Autor Wątek: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii  (Przeczytany 425077 razy)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #790 dnia: Stycznia 08, 2013, 00:23:59 am »
Oczywiście, Andrzej ma swoją koncepcję gry, jednakże musi pamiętać, że jak nie idzie - to nie ma sensu trzymać zawodnika na siłę. Trzymał tak Bartmana w meczu z Cuneo i u nas i u nich - jakie przyniosło to efekty? Z każdą kolejną akcją my traciliśmy pewność siebie ( o ile w ogóle w tym czasie wiedzieliśmy co to jest) a Włosi się napędzali. Już nie mówię o próbie przełamiania Alka gdy grał strasznie słabo.. To nie jest sposób na grę - nie z elitą światowej siatkówki. Lube gra znacznie lepszą, a co najważniejsze - skuteczniejszą siatkówkę mimo tego, że ich sypaczem jest Travica.
Nie było jeszcze spotkania które Maciek by nam zawalił - wręcz przeciwnie, nie raz, nie dwa ratował nam tyłki. Klasę Tichego każdy zna, ale ja miałam wrażenie - przynajmniej w tym ostatnim spotkaniu z Delectą - że nasi zawodnicy z Maćkiem czują się pewniejsi. Wiadome, zdarzają się błędy, ale to jest tylko sport.
Trzeba też pamiętać, że mamy w chwili obecnej tylko jednego atakującego, który zna się zdecydowanie lepiej z Maćkiem, bo podejrzewam, że na treningach wiele ze sobą grywają. Nie muszę nikomu mówić jak ważną rolą jest pozycja atakującego, a w takim meczu.. Co ja mówię! W każdym meczu atakujący nam jest bardzo, ale to bardzo potrzebny. Bez odejścia na prawe nie mamy po co wychodzić na boisko. Taka jest prawda. Gadanie, że Tichy grał we Fryderykach z Schopsem.. To bujanie. Wtedy pierwszym sypaczem był Tischer, a Czech wchodził jako rezerwa. Nie ma tutaj jakiejkolwiek mowy o zgraniu z dawnych lat.
Nie zazdroszczę Andrzejowi, bo ma ciężki orzech do zgryzienia. Jakim składem nie wyjdziemy - liczę na to, że ZAGRAMY jak prawdziwa drużyna. Nie chcę widzieć spuszczonych głów jak podczas spotkania z Cuneo. Nie chcę patrzeć jak przeciwnik wbija nas w parkiet. Jeżeli tylko Andrzej będzie żył meczem mamy szanse wygrać. gdy zawodnicy będą widzieć, że trener podchodzi emocjonalnei do każdej piłki - wierzę, że w to wygramy. Teraz mam przed oczyma spotkanie Resovia - Treviso gdzie zaczęliśmy z mocnym pier**********, broniliśmy dosłownie WSZYSTKO, ale później, chwila nieuwagi, jedno przejście lini 3 metra, jedna czapa Włocha na Włochu i.. po zabawie. Liczę na to, że poprzedni rok nas czegoś nauczył i przepraszam za wyrażenie - nie damy dupy i  w końcu wygramy ważny mecz na Podpromiu! Stać nas na to, bo jak nie Mistrza Polski, to kogo ?!
Seize the day or die regretting the time you lost.

zch

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #791 dnia: Stycznia 09, 2013, 13:48:40 pm »
gdzie te filmy i zdjęcia

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Asseco Resovia-Delecta Bydgoszcz 04.01.2013
« Odpowiedź #792 dnia: Stycznia 11, 2013, 16:55:29 pm »
W końcu moja fotorelacja (trochę długo z tym zeszło - bo serwis volley24.pl przechodził totalną przebudowę)
http://www.volley24.pl/index.php/galerie/category/504-pl-asseco-resovia-delecta-bydgoszcz-04-01-2013
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2013, 17:02:53 pm wysłana przez jasio p »

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Asseco Resovia-Delecta Bydgoszcz 04.01.2013
« Odpowiedź #793 dnia: Stycznia 11, 2013, 18:04:51 pm »
W końcu moja fotorelacja (trochę długo z tym zeszło - bo serwis volley24.pl przechodził totalną przebudowę)
http://www.volley24.pl/index.php/galerie/category/504-pl-asseco-resovia-delecta-bydgoszcz-04-01-2013

Za to foto + ;D
Prezes-Ignaczak

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #794 dnia: Stycznia 13, 2013, 21:52:20 pm »


paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #795 dnia: Stycznia 13, 2013, 22:17:20 pm »
Genialne zdjęcia z Częstochowy.

http://sportsphotos.eu/wkret-met-azs-czestochowa-asseco-resovia-rzeszow/

Zdjęcia robią niesamowite wrażenie! Jednakże jakby nie było, fotograf operował masakrycznym sprzętem, a to jest 3/4 sukcesu. Do tego dochodzi fajnie zbudowana hala która pozwala robić zdjęcia 'z góry' - ale to tylko dla odważnych, bo ja osobiście bym z tej góry z pewnością spadła znając moje możliwości  ;D ;D ;D
Seize the day or die regretting the time you lost.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #796 dnia: Stycznia 13, 2013, 22:46:59 pm »
Nasi, co zarost mają  :o i to z trenerem na czele... siedzieli w Częstochowie od czwartku i nie wzięli maszynek czy nie golą się do Meczu z Maceratą?  ;D


Paul tu przeuroczy ;)


A to wygląda dramatycznie... ciekawe czy mu to pola widzenia nie ogranicza  :-\


ZDJĘCIA GENIALNE!  ;)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #797 dnia: Stycznia 13, 2013, 23:02:10 pm »
Nasi, co zarost mają  :o i to z trenerem na czele... siedzieli w Częstochowie od czwartku i nie wzięli maszynek czy nie golą się do Meczu z Maceratą?  ;D


Wszystko przeżyję, byleby tylko nasi nie zrobili się na "Zajceva"  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Seize the day or die regretting the time you lost.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 841
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #798 dnia: Stycznia 13, 2013, 23:16:15 pm »
A to??? Kapitalne...


Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #799 dnia: Stycznia 14, 2013, 00:25:39 am »
Wszystko przeżyję, byleby tylko nasi nie zrobili się na "Zajceva"  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


 ;D ;D ;D ;D ;D


Zajcev jest tylko jeden, jeśli ktoś ma go przebić pod względem fryzury to tylko Kubańczycy :)
A zdjęcia świetne.