Autor Wątek: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii  (Przeczytany 425105 razy)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #770 dnia: Stycznia 06, 2013, 19:24:24 pm »
Ja widziałam objawy chamstwa u Grozera na boisku - tłamszenie Baranowicza i Buszka  z Ignaczakiem. Grozera uwielbiam, ale to zachowanie na długo pozostanie w mojej głowie. Czyste chamstwo, tyle w tym temacie.

Oj Lineczko.. To jest zespół ktory spędza ze soba praktycznie 3/4 swoje czas w ciągu dnia. Oni po prostu - znają się jak nikt inny. Grozer doskonale wiedział co ma robić gdy Ignaczak grał piach. Krzyknął na niego i co? Przynosiło skutki? Przynosiło. To samo tyczy się zachowania Grozera w stosunku do Baranka czy Buszka. Ale czy to jest chamstwo?? Jeżeli tak, to mój nie ubogi słownik kończy się by wyrazić bądź określić zachowanie Rouziera czy Castelaniego.
Zagumny też po każdej nieudanej akcji ma pretensje do całego świata tylko nie do siebie, nawet wtedy gdy to on piłki nie wybroni, gdy to on da sobie wrzucić piłkę za kołnierz i co? Wielkie mi tam chamstwo.

Siatkówka to piękna gra. Piłka sluży w niej do odbijania, a siatka stanowi pewnego rodzaju przeszkodę, przez krórą tę piłkę należy przebić. To dlaczego niektórzy na siatce się wieszają, targają nią? O ile mi wiadomo piłka do siatkówki to piłka do odbijania paluszkami, po co więc niektórzy wobec braku swoich umiejętności molestują tę piłkę wykopując nią? Takie zachowanie dla mnie jest właśnie chamstwem.
Zawodnik powinien robić show swoją dobrą grą, nie zaś poprzez wyrażanie swojego niezadowolenia.

Każdy siatkarz się myli, ale domeną tych najlepszych jest po prostu wyciąganie wniosków po każdej następnej akcji. Chamstwem nad blokiem nikt latał nie będzie, skrzydeł takie zachowanie nikomu nie doda. Trzeba się szanować, zwłaszcza, że klub z Kędzierzyna w przypadku swoich niepowodzeń ma dwa wytłumaczenia - albo kontuzje, albo sędziowie, tyle tylko, że Panom na słupku to oni żyia nie ułatwiają i swoimi głupimi zagrywami prowokują do takiego, a nie innego zachowania. Zreszta, umówmy się, drużyna ZAKSY to drużyna starych wyjadaczy, więc kto jak kto, ale oni powinni wiedzieć jak zachować się w takij sytuacji gdy gra prawdę mówiąc im się nie układa :)




Wracając do Dżodża - a to cham! Dwa sezony u nas grał i kartki żółtej nie dostał! Jak to możliwe?
Seize the day or die regretting the time you lost.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #771 dnia: Stycznia 06, 2013, 20:30:58 pm »


Dżordż niejednemu  koledze z drużyny fundował zrypkę. Nazywanie tego chamstwem to na prawdę odważna teza/szastanie słowami. Dziwne, że Dżordż za takie zachowanie nie został obdarowany przez sędziów "żółtkiem", a Rouzier już drugi, trzeci raz za takie zachowanie . Co raz zawodnicy Zaksy wyładowują swoje frustracje a to na siatce, a to na piłce. Grozer zawsze się denerwował na siebie po nieudanych akcjach, ale "szedł w kąt" i krzyczał na siebie. Nie przypominam obie, aby ostentacyjnie wieszał się po siatce, cy rzucał piłkami.
Jeżeli zachowanie Dżordża było chamskie, to jak określić zachowanie Castllaniego?

Możesz to rozwinąć?  Bo z tego co wiem to była pierwsza żółta kartka w karierze Antka

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #772 dnia: Stycznia 06, 2013, 20:37:22 pm »
Możesz to rozwinąć?  Bo z tego co wiem to była pierwsza żółta kartka w karierze Antka

A u nas jak dostał to co? Za rzucenie piłką po tym jak mu wpadła piłka pod nogi po bloku

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #773 dnia: Stycznia 06, 2013, 20:47:31 pm »
W tym sezonie u nas to kartkę dostał Bartman...  :D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #774 dnia: Stycznia 06, 2013, 20:54:19 pm »
Możesz to rozwinąć?  Bo z tego co wiem to była pierwsza żółta kartka w karierze Antka

Pytałaś o karierę, to dlaczego teraz szydzisz?! Napisałem, że w tym sezonie? Czytanie nie boli...., oczywiście ze zrozumieniem ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2013, 20:56:17 pm wysłana przez rayan11 »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #775 dnia: Stycznia 06, 2013, 21:09:25 pm »
Nie szydzę i wyobraź sobie, że czytanie ze zrozumieniem dobrze mi idzie. W takim razie o którym sezonie mówisz?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #776 dnia: Stycznia 06, 2013, 21:15:11 pm »
Nie szydzę i wyobraź sobie, że czytanie ze zrozumieniem dobrze mi idzie. W takim razie o którym sezonie mówisz?

o zeszłym droga forumowiczko, ale aby uprzedzić twoje kolejne pytanie, nie pamiętam czy w sezonie zasadniczym, czy w play-offach. 

« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2013, 21:17:16 pm wysłana przez rayan11 »

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #777 dnia: Stycznia 06, 2013, 21:15:42 pm »
W ubiegłym sezonie podczas tego spotkania które zakończyło się 24:14 - w tym dokładnie secie Rouzier wykopał piłkę za co Pan Niemczura dał mu żółtko - w piątek to wspominaliśmy :D
Seize the day or die regretting the time you lost.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #778 dnia: Stycznia 06, 2013, 21:18:22 pm »
Paula dziękuję za podpowiedź  :) .

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #779 dnia: Stycznia 06, 2013, 21:35:02 pm »
Rouzier stwierdził po meczu, że to jego pierwsza żółta kartka w życiu... stąd moje wątpliwości