Autor Wątek: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii  (Przeczytany 425106 razy)

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #760 dnia: Grudnia 18, 2012, 09:28:04 am »
Cieszę się bardzo, że mogłem Wam dostarczyć dodatkowych pomeczowych wrażeń dzięki moim zdjęciom.
Ale to też Wasza zasługa !

PS
do kompletu - Alek I Groźny ;-)


PS2 "dłonie, które leczą"
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2012, 09:37:14 am wysłana przez jasio p »

res-tyszanka

  • Gość
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #761 dnia: Grudnia 18, 2012, 14:23:25 pm »
Fotki są genialnie, zawsze z niecierpliwością czekam na Twoją galerię, bo uwielbiam te ujęcia oddające emocje i pokazujące też siatkówkę od drugiej strony. Trzymaj tak dalej :)

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #762 dnia: Stycznia 05, 2013, 10:00:40 am »
fragmenty meczu Resovia - Delecta:

http://www.youtube.com/watch?v=B06ADPynWtA

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #763 dnia: Stycznia 05, 2013, 21:17:56 pm »
Wrzucam filmik ze spotkania Olsztyn - ZAKSA. W sumie, długo zastanawiałam się, czy dodać go jako poprawiacz samopoczucia, czy tutaj, ale stwierdziłam, że mimo tego iż 'kultura' zawodników jak i trenera ZAKSY mnie śmieszy, to również jestem zażenowana postawą tego prowincjonalnego klubiku. Widać Castuś nie taki miluni jakiego udaje. Jego zawodnik dostał czapę, więc to odrazu powód by kopać krzesełko i wyrzucać piłkę w stronę kibiców? Żal, żal, żal. Polska liga pod względem zachowania zawodników jak i trenerów jest niestety coraz gorsza.. Ale cóż.. Nie wątpie, że to w dużej mierze właśnie chelleng nas tak rozpuścił, bo niektórzy myślą, że mogą góry przenosić..

http://www.youtube.com/watch?v=FZL0Q6yXYwU&noredirect=1 - głównie chodzi o końcówkę tego filmiku gdzie jest Castelani&Fonteles show.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #764 dnia: Stycznia 05, 2013, 21:44:34 pm »
Paula bez przesady, przy tym co Nawrocki w zeszłym sezonie wyczyniał i Pliński takie zachowanie to pikuś... poza tym tu nie było udziału wideo-weryfikacji a Castellani  i Fonteles jeszcze nie "przywykli" do niej tak bardzo bo to przecież ich pierwszy sezon. Krzesełko kopnął niedawno Bartman ale nikt lamentu nie wznosił, bo nie ma nagrania... Ja ich nie usprawiedliwiam mimo wszystko jednak takie zachowanie można wytłumaczyć emocjami w przeciwieństwie do rzucania obelg... jak to miało miejsce we wspomnianej wcześniej sytuacji.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #765 dnia: Stycznia 05, 2013, 21:45:26 pm »
Oglądając ten filmik miałem wątpliwości czy Fontelesowi należało się "żółtko". Mam dość liberalne podejście do wyrazów złości na siebie. Zachowanie Rouziera - całkowicie bezmyślne. Przecież widział jak reaguje sędzia.
I... przypomniałem sobie radość Zaksy z powodu "niesportowego" zachowania Josa Hernandeza w półfinale... Chłopak tak się ucieszył z bloku, że bokiem do siatki wyraził swoją radość. Skarżypyta Szczerbaniuk poleciał do sędziego... I tak im to nie pomogło  :P

Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #766 dnia: Stycznia 05, 2013, 22:08:36 pm »
Paula bez przesady, przy tym co Nawrocki w zeszłym sezonie wyczyniał i Pliński takie zachowanie to pikuś... poza tym tu nie było udziału wideo-weryfikacji a Castellani  i Fonteles jeszcze nie "przywykli" do niej tak bardzo bo to przecież ich pierwszy sezon. Krzesełko kopnął niedawno Bartman ale nikt lamentu nie wznosił, bo nie ma nagrania... Ja ich nie usprawiedliwiam mimo wszystko jednak takie zachowanie można wytłumaczyć emocjami w przeciwieństwie do rzucania obelg... jak to miało miejsce we wspomnianej wcześniej sytuacji.

