Autor Wątek: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI  (Przeczytany 91460 razy)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #40 dnia: Października 31, 2014, 21:55:39 pm »
Ja chętnie przekaże moje 16 osób z busa na autobus od Pawła jeśli będzie nas więcej niż 22 osoby. Na LM można dopiąć szczgóły finansowe i mamy "autobus forumowy".

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #41 dnia: Października 31, 2014, 21:56:34 pm »
W Warszawie WKK pisał gdzie będzie. Kupowali bilety na sektor blisko nas. Co nie zmienia faktu iż na innych sektorach kibice reski siedzieli.

Co do zasady mamy 10 % hali czyli około 1000 miejsc . Kibice Skry Ci co mają karnety dostaną bilet na mecz. Zapewne nie w Naszym sektorze. Nie czarujmy się, iż mamy super miejsca. Mamy je przeciętne. W idealnym świecie dystrybucją biletów powinien zając się klub Resovii, to by dało pewność iż większość kibiców byłą by związana z nami. Z tym że nie koniecznie 1000 biletów by poszło. Dodatkowo bilet mógł być związany z miejscem w autobusie. Ale to ryzykowane przedsięwzięcie z punktu widzenia biznesowego, wszak nawet w tym temacie kilka osób deklaruje iż jedzie na własną rękę. Zresztą kibice Resovii są tak zaprawieni w bojach przy rezerwacji biletów iż inni nie mają z nami szans. W ile minut rozchodzą się bilety np na Skrę. 3 minuty?

To jest ukłon ze Skry w Naszą stronę. Zapewne będzie tam SSPS, jak i Ci co z nami będą chcieli kibicować. Ale zapewne nie wszyscy będą chcieli. Tak był i tak się zdarza.

Tak, to jest zdecydowanie ukłon ze Skry i bardzo się cieszę, że takowy ma miejsce, pozostała część cytatu to de fakto obraz tego, że klub tak na prawdę nic nie zrobił, a wypowiedzi prezesa Górskiego były dla samego wypowiedzenia się, a nie zapowiedzią jakichś czynów...

Ograniczona liczba miejsc to pewnie z 1000. 10 tyś osób raczej nie pojedzie. A co do zasadności wyjazdu pociągiem. W takiej liczbie osób miało by to sens, ale ostatnio pociąg to nie najlepszy środek komunikacji. Wyjazd przez Kraków czas trwania około 7 godzin. Razem to 14 godzin w podróży. Cena to około 100 PLN peanie za specjał było by taniej.. Ostatnio pociągi to nie najlepsze rozwiązanie. Przynajmniej na trasie Rzeszów Kraków. Szanujmy też swój czas. Wyjazd Samochodem czy autokarem to około 5 godzin w jedną stronę. Przy powrocie będzie to miało znaczenie.

Myślę, że mniej niż 1000, ale to i tak bez znaczenia skoro nikt z potencjalnych zainteresowanych nie ma pewności (ewentualnie mógł dzwonić i się pytać, ale ludzie są z reguły leniwi i ich to nie zachęci do wyjazdu). Myślę też, że warto najpierw się zastanowić zanim się coś powie w mediach jak np. o pociągu, skoro jest to opcja mało kalkulująca się (zgadzam się z tym), dobrze że o helikopterach nikt nie wspomniał :)

Ja nie czuję się rozczarowany. Dla mnie to rozsądna propozycja. Ale, może mam więcej wyjazdów za sobą. Wyjazd autokarem jest bardziej komfortowy niż bus, bezpieczniejszy niż samochód (wszak nie muszę się martwić o kolegę, który w trasie jest 10 godzin a i jeszcze ma mecz za sobą.) i w dodatku zawiozą mnie na mecz i odwiozą bez zabawy w szukanie miejsca parkingowego pod halą. Co prawda jest to droższa opcja. Ale przeliczając wszystkie koszty aż tak niekorzystne to nie jest. Może z 20 zł droższe niż Polski Bus. Sprawdziłem połączenie. Trzeba by było pojechać w nocy dzień wcześniej i w Łodzi jest się o 7 rano. Powrót o 22 i przyjazd do Rzeszowa o 4 rano. Koszt rzeczywiście mniejsze bo tylko 70 PLN. Ale czy jest bardziej opłacalne to nie wiem.

Ok, szanuję oczywiście Twoje zdanie... Czy wyjazd autokarem jest bardziej komfortowy niż busem to osobiście nie mam przekonania, ale masz rację mam zdecydowanie mniej wyjazdów za sobą niż Ty więc całkiem możliwe, że masz rację... Natomiast wyjazd własnym samochodem w porównaniu z wyżej wymienionymi to zdecydowanie najsłabsza opcja, ale mając możliwość wynajęcia busa za 67zł od osoby, czy tak jak napisał Paweł autobusu na 60 osób za 50 zł to...
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2014, 21:58:53 pm wysłana przez FLPman »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #42 dnia: Października 31, 2014, 22:00:17 pm »
Każdy pomysł dobry. Im nas więcej będzie tym lepiej i weselej. Niech każdy wybierze najlepszą dla siebie.

jkszczepan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 100
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 01, 2014, 21:48:06 pm »
Kupujac bilet w Łodzi na sektor Resovii tez bede sprawdzany czy aby nie jestem z Bełchatowa.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 01, 2014, 23:19:28 pm »
Kupujac bilet w Łodzi na sektor Resovii tez bede sprawdzany czy aby nie jestem z Bełchatowa.
A kto powiedział iż tam kibiców Resovii nie ma?
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2014, 23:30:15 pm wysłana przez A :) »

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 02, 2014, 17:48:14 pm »
Cytuj
Sprzedaż wejściówek rozpocznie się od 3 listopada. Będzie można je zakupić od godz. 12 za pośrednictwem ebilet.pl. Ceny biletów wynoszą: 30, 40 i 50 zł.

