Autor Wątek: Mecz Resovii w Krakowie!!!  (Przeczytany 10902 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Mecz Resovii w Krakowie!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 12, 2014, 11:39:34 am »
A ja się będę oburzał! Nigdy w meczu z Resovią, nie jestem ani przez moment za Polibudą! Albo się jest Resoviakiem, albo centusiem, do tego centusiem słoikiem ;) :P >:D.
A studiowałeś na Polibudzie Warszawskiej?
Co innego drużyna "miejska", co innego "uczelniana"
Teraz mędrkuje, bo Głogovia nie gra w PP, ale za kilka lat sam się będę zastanawiał, co zrobić ;P

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Mecz Resovii w Krakowie!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 12, 2014, 11:58:30 am »
Wg Nowin w kolejnym meczu Resovia może się spotkać z zespołem Politechniki Rzeszowskiej  ;D ;D
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141211/ASSECORESOVIA01/141219940

Wtedy nie wiem komu będę kibicował  :o

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Mecz Resovii w Krakowie!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 12, 2014, 13:21:27 pm »
A studiowałeś na Polibudzie Warszawskiej?
Co innego drużyna "miejska", co innego "uczelniana"
Teraz mędrkuje, bo Głogovia nie gra w PP, ale za kilka lat sam się będę zastanawiał, co zrobić ;P

Centuś słoikowy się odezwał :P

Justie

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Mecz Resovii w Krakowie!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 12, 2014, 14:13:15 pm »
A ja się będę oburzał! Nigdy w meczu z Resovią, nie jestem ani przez moment za Polibudą! Albo się jest Resoviakiem, albo centusiem, do tego centusiem słoikiem ;) :P >:D.
Możesz nazywać mnie jak chcesz (chociaż akurat określenia centuś i słoik się wzajemnie wykluczają) ;) Pochodzę z Podkarpacia, chociaż nie z samego Rzeszowa, kibicuję Resovii przez niemal połowę swojego życia, odkąd tata zabrał mnie na mecz jeszcze jako małą dziewczynkę, zresztą nie zamierzam Ci się z tego tłumaczyć. Nigdy nie wstydziłam się swojego pochodzenia i nie utożsamiam się z Krakowem, jednak studiując tam czasami jest okazja wybrać się na mecz niższej ligi, czy nawet potrenować w mniej lub bardziej amatorskich drużynach akademickich. To taki straszny grzech cieszyć się, że chłopaki których spotykałeś na sali zaszli tak daleko jak na ich możliwości? Może wg niektórych to dziwne myślenie, ale ja nie widzę w tym nic uwłaczającego Resovii, której życzę wygranej zarówno 23.12 jak i we wszystkich pozostałych meczach, a z tym jednym setem to było bardziej w formie żarciku...widocznie dość słabego.
Z Resoviackimi pozdRRowieniami.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2014, 14:15:01 pm wysłana przez Justie »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Mecz Resovii w Krakowie!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 12, 2014, 15:02:48 pm »
;) :P >:D.

Czasem muszę zacytować sam siebie. W wersji skróconej, ale jednak.

piterek64

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: Mecz Resovii w Krakowie!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 16, 2014, 19:54:44 pm »

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Mecz Resovii w Krakowie!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 20, 2014, 01:07:36 am »
http://sport.wp.pl/kat,32356,title,PP-siatkarzy-wicemistrz-Polski-zagra-w-malej-sali,wid,17107564,wiadomosc.html?ticaid=113fdc

Noooo zapowiada się ciekawie myślę, że powinien być komplet widzów
Będzie, dzisiaj w przedsprzedaży w 15 min poszło koło 100 (wszystkie przeznaczone), reszta prawdopodobnie poźniej lub wgl  :D stąd moje pytanie: czy oprócz KKK ktoś się wybiera na mecz? SSPS z tego co wiem nie, więc im nas będzie więcej tym lepiej  ;) nasze żródła donoszą, że w obozie wroga jest lekkie poruszenie   8)   

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Mecz Resovii w Krakowie!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 21, 2014, 13:43:33 pm »
Wiadomo, gdzie jest turniej finałowy o Puchar Polski i kiedy są ćwierćfinały ??

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Mecz Resovii w Krakowie!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 21, 2014, 18:47:20 pm »
Czy są jakieś informacje na temat zdrowia Konara ? Dziś miał mieć podobno robione szczegółowe badania USG . Martwi mnie ta cisza ...

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Mecz Resovii w Krakowie!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 21, 2014, 18:51:34 pm »
Wiadomo, gdzie jest turniej finałowy o Puchar Polski i kiedy są ćwierćfinały ??
Gdzie turniej finałowy na razie nie wiadomo, a ćwierćfinał w Rzeszowie - 7.01 z kimś z pary AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom