Autor Wątek: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii  (Przeczytany 426099 razy)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #560 dnia: Kwietnia 13, 2012, 19:31:06 pm »
Bo każdy normalny człowiek stara się myśleć racjonalne więc z czysto psychologicznego punktu widzenia nikt nie wierzy w to, że wygramy. My po prostu mamy nadzieje na pomyślny przebieg rywalizacji co często kibic tłumaczy sobie jako wiarę. Nie będę się tu zagłębiał w psychologię człowieka bo temat nie ten a i znawcą nie jestem, chociaż mam w rodzinie psychologa i kiedyś właśnie na ten temat zdarzyło mi się z nim rozmawiać.
Chciałem tylko się odnieść do słów Szoviaka który napisał, że tylko pikniki nie wierzą.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #561 dnia: Kwietnia 13, 2012, 19:39:42 pm »
Kasja, dziękuję Ci za te wspomnienia, szczególnie za ten mecz u Nas. Jest on dla mnie szczególnie ważny (KK wie o czym mówię), bo miałem w tym zwycięstwie swój niewielki wkład, swoją mała cegiełkę. Ja nie jestem realistą, gdyby tak było pewnie robiłbym co innego, ja podchodzę do większości rzeczy emocjonalnie. Dlatego tamten mecz będę pamiętał do końca moich dni. Kiedyś jako mały chłopiec, nieświadomy tego co dzieje się na hali, teraz jako dojrzały (żona w kwestii mojej pasji kibicowania ma inne zdanie)facet będę miał okazję przeżyć to jeszcze raz. Mocno w to wierzę i nie może być inaczej, bo wiara góry przenosi.

waciki

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #562 dnia: Kwietnia 13, 2012, 23:37:07 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=PIdse7Yshb0&feature=youtu.be

Filmik zmontowany z ostatniego meczu. Głównie :) Jutro wrzucę odnośniki do fragmentów.

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #563 dnia: Kwietnia 14, 2012, 08:54:54 am »
http://www.youtube.com/watch?v=PIdse7Yshb0&feature=youtu.be

Filmik zmontowany z ostatniego meczu. Głównie :) Jutro wrzucę odnośniki do fragmentów.

Bardzo fajnie sklejone :D

eweres

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #564 dnia: Kwietnia 14, 2012, 11:37:32 am »
http://www.youtube.com/watch?v=PIdse7Yshb0&feature=youtu.be

Filmik zmontowany z ostatniego meczu. Głównie :) Jutro wrzucę odnośniki do fragmentów.

Resovia i Marsi :) Wiecej do szczescia nie potrzeba.Dzieki :)

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276

waciki

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #566 dnia: Kwietnia 14, 2012, 16:39:44 pm »
Resovia i Marsi :) Wiecej do szczescia nie potrzeba.Dzieki :)

Dzięki :) Miejmy nadzieję, że po najbliższych meczach będzie można zrobić coś z jeszcze większą pompą i radością !

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #567 dnia: Kwietnia 15, 2012, 15:40:22 pm »
Kasja, dziękuję Ci za te wspomnienia, szczególnie za ten mecz u Nas. Jest on dla mnie szczególnie ważny (KK wie o czym mówię), bo miałem w tym zwycięstwie swój niewielki wkład, swoją mała cegiełkę. Ja nie jestem realistą, gdyby tak było pewnie robiłbym co innego, ja podchodzę do większości rzeczy emocjonalnie. Dlatego tamten mecz będę pamiętał do końca moich dni. Kiedyś jako mały chłopiec, nieświadomy tego co dzieje się na hali, teraz jako dojrzały (żona w kwestii mojej pasji kibicowania ma inne zdanie)facet będę miał okazję przeżyć to jeszcze raz. Mocno w to wierzę i nie może być inaczej, bo wiara góry przenosi.
Majer, jestem przekonany że nie tylko Ty będziesz pamiętać ten mecz do końca swoich dni i będziesz o nim opowiadać swoim wnukom/wnuczkom. Jak można o czymś takim zapomnieć? Ten już tryumfujący i uśmiechnięty od ucha do ucha Stelmach, tych wiwatujących i cieszących się kibiców ZAKSY, wychodzących kibiców z Podpromia, którzy zaraz z wypiekami na twarzy wracali na halę. Oczywiście takich rzeczy się nie zapomina.
Skoro zebrało nas już na wspomnienia i sentymenty to dziwię się że NIKT tutaj nie wspomina meczu i tie-breaka z ZAKSA gdzie po raz pierwszy świętowaliśmy awans do finału +L. Nic nie ujmując ostatniemu meczowi i ostatnim emocjom, ale (zaznaczam że to moja bardzo subiektywna ocena) myślę że w tamtym meczu był jeszcze większy kocioł a emocje sięgały zenitu. Kto był i kto pamięta tamten mecz to wie o czym piszę. To pamięta blok nieodżałowanego Jhosa przy stanie bodajże 6:9 dla Zakasy w tie-breaku, który po tej akcji podszedł do KK pokazując na koszulce herb Resovi. To był znak i sygnał do walki. Ten moment zmienił przebieg tamtejszego tie-breaka. Od tamtej akcji na parkiecie rządziła tylko jedna druzyna a ZAKSA gasła w mgnieniu oka. Ach, łza się w oku kręci. Próbowałem znaleźć na internecie fragmenty tamtego tie-breaka, ale nie doszukałem się. Gdyby ktoś  Was miał to gdzieś w  swoich archiwach to będę wdzięczny za udostępnienie na tym forum.

I na koniec kilka słów do Koleżanki Kasja. WIELKI SZACUN. Dziewczyno, masz naprawdę duży talent. Fajny film, fajny montaż. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale czy film przed rewanżem z Dynamo Moskwa to też chyba był Twojego autorstwa. Prawda? Gdyby się udało zdobyć urywki tie-breaka z meczu o którym wspominam wyżej to prośba i apel do Ciebie. Zrób z tego jakiś fajny materiał i film. Taki, co wiesz.......... Skóra cierpnie, i człowiek ma się ochotę samemu rzucić na rój trutni :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2012, 15:43:23 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #568 dnia: Kwietnia 15, 2012, 15:57:29 pm »
Pablo, jak chcesz powspominać to uruchom Iple, ja właśnie oglądam piątego seta :)

http://www.ipla.tv/18-04-2009-asseco-resovia-rzeszow-zaksa-kedzierzyn/vod-60657
:)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2012, 16:13:25 pm wysłana przez Asta »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #569 dnia: Kwietnia 15, 2012, 16:41:52 pm »
Pablo, jak chcesz powspominać to uruchom Iple, ja właśnie oglądam piątego seta :)

http://www.ipla.tv/18-04-2009-asseco-resovia-rzeszow-zaksa-kedzierzyn/vod-60657
:)
Bóg Ci zapłać Dobry Człowieku. Zaraz odpalam, tylko pójdę po paczkę chusteczek. Jak tylko pozornie i niekiedy jestem "grubiański", ale tak naprawdę takie mecze i takie wspomnienia bardzo mnie wzruszają. Jeszcze jak zobaczę Ihosa to ..................
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)