Gratulujemy pozytwnego ropoczęcia sezonu !!!
3 pkt na dzień dobry niby obowiązkowe były do zdobycia ale same się nie zdobyły  :)
Do następnego DevelopRes !!!

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 06, 2018, 12:55:39 pm »
Brawo dla kibiców za frekwencję.
2 800 kibiców

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 04, 2018, 08:59:17 am »
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/792289/mistrzyni-swiata-trenuje-z-developresem-skyres-rzeszow-bedzie-transfer

Bardzo dobrze, że Developres szuka zastępstwa. Grając de facto na dwie przyjmujące  cały sezon mogłoby się źle skończyć.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 28, 2019, 07:54:48 am »
Brawo Dziewczyny. Wczorajszy mecz pokazał, że Developres jest w gazie. Przejechały się po ŁKSie niczym walec po asfalcie. Momentami wyglądało to tak, jakby do Łodzi przyjechała męska drużyna i gra sparing z zawodniczkami ŁKS-u. Różnica w sile ataku, motoryce była wręcz miażdżąca no korzyść Rzeszowianek. Tak trzymać
Myślę, że w Rzeszowie sezon uratują dziewczyny i będą (skutecznie) walczyć o medale.   

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 29, 2019, 23:51:14 pm »
Mam wrażenie, że odkąd Maja Tokarska wchodzi od początku to Developres gra lepiej.  Szkoda, że dziewczyna co roku zmienia klub. Będzie jej brakowało.

Nowa zawodniczka w Rzeszowie? :



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka