Autor Wątek: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii  (Przeczytany 425069 razy)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #780 dnia: Stycznia 06, 2013, 23:20:15 pm »
Dokładnie, Antek albo nie umie liczyć albo był w dużych emocjach. Zarobił u nas kartkę podczas meczu fazy zasadniczej, tym niekończącym się.


Co do Grozera. Jest taki Bartman, Pliński czy Kubiak którzy chamsko zachowują się w stosunku do sędziów. Jest taki Ridź, czy Falasca którzy chamsko odnoszą się do trenerów. I jest taki Grozer czy Zagumny, którzy urządzają zjebke kolegom z drużyny. Dla mnie zachowanie Grozera i Ignaczaka względem Baranowicza i Buszka było chamskie, od opieprzania jest trener.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #781 dnia: Stycznia 07, 2013, 12:24:03 pm »
od opieprzania jest trener.

Zgadza się (chodź to czasy Travicy), Kowal słyszysz co dziewczyna Ci mówi!
Zacznij opierdzielać graczy a nie głaskać Nowakowskiego po pupie, a Grzyba j.....ć za byle co!
Prezes-Ignaczak

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #782 dnia: Stycznia 07, 2013, 15:53:01 pm »
... głaskać Nowakowskiego po pupie, a Grzyba j.....ć za byle co!
Nie będę się wypowiadał autorytatywnie, bo nie mam wiadomości na ten temat. Mam jednak podobne wrażenie, a trudno mnie do przeciwników trenera zaliczyć.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #783 dnia: Stycznia 07, 2013, 18:47:47 pm »
Nie będę się wypowiadał autorytatywnie, bo nie mam wiadomości na ten temat. Mam jednak podobne wrażenie, a trudno mnie do przeciwników trenera zaliczyć.

Nie chcę przed tak wzniosłymi wydarzeniami (jak rewanż z Kielcami w PP,  rewanż z Czewą i pojedynek na topory [ mam nadzieję] z Maceratą psuć atmosfery, ale zgodzić się z Mediolanem i Represem muszę. Jak zobaczyłem machającego zeszytem Andrzeja, w stronę Wojtka, po zepsutej przez niego zagrywce (z wyskoku) zamarłem z osłupienia.
Jak zobaczyłem  Andrzeja, który głaszcze Pita po wykonanej zagrywce (dwumetrowy aut po "floacie" , czudzysłów nieprzypadkowy), myślałem że krew mnie zaleje. Oj przypomniałem sobie łacinę  :P. Dobrze, że w pobliżu dzieci nie było. A po meczu biedni Janusz i Pablo  musieli wysłuchiwać "moją arię na cześć naszego trenera" .

Nie może tak być, że jeden cacany, drugi osr.ny.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #784 dnia: Stycznia 07, 2013, 22:20:16 pm »
Ja już to dawno zauważyłam. Opitala się Kosoka, Grzyba, Buszka, Achrema i lekko Tichacka oraz Ignaczaka... Myślę, że Nowakowski jest słabszy psychicznie i dlatego trener próbuje z nim po dobroci :D Reszty raczej nie opitala bo nie ma bardzo za co.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #785 dnia: Stycznia 07, 2013, 22:26:14 pm »
Ja już to dawno zauważyłam. Opitala się Kosoka, Grzyba, Buszka, Achrema i lekko Tichacka oraz Ignaczaka... Myślę, że Nowakowski jest słabszy psychicznie i dlatego trener próbuje z nim po dobroci :D Reszty raczej nie opitala bo nie ma bardzo za co.

Nie ma za co, nie żartuj, a Bartmana, Ignaczaka nie zauważyłem, chyba, że jakieś uwagi, to samo tyczy się Tichacka, Achrema już na Zaksie próbował ustawiać, to wiemy co się wówczas wydarzyło...
Jedyni którzy są naprawdę mieszani z błotem to Grzyb, Dobrowolski chwilami..., reszta bardzo sporadycznie lub delikatnie jest tylko napominana (ja zauważyłem takie relacje, może coś mi umknęło, jak tak popraw proszę) ;)
Prezes-Ignaczak

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #786 dnia: Stycznia 07, 2013, 22:47:55 pm »
Ignaczakowi się dostaje czasami ;) Oczywiście w ostatnich meczach nie, bo grał dobrze. Bartmana rzeczywiście nie rusza to raczej on sam pod nosem sobie tam coś gada... Ale reszty naprawdę nie ma za co Lotmana czy Jochena a nawet Kovacevica który jak wchodził to grał przecież dobrze pomijając ostatnie spotkanie. Tak samo jak Grzybowi za zagrywkę dostaje się Kosokowi i Achremowi. Może nie zawsze ale dość często. Zresztą za zagrywkę zazwyczaj Kowal zwracał się do wszystkich jak psuli. Ale z tym mieszaniem z błotem to nie przesadzajmy aż tak przecież to nie wygląda ;) Zauważyłam, że nie ochrzania pojedynczych osób jak są w grupie tzn na czasach, wtedy raczej zwraca się do wszystkich. Tylko jak ktoś zejdzie na zmianę to wtedy mu się dostaje albo tak jak środkowi z Igła się zamieniają. Oczywiście to moje subiektywne spostrzeżenia bo czasem coś mi może umknąć

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #787 dnia: Stycznia 07, 2013, 23:17:04 pm »
Kij z zagrywką Kosoka.. Jemu to się powinno dostać, za to co robi na boisku, albo inaczej - za to, czego nie robi. Nigdy nie rozumiem zmiany na linii Grzyb - Kosok gdy tylko Wojtkowi zdarzy się 1, słownie JEDEN błąd w ataku. Nie wiem, czy Anderzej nie widzi, że Grzyb to przede wszystkim dobra zagrywka? Ale po co, lepiej trzymać na boisku Kosoka 33 % (przeciętnie taką ma skuteczność, o efektywności nie mówię, bo w kilku spotkaniach byłaby bliska zeru, żeby nie gorzej) niż Grzyba który jako jedyny (no poza Pitem w formie) ma pierr**** w ataku, a nie klepie w piłkę jak mamlas :)
W obliczu kontuzji naszych dwóch zawodników zapewne Łukasz Perłowski znajdzie się w 12 na mecz z Lube. Szkoda, że kosztem innych zawodników, ale dobrze, że będzie, bo jego zagrywka kierowana w Zajceva może byc kluczowa - flot bardzo podobny do zagrywki Biry ( ja to bym powiedziała, że nawet lepszy, nisko nad siatką, piłka bez rotacji) tyle tylko, że mniej regularny. Będzie naszym asem w rękawie niczym Ruciak Anastasiego :P Byleby tylko Andrzej z niego korzystał..
Odnośnie zagrywki - Boże, niech Andrzej pozwoli Maćkowi zagrywać z wyskoku :) Przecież to byłaby dodatkowa siła, wiadome - większe ryzyko, ale takie balony jak jego 'codzienna' zagrywka to woda na młyn nawet dla Zajceva. W ostatnim spotkaniu po asie serwisowym Maćka widziałam spojrzenie w kierunku Andrzeja i podpowiedź, by zagrał 'lekko' - a szkoda :)
Seize the day or die regretting the time you lost.

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #788 dnia: Stycznia 07, 2013, 23:54:53 pm »
Odnośnie zagrywki - Boże, niech Andrzej pozwoli Maćkowi zagrywać z wyskoku :) Przecież to byłaby dodatkowa siła, wiadome - większe ryzyko, ale takie balony jak jego 'codzienna' zagrywka to woda na młyn nawet dla Zajceva. W ostatnim spotkaniu po asie serwisowym Maćka widziałam spojrzenie w kierunku Andrzeja i podpowiedź, by zagrał 'lekko' - a szkoda :)

Ja jednak uważam ,że wyjdziemy z Tichaczkiem na rozegraniu.Poprzedni sezon pokazał ,że Andrzej ma do Lukasa zaufanie i jestem przekonany ,że to właśnie Czech rozpocznie mecz z Lube.


Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #789 dnia: Stycznia 07, 2013, 23:55:48 pm »
Niestety w LM nie ma limitów...  ::)