Autor Wątek: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii  (Przeczytany 425099 razy)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #870 dnia: Lutego 22, 2013, 23:49:40 pm »
Ja również jestem zdecydowanie na TAK jeśli chodzi o Jasia zdjęcia. Wiem mniej wiecej co to fotografia i siatkówka nie jest tym sportem w którym kolor zdjęcia świadczyłby o jakości, o emocjach. To nie są rajdy samochodowe, gdzie profesjonalny fotograf wręcz 'podkręca' kolory by wydobyć z tego sportu jak najwięcej. Siatkówka sama się broni. Każdy inaczej widzi to co go otacza, dlatego też każdy inaczej to wyraża. Nie mam problemu z tym, że zdjęcie jest czarno białe. Żyłam meczem, a te zdjęcia mają mi tylko przypomnieć jak to się wszystko działo, jak to przebiegało. W żadnym wypadku kolorystyka zdjęć nie ma wpływu na odbiór tego, co fotograf chce nam przekazać. Bo gdyby fotograf przekazał nam to co my chcemy zobaczyć to nie byłby kreatywny. Fotografia to jest ta dziedzina w której widzi się to co naprawdę się widzi, a nie to co chce się zobaczyć.
To jest oczywiście moje zdanie, ponieważ widziałam już nie raz fantastyczne zdjęcia w kolorach których po prostu oglądać się nie dało.
Jasiu - oby tak dalej. Z niecierpliwością czekam na każdą Twoją galerię i uwierz, jesteś świetny w tym co robisz. Siatkówka to bardzo dynamiczny sport i ciężko jest uchwycić pewne niuanse, które nota bene przeciętny widz nie jest w stanie dostrzec - Ty to robisz, brawo! Dzięki, że dzielisz się tym z nami :)
Seize the day or die regretting the time you lost.

lukaszk

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #871 dnia: Lutego 26, 2013, 21:08:07 pm »
witam, zapraszam do galerii meczowych
http://sportsphotos.eu/pge-skra-belchatow-asseco-resovia-rzeszow-2/
http://sportsphotos.eu/pge-skra-belchatow-asseco-resovia-rzeszow-3/

będę także w Rzeszowie, nie wiem kto wygra ale na moich zdjęciach, prawdziwa radość i prawdziwy smutek na pewno się znajdzie...
unikam zawsze zdjęć kibiców, czy dla Was takie zdjęcia są fajne? lubicie widzieć w galeriach zdjęcia samych kibiców, tak że widać twarze?

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #872 dnia: Lutego 26, 2013, 21:11:13 pm »
Nie wiem jak innym ale mnie to nie przeszkadza i dla mnie takie zdjęcia są ciekawe ;)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #873 dnia: Lutego 26, 2013, 21:54:36 pm »
Ciekawe zdjęcia, trochę inne spojrzenie. Podobają mi się.

lukaszk

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #874 dnia: Lutego 26, 2013, 22:16:08 pm »
Ciekawe zdjęcia, trochę inne spojrzenie. Podobają mi się.

dziękuję :) szczególnie za te "inne" staram się pokazać siatkówkę najbliżej jak się da :) jeszcze wyjaśnię, że staram się jedne mecz bardziej pilnować 1 drużyny, a na drugim siedzieć bliżej drugiej... liczę na dobry mecz w Rzeszowie, na prawdziwe emocje, prawdziwą siatkówkę :)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #875 dnia: Lutego 26, 2013, 22:20:10 pm »
Bardzo fajne zdjęcia :)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #876 dnia: Lutego 26, 2013, 22:20:31 pm »
dziękuję :) szczególnie za te "inne" staram się pokazać siatkówkę najbliżej jak się da :) jeszcze wyjaśnię, że staram się jedne mecz bardziej pilnować 1 drużyny, a na drugim siedzieć bliżej drugiej... liczę na dobry mecz w Rzeszowie, na prawdziwe emocje, prawdziwą siatkówkę :)

A ja licze, że Uda Ci się pokazać- najlepiej jak się da- biało czerwoną radość w poniedziałek :)
Seize the day or die regretting the time you lost.

Filka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #877 dnia: Lutego 27, 2013, 17:07:19 pm »
Ja sądzę, że jeżeli chodzi o te zdjęcia kibiców to można pokazać coś nietypowego, coś innego, jest dużo takich ciekawych ludzi na hali, ale bez przesadyzmu. No i oczywiście jeśli wygramy, Panie Łukaszu można by uchwycić radość rzeszowskich kibiców, a przeciwnym (oby nie) razie, radość kibiców Skry :)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #878 dnia: Marca 01, 2013, 14:06:08 pm »
Super Kadziewicz opowiada m.in. o Martino :D http://www.siatkarskaligatv.pl/Tu-sie-KADZIuje-odc.6.html

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Zdjęcia i Filmiki z meczów Resovii
« Odpowiedź #879 dnia: Marca 01, 2013, 23:12:14 pm »
Abstra...ąc od treści, on to chyba mikrofalówką nagrywa. ;)