Autor Wątek: Wyjazd na mecz Effector Kielce - Asseco Resovia (środa) 12.11.2014  (Przeczytany 4129 razy)

mati

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 93
Wyjazd na mecz Effector Kielce - Asseco Resovia (środa) 12.11.2014
« dnia: Listopada 02, 2014, 18:23:40 pm »
Cześć!

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia" organizuje w dniu 12.11.2014 (środa) wyjazd do Kielc na mecz Plus Ligi: Effector Kielce - Asseco Resovia.

Koszt wyjazdu to 75 zł.

Wyjazd organizuje: Mateusz Szarek
Kontakt w sprawie wyjazdu: szarek.mateusz@wp.pl , tel. 692 111 973
Zapisy trwają do 09.11.2014

Pozdrawiam
Mateusz

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Wyjazd na mecz Effector Kielce - Asseco Resovia (środa) 12.11.2014
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 12, 2014, 17:49:42 pm »
W dwunastce dzisiaj Igła i Żurek, na trybunach Holmes i Lotman...

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wyjazd na mecz Effector Kielce - Asseco Resovia (środa) 12.11.2014
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 12, 2014, 19:33:31 pm »
Flpman,
Ale że Lotman i Holmes pojechali z SSPS ;)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Wyjazd na mecz Effector Kielce - Asseco Resovia (środa) 12.11.2014
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 12, 2014, 20:07:16 pm »
CichyPit 5 Asów  :o   ;D ;D ;D

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Wyjazd na mecz Effector Kielce - Asseco Resovia (środa) 12.11.2014
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 12, 2014, 20:14:18 pm »
Flpman,
Ale że Lotman i Holmes pojechali z SSPS ;)

A nie wiem :P

CichyPit 5 Asów  :o   ;D ;D ;D

Z tego 4 pod rząd na początku drugiego seta jeżeli wierzyć relacji radiowej...

Milo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 133
Odp: Wyjazd na mecz Effector Kielce - Asseco Resovia (środa) 12.11.2014
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 12, 2014, 22:36:20 pm »
Z tego 4 pod rząd na początku drugiego seta jeżeli wierzyć relacji radiowej...
Ta seria to podobno 2 asy i dwa błędy przyjęcia więc chyba ustrzelił jeszcze 3 asy w innych fragmentach meczu. Imponująca forma Nowakowskiego w  zagrywce na przestrzeni 2 ostatnich meczów. W Radomiu 21 zagrywek  2 asy i 1 błąd; dzisiaj 18 zagrywek 5 asów 2 błędy. Według statystyk w zagrywce świetnie dzisiaj także  Konar 23 zagrywki, 3 błędy, 4 asy. ;D

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wyjazd na mecz Effector Kielce - Asseco Resovia (środa) 12.11.2014
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 12, 2014, 22:55:50 pm »
Co to się działo z lewym skrzydłem? Zaczyna brakować pary, czy Fabianek ich nie rozpieszczał?
W końcu.

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Wyjazd na mecz Effector Kielce - Asseco Resovia (środa) 12.11.2014
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 12, 2014, 22:58:02 pm »
Co z Lotmanem, że poza 12 stką? Czy jakaś kontuzja że Igła na przyjęciu...

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Wyjazd na mecz Effector Kielce - Asseco Resovia (środa) 12.11.2014
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 12, 2014, 23:05:01 pm »
Była umowa, że nie gra przeciwko Kielcom i przechodzi do nich jeszcze przed następna kolejką.  8)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Wyjazd na mecz Effector Kielce - Asseco Resovia (środa) 12.11.2014
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 13, 2014, 00:29:10 am »
Statystyka kłamie. Zerknąłem w statystyki i... mam inny obraz meczu.
Ze statystyk wynika, że każdy z naszych, z wyjątkiem Nowakowskiego i Żurka, zagrał tragicznie, a tragicznie nie było.
I i II set - bez historii. Bez jakiejkolwiek historii. Rozłożyliśmy Kielce zagrywką (nie samymi asami), a resztę dopełniły ich błędy. Poza zagrywką (w wykonaniu każdego z naszych) nie mieliśmy okazji do efektownej gry. Zapamiętałem jedynie, że źle układała się współpraca Drzyzga - Konarski. Trudno mi powiedzieć, z czyjej winy.
Dwa sety niegodne zapamiętania. Było jak u Cezara: veni, vidi, vici.
Set trzeci...
Mam taka teorię, że w każdym meczu siatkarskim, nawet gdy grają mistrzowie z ostatnimi lebiegami, przynajmniej jeden set musi być w miarę zacięty. No i trafiło na nasz III set.
Kielce zaczęły przyjmować, a młody Penczew bił wysoko, po naszych palcach. Nas bronili, ich ataki po bloku lądowały poza boiskiem. Na dodatek zaczęli "czytać" Fabiana, a ten uparł się grać pajpa. Albo niedolot, albo skakał podwójny blok. Powinniśmy wygrać tego seta, ale nie wygraliśmy. Nieskończone ataki i dobre (po bloku) kontry Kielc.
W IV secie szybko z Buszka wszedł Ivović. Nie żeby Rafał grał źle, ale coś trzeba było zmienić, a tylko tu mogliśmy zrobić zmianę. Lotman z uwagi na lekki uraz był poza składem.
Patrząc na statystyki Marko - dramat. W rzeczywistości wyglądało to trochę inaczej. Marko jest jakiś taki, rzekłbym, "energetyczny". Wprowadza na parkiet energię. Ta energia dziś bardzo przydała się zespołowi.
Dość długo utrzymywał się równy wynik, ale w najważniejszym momencie odjechaliśmy przeciwnikowi. Nareszcie Konar zagrał tak, jak można się po nim spodziewać. To był jego set i w ataku, i w zagrywce,i w dograniu na kontrę, i w bloku.
No i mecz się skończył tak, jak powinien się skończyć.
Bardzo dobry mecz Michała Żurka. Gdyby wybrał jeszcze ze 2 piłki w obronie... Ale i tak złego słowa o nim nikt nie powinien powiedzieć.
A teraz postać numer jeden: Piotr Nowakowski. Tak zaangażowanego i tak odpowiedzialnego Piotrka to chyba jeszcze nie widziałem. Nawet na mistrzostwach świata. Nie przesadzam. Nasza gra opiera się (któryś już mecz z kolei) właśnie na Piotrku. To on jest "lekiem na niemoc". Niezwykle odpowiedzialny w zagrywce, biorący na siebie ciężar gry w ataku i... złoszczący się(!) na siebie, gdy nie uda mu się zablokować przeciwnika. Powtórzę za klasykiem: "No, no! Nie poznaję Kolegi. "Cicha woda".  ;D Oby się nam Piotruś nie zepsuł.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.