Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115588 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #100 dnia: Marca 25, 2018, 16:09:55 pm »
Wielki Piątek to niefortunny termin. Dla katolików zwłaszcza. Lepszy to czwartek lub Sobota.

Nie jest to pierwszy raz kiedy tak gramy. I pewnie skończy się tak jak zawsze w takich przypadkach, iż będzie połowa hali.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 25, 2018, 16:39:37 pm »
Jest wiele rzeczy za, które można klubowi dopiec, ale z pewnością nie jest to termin meczu z GKSem. Wreszcie trochę życia w święta  ;).
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #102 dnia: Marca 25, 2018, 18:26:33 pm »
Dude ten niby żart z Twojej strony to na poziomie...... nie będę kończył, bo nie ma takiego poziomu w którym mógłbym go zakwalifikować, dno to są wyżyny przy tym żarcie  ::).

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #103 dnia: Marca 25, 2018, 19:08:55 pm »
Majer, gdzie Ty tam widzisz żart? Zwyczajnie, po ludzku, cieszę się, że będzie mecz w piątek i tyle w temacie.

I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #104 dnia: Marca 25, 2018, 19:33:23 pm »
Dude, w piątek Chrystus oddawał życie za mnie, za Ciebie, więc wpis że "wreszcie trochę życia w święta jest niefortunny, a jeszcze z przymrużeniem oka. Nie wydaje Ci się to niestosowne?, mogłeś po prostu napisać, to co mi odpisałeś, a więc że po prostu cieszysz się iż mecz odbędzie się w piątek, to wszystko.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #105 dnia: Marca 26, 2018, 14:13:35 pm »
Dude, w piątek Chrystus oddawał życie za mnie, za Ciebie, więc wpis że "wreszcie trochę życia w święta jest niefortunny, a jeszcze z przymrużeniem oka. Nie wydaje Ci się to niestosowne?, mogłeś po prostu napisać, to co mi odpisałeś, a więc że po prostu cieszysz się iż mecz odbędzie się w piątek, to wszystko.
Majer szacun za ten wpis

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #106 dnia: Marca 28, 2018, 17:54:03 pm »
A godzina meczu (bez TV) zależy od klubu gospodarza, a nie od władz ligi ? Bo 4 mecze są w Wielki Piątek o tej godzinie (mecz Jastrzębia o 17). Więc albo kluby działają na złość kibicom, albo godziny odgórnie ustala Plusliga (co też dziwne).

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #107 dnia: Marca 28, 2018, 18:46:15 pm »
A godzina meczu (bez TV) zależy od klubu gospodarza, a nie od władz ligi ? Bo 4 mecze są w Wielki Piątek o tej godzinie (mecz Jastrzębia o 17). Więc albo kluby działają na złość kibicom, albo godziny odgórnie ustala Plusliga (co też dziwne).
Myślę, iż w ogóle nie brali tego pod uwagę.
Biorąc pod uwagę, iż kluby przekładają mecze jak im pasuje wystarczylo wcześniej dogadać się z Katowicami. I mecz mógłby być np we wtorek lub środę po świętach.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #108 dnia: Marca 28, 2018, 19:31:35 pm »
Z całym szacunkiem, ale Wielki Piątek jest normalnym dniem pracy.
Są racje, które przemawiają za umożliwieniem zawodnikom i trenerom rodzinnego spędzenia choćby części świąt. To też są ludzie, a mecz się musi odbyć.
----------------------------------
Obowiązywał kiedyś zwyczaj, że w Wielki Piątek się nie sądzi. Sędziowie nie wyznaczali na ten dzień rozpraw. Do dziś nie wyznaczają ich sędziowe nieco starszego pokolenia. Ci młodzi już tego zwyczaju nie przestrzegają, bo życie wymusza na nich orzekanie. Czy to źle? Nie chcę oceniać. Po prostu przyjmuję to do wiadomości.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2018, 20:12:54 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #109 dnia: Marca 28, 2018, 21:27:35 pm »
Jest parę dni w roku, które na mecz się średnio nadają. Np. 1 listopada, Wigilia ale i wg mnie i Wielki Piątek. Jako człowiek wychowany w kulturze katolickiej jakoś mi nie pasuje mecz w tym dniu o tej porze.