Ma ktoś doświadczenie w rezerwacji na tej stronie? Jak to wygląda?

Trzeba by się jakoś zorganizować...
Przejrzałem tą stronę ebilet.pl, z regulaminu wywnioskowałem tylko, że nie trzeba się rejestrować, zapłacić za bilety trzeba w ciągu 15 minut od rezerwacji i bilety wysyłane są do wydruku na maila, skoro nie trzeba się rejestrować to zakładam, że jedna osoba może dowolną liczbę biletów kupić... Pytania, jakieś wolne wnioski? ;D


Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 02, 2014, 18:24:15 pm »
Nie było mnie 3 dni na forum, i przyznam że z pewnym zażenowaniem czytam wpisy w tym wątku. Ludzie!! Co się z Wami dzieje?? Uważacie że bilety są za drogie to zostańcie w domu. Przecież nie ma przymusu jechać do Łodzi. Piszecie że oferta Janosika nie jest tania i atrakcyjna. A kto Wam do cholery każe jechać z tym Janosikiem >:( Przymusu przecież nie ma. Możemy/możecie się zorganizować sami i walić "promocyjną ofertę" Janosika. Przestańcie wylewać "gorzkie żale". Przymusu wyjazdu nie ma. Lepiej zacznijmy się koncentrować na samym wyjeździe. Padła tutaj sensowna i bardzo fajna propozycja zorganizowania "forumowego autokaru" na 60 głów. No to zacznijmy JUŻ TERAZ organizować listę chętnych i sprawdźmy czy znajdzie się 60 chętnych na taki autokar. Mamy prawie miesiąc czasu, więc jest jeszcze trochę czasu aby sprawdzić jaki jest realny "popyt". Jeżeli NIC Z TEGO NIE BĘDZIE, to zawsze mamy jeszcze czas i odejście żeby organizować wyjazdy w mniejszych grupach busami.
Reasumując, przestańmy biadolić i "pieprzyć kotka za pomocą młotka" i zacznijmy coś wymiernego robić. Proponuję aby Kolega który wyszedł z propozycją forumowego autokaru otworzył listę i zaczął ją kompletować.
   
Ps: Czy część z Was naprawdę spodziewała się ze strony Klubu jakiegoś wsparcia logistycznego, organizacyjnego, itp :o? Bez urazy ale naiwność i "frajerstwo" ludzkie nie zna granic ::)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 02, 2014, 18:37:35 pm »
Ma ktoś doświadczenie w rezerwacji na tej stronie? Jak to wygląda?

Trzeba by się jakoś zorganizować...
Przejrzałem tą stronę ebilet.pl, z regulaminu wywnioskowałem tylko, że nie trzeba się rejestrować, zapłacić za bilety trzeba w ciągu 15 minut od rezerwacji i bilety wysyłane są do wydruku na maila, skoro nie trzeba się rejestrować to zakładam, że jedna osoba może dowolną liczbę biletów kupić... Pytania, jakieś wolne wnioski? ;D

Zwykły przelew bankowy (na płatność czekamy: 72h)
Traditional bank transfer (we wait for the payment for: 72h)
Koszt obsługi / Service charge: 0.00 PLN
   Płatność poprzez kanał internetowy - ePrzelew lub karta płatnicza.
Na płatność czekamy: 15 min.
Online payment - eTransfer or credit card.
We wait for the payment for: 15 min.
Koszt obsługi / Service charge: + 2%


Jest też opcja wysyłki biletów kurierem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2014, 18:43:03 pm wysłana przez maćko »

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 02, 2014, 18:42:03 pm »
To o tej opcji z czekaniem na przelew 72h nie było w regulaminie... Czyli wybierając opcję zwykłego przelewu jest 72h minus czas na dojście przelewu... Trochę więcej czasu na zastanowienie... To można w ciemno trochę więcej zarezerwować...

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 03, 2014, 08:59:16 am »
Zgodnie z umową podaje dziś szczegóły wyjazdu "naszym autokarem".
Koszt wyjazdu nie 50 zł a 52 zł (te 2 zł to drugi kierowca, obiad dla nich).
Wszystkich chętnych bardzo proszę o e - mail na adres b1b2@op.pl. W wiadomości proszę podać swoje imię, nazwisko, nr PESEL i nr telefonu jeśli ktoś rezerwuje dla kilku osób proszę podać dane wszystkich dla których dokonuje się rezerwacji.
W wiadomości zwrotnej dostaniecie podany nr rachunku na który należy dokonać przelewu ww. kwoty. Po otrzymaniu kasy automatycznie rezerwuję miejsce. Chciałbym podpisać umowę i zapłacić do końca tygodnia.
Ilość miejsc ograniczona ;).
Zaczynajcie działać, w przypadku dużej liczby chętnych nie wyklucza się rezerwacji drugiego autokaru (jeśli będzie to możliwe, bo wielu przewoźników ma już zarezerwowane terminy).
PS
Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, uwagi to proszę tutaj pisać
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2014, 09:01:48 am wysłana przez Paweł »