Autor Wątek: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii  (Przeczytany 425873 razy)

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #730 dnia: Listopada 14, 2012, 08:18:06 am »
Co jak co, ale koszulki z naszymherbem i w naszych barwach nie dalabym Wojewodzkiemu... Troche za duzy szacunek mam do takich rzeczy.

Merckxes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #731 dnia: Listopada 14, 2012, 09:32:11 am »
Co jak co, ale koszulki z naszymherbem i w naszych barwach nie dalabym Wojewodzkiemu... Troche za duzy szacunek mam do takich rzeczy.
Bez przesady, to tylko koszulka, która i tak zapewne zostanie przeznaczona na licytację charytatywną. Swoją drogą fajny gest Bartmana, choć możliwe że wypłynęła ta inicjatywa z klubu, ale zawsze to jest pozytywna promocja drużyny, tym bardziej, że oglądalność program Wojewódzkiego ma ogromną ;)

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
LM: Asseco Resovia -Bre Banca Lannutti Cuneo
« Odpowiedź #732 dnia: Listopada 16, 2012, 17:06:31 pm »
Moja relacja foto: LM: Asseco Resovia -Bre Banca Lannutti Cuneo

http://www.volley24.pl/index.php/component/option,com_rsgallery2/Itemid,99999999/gid,435/


Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 876
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #734 dnia: Listopada 17, 2012, 19:08:57 pm »

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #735 dnia: Listopada 17, 2012, 20:15:03 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=v2VGgCEdXb0&feature=youtu.be

1:29 :D
Zaszalał Tichacek :)

Zaszalał? Zaszalał, to mało powiedziane. Jestem w totalnym szoku, że nasz rozgrywający ma taki sposób rozgrywania w swoim repertuarze, bo ostatni raz widziałam go wrzucającego krótką z 3-4 metra NA ODPOWIEDNIEJ WYSOKOŚCI I W ODPOWIEDNIM TEMPIE chyba.. we Fryderykach  ;D
Seize the day or die regretting the time you lost.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #736 dnia: Listopada 17, 2012, 20:42:46 pm »
 
Zaszalał? Zaszalał, to mało powiedziane. Jestem w totalnym szoku, że nasz rozgrywający ma taki sposób rozgrywania w swoim repertuarze, bo ostatni raz widziałam go wrzucającego krótką z 3-4 metra NA ODPOWIEDNIEJ WYSOKOŚCI I W ODPOWIEDNIM TEMPIE chyba.. we Fryderykach  ;D
Bodażje w 2 secie też wrzucił tylko do Wojtka :) W końcu to jego drugi sezon, a z autopsji wiemy, że drugi sezon jest lepszy :D (Pan, który posiadał numer 9 się kłania :D)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #737 dnia: Listopada 19, 2012, 17:31:35 pm »
Dlaczego na stronie Resovii nie ma zdjęć z meczu z Effectorem Kielce? Czy nasz klubowy fotograf mógłby się trochę ogarnąć? Inne kluby potrafią wrzucić foty tego samego dnia a my mamy tydzień czekać czy ile? Z meczu z Cuneo też nic nie zrobił bo widzę, że foty z cev.lu są na stronie? Może niech klub zatrudni kogoś kto się bardziej wyrabia...  ::)

Daro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 220
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #738 dnia: Listopada 19, 2012, 19:22:46 pm »
Dlaczego na stronie Resovii nie ma zdjęć z meczu z Effectorem Kielce? Czy nasz klubowy fotograf mógłby się trochę ogarnąć? Inne kluby potrafią wrzucić foty tego samego dnia a my mamy tydzień czekać czy ile? Z meczu z Cuneo też nic nie zrobił bo widzę, że foty z cev.lu są na stronie? Może niech klub zatrudni kogoś kto się bardziej wyrabia...  ::)
Sto procent racji. Nie wiem kto się zdjęciami zajmuje ale jest coraz gorzej pod tym względem... i nie tylko tym. Mieszkam kilkaset kilometrów od Rzeszowa i niestety nie mogę sobie ot tak podjechać na Wyspę i kupić sobie koszulkę, miały się już pojawić w sklepie internetowym jakiś czas temu, a tutaj cisza. Pamięta ktoś z was Asseco Resovię TV? Materiały miały pojawiać się na bieżąco a ostatni filmik jest z 23.11.2011 czyli z piątek minie rok. Nie wiem po co się ktoś tego podejmuje jak potem nic z tym nie robi. Mistrz Polski - to powinno zobowiązywać w każdej dziedzinie.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #739 dnia: Listopada 19, 2012, 20:12:41 pm »
Dokładnie i z zazdrością(pozytywną) patrzę na stronę Skry bo tam ludzie naprawdę wkładają serce w to, co robią. Zdjęcia z wyjazdów, filmiki, wywiady. Jak się komuś chce to można.
Koszulek to nawet na Wyspie nie ma ;/ nie wiem ile sztuk zamówili ale w pierwszych dniach wszystko poszło i są tylko pojedyncze rozmiary. Nie dość że na początek sezonu nie były gotowe to teraz to...
Nie wiem czy osoby odpowiedzialne za marketing w naszym klubie uznały, że skoro wszystkie karnety poszły a w hali więcej miejsc nie ma to nie warto już promować klubu... tak to dla mnie teraz wygląda.
Jeśli ktoś tu z forum ma jakieś wtyki w klubie a na pewno niektórzy mają znajomości to proszę poruszcie ten temat! Nie można  tak kibiców lekceważyć...