Odnośnie Nawrockiego i Plińskiego się nie wypowiadam ponieważ na nich szkoda słów, jednakże wydaje mi się, że ta sytuacja zwłaszcza tego pierwszego sporo nauczyła, teraz mam wrażenie, że odrobinę 'spokorniał'.
Odnośnie kopania krzesełkiem Bartmana - nie widziałam, ale z pewnością gdyby to on był bohaterem tego filmiku tak samo bym napisala, bo dla mnie jest to lekko mówiąc.. żenujące.
Ja po prostu nie potrafię zrozumieć jednego - to nie była akcja w której sędzia skrzywdził ZAKSĘ, to była akcja którą zespół z Kędzierzyna po prostu czysto siatkarsko przegrał. Po co więc te nerwy? Sędzia moim zdaniem postąpił słusznie. Są pewne granice których nie wolno przekraczać, a ta z pewnością do takich należała.

A co powiesz na temat tego jak postopił zawodnik ZAKSY po otrzymaniu żółtej kartki? To jest powód by uderzać w słupek na którym stoi sędzia? Dla mnie to jest żenada i brak wychowania. To nie jest liga gimnazjum, gdzie dorastające dziecko ma problem z ogarnięciem swoich emocji. To jest profesjonalna liga siatkówki aspirująca do tych najlepszych. Owszem, we Włoszech nie jest lepiej, ale Włosi tylko dużo gadają, objawów chamstwa jest tam z pewnością znacznie mniej. Zresztą, to nie jedyna kartka którą dostała wczoraj ZAKSA, bo było ich łącznie 2.

Powiem tak, my mieliśmy zawodnika bardziej emocjonalnie podchodzącego do wielu spraw jakim niewątpliwie był Dżordż. Widział ktoś kiedykolwiek u niego objawy chamstwa? Ja osobiście nie, nawet zbardzo sfrustrowany Dżordż, to kulturalny Dżordż. Dlatego głupie tłumaczenie się emocjami.. jakoś specjalnie mnie nie satysfakcjonuje, nie kupuję tego po prostu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2013, 22:23:48 pm wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #767 dnia: Stycznia 05, 2013, 22:17:55 pm »
Nie wiem , kto sędziował ten mecz, ale temu sędziemu należą się brawa. Ukrócił ambicje kędzierzyńskich gwiazdeczek. Rozumiem nerwy, ale, jak dla mnie nazbyt ostentacyjnie okazywane.To samo było z Rouzierem w Rzeszowie, jak pchnął w nerwach  wózek z piłkami, gdy nie wybronił piłki. Mam wrażenie, że ta ich postawa wynika, z przekonania, że są mistrzami, a może jeszcze niezwyciężonymi. Oni źle rozumieją "mentalność zwycięzców"  ;) . To jest właśnie bufonada i buractwo zapyziałych gwiazdeczek. A na Castusiowy popis  brakuje mi słów. Chłop przyjechał ponownie do Polski i myśli, że będzie wygrywał tak jak ze Skrą. Marzyciel  do tego niepoprawny i niekulturalny.  :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2013, 22:22:55 pm wysłana przez rayan11 »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #768 dnia: Stycznia 06, 2013, 17:08:11 pm »
Ja widziałam objawy chamstwa u Grozera na boisku - tłamszenie Baranowicza i Buszka  z Ignaczakiem. Grozera uwielbiam, ale to zachowanie na długo pozostanie w mojej głowie. Czyste chamstwo, tyle w tym temacie.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #769 dnia: Stycznia 06, 2013, 19:07:47 pm »
Powiem tak, my mieliśmy zawodnika bardziej emocjonalnie podchodzącego do wielu spraw jakim niewątpliwie był Dżordż. Widział ktoś kiedykolwiek u niego objawy chamstwa? Ja osobiście nie, nawet zbardzo sfrustrowany Dżordż, to kulturalny Dżordż. Dlatego głupie tłumaczenie się emocjami.. jakoś specjalnie mnie nie satysfakcjonuje, nie kupuję tego po prostu.


Ja widziałam objawy chamstwa u Grozera na boisku - tłamszenie Baranowicza i Buszka  z Ignaczakiem. Grozera uwielbiam, ale to zachowanie na długo pozostanie w mojej głowie. Czyste chamstwo, tyle w tym temacie.


Dżordż niejednemu  koledze z drużyny fundował zrypkę. Nazywanie tego chamstwem to na prawdę odważna teza/szastanie słowami. Dziwne, że Dżordż za takie zachowanie nie został obdarowany przez sędziów "żółtkiem", a Rouzier już drugi, trzeci raz za takie zachowanie . Co raz zawodnicy Zaksy wyładowują swoje frustracje a to na siatce, a to na piłce. Grozer zawsze się denerwował na siebie po nieudanych akcjach, ale "szedł w kąt" i krzyczał na siebie. Nie przypominam obie, aby ostentacyjnie wieszał się po siatce, cy rzucał piłkami.
Jeżeli zachowanie Dżordża było chamskie, to jak określić zachowanie Castllaniego? 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2013, 19:15:49 pm wysłana przez rayan11 »