Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115605 razy)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #110 dnia: Marca 29, 2018, 07:55:52 am »
Jest parę dni w roku, które na mecz się średnio nadają. Np. 1 listopada, Wigilia ale i wg mnie i Wielki Piątek. Jako człowiek wychowany w kulturze katolickiej jakoś mi nie pasuje mecz w tym dniu o tej porze.
Problemem jest 16 zespołów w lidze i ustalenie terminu odgórnego.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #111 dnia: Marca 29, 2018, 20:57:49 pm »
Problemem jest 16 zespołów w lidze i ustalenie terminu odgórnego.
Zgodził bym się, gdyby nie fakt iż liga jest mocno poszatkowana terminami. Wczoraj np. był mecz 24 kolejki. Brak terminów to nie jest też argument. Ostatnio nam się środy zwolniły.

Jak to mawiają, dla chcącego nic trudnego. Tylko trzeba chcieć.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #112 dnia: Maja 17, 2018, 18:05:47 pm »
Dzień dobry, przeszedłem weryfikację i mogę z Wami podyskutować na ważne dla nas wszystkich tematy. Liczę na ciekawą i merytoryczną dyskusję z Wami.

Witaj Bartku (chyba nie będziemy sobie "panować" ;) )
Fajnie, że do nas dołączyłeś, szczerze to doceniam i bardzo szanuję.
Również liczę na ciekawą, merytoryczną i kulturalną (to nie do Ciebie) dyskusję.

Zatem, ponieważ, jadąc klasykiem, na każdym spotkaniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy, no to może ja pierwszy wyrwę.

Bartku, jestem ciekaw (obiecanej) Twojej (Zarządu) obiektywnej i rzeczowej oceny pracy sztabu trenerskiego od grudnia 2017. Prosiłbym o taką analizę z uwzględnieniem celów jakie zostały przed sztabem postawione i późniejszą ich realizacją.

Wojtek G.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2018, 18:33:25 pm wysłana przez wog »

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 17, 2018, 19:54:22 pm »
Myślę, że formuła "stawiania pod ścianą" Pana Barosza nie ma prawa się sprawdzić. Nie oczekujmy, że tu na forum padną informacje, które paść nie mogą.
Trudno żeby Prezes rozliczał sztab trenerski, czy zawodników na forum publicznym. Możemy natomiast zapytać kiedy to się stanie i czy po tym jak się stanie pojawi się szeroka informacja o tym w mediach (w formie wywiadu).

Ja osobiście oczekuję od tego naszego forumowego kontaktu, że kwestie tutaj poruszane zostaną przynajmniej omówione w zaciszu klubowych gabinetów. To już będzie dużo :)

thelion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 159
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 17, 2018, 20:08:20 pm »
Czy BART CHINENYEZE jest zawodnikiem Asseco Resovii wypożyczonym na najbliższy sezon do Tours, czy też jest zawodnikiem wolnym który podpisał z Tours normalny kontrakt? Różne media różnie podają, warto to wyjaśnić.

Bartosz Górski

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #115 dnia: Maja 17, 2018, 20:51:45 pm »
Wojtek,

trener Kowal jest na urlopie i w przyszłym tygodniu powinienem otrzymać raport od niego za ten sezon. Oczywiście, Zarząd i Rada Nadzorczą odniosą się do tego dokumentu i ocenią pracę sztabu trenerskiego. Jak zauważył słusznie pewniak, nie będzie to jednak komentowane na forum publicznym. W formie komentarza w prasie pewnie tak - jeśli ktoś o to zapyta. Pewnie będziesz rozczarowany tą odpowiedzią...

Obecnie trwają rozmowy nad składem i zakresem kompetencji sztabu trenerskiego, którego ocena również dotyczy. Mam nadzieję, że po uwagach Zarządu będzie ona jeszcze skuteczniejsza, szczególnie jeśli chodzi o rozwój drużyny, zarówno w aspekcie analizy gry, rozwoju indywidualnych umiejętności, jak i pracy nad integracją. Możesz to uznać za jedną z subiektywnych ocen Zarządu.

B. Chinenyeze ma kontrakt z naszym klubem, ale w przyszłym sezonie zagra w Tours VB. Po tym sezonie podejmiemy decyzję, czy będzie kontynuował karierę w Rzeszowie.

Drogi pewniaku, zacisze klubowego gabinetu to oksymoron. Taki sam jak wypoczynek z dziećmi. :).

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 17, 2018, 20:55:40 pm »
Pewniaku, ja mam taką propozycję żebyśmy tu zadawali prezesowi pytania i poruszali kwestie takie, jakie każdy uzna za stosowne. Oczywiście w kulturalny sposób. Pozwólmy, że to prezes Górski sam uzna czy coś jest warte odpowiedzi czy nie, czy o czymś może mówić czy nie i czy chce się na jakiś temat wypowiadać czy nie. My tutaj dyskutujmy z prezesem, między sobą spierajmy się w innych wątkach, ok?

Co do mojego pytania to być może nie wiesz ale prezes Górski sam taką analizę publicznie obiecał. Ja tylko proszę żeby się nią w zakresie jaki chce i może podzielił.

Szanuję Twoje zapatrywanie się na obecność tutaj prezesa, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie, wolałbym żebyśmy, korzystając z tego, że prezes zdecydował się do nas dołączyć, kwestie, które tu poruszymy wyjaśniali sobie tutaj a nie w zaciszu gabinetów.

Taka ogólna prośba: skoro prezes już tutaj z nami jest, to może dajmy się prezesowi wypowiedzieć. A na ile znam Bartka to nigdy rozmowy z kibicami nawet na najtrudniejsze tematy nie unikał.

Bartosz Górski

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #117 dnia: Maja 17, 2018, 21:08:26 pm »
Wojtek,

jak dasz radę wytrzymać jeszcze chwilę, to będę zobowiązany. Ale z racji faktu, że jest to forum publiczne, to moje wypowiedzi będą dość stonowane. I ponawiam zaproszenie do "zacisza klubowego gabinetu".

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #118 dnia: Maja 17, 2018, 21:10:28 pm »
Wojtek,

trener Kowal jest na urlopie i w przyszłym tygodniu powinienem otrzymać raport od niego za ten sezon. Oczywiście, Zarząd i Rada Nadzorczą odniosą się do tego dokumentu i ocenią pracę sztabu trenerskiego.

Witam serdecznie Panie Prezesie,
Odbieram Pana obecność na forum jako jeden z elementów i pierwszych kroków zapowiadanego przez Pana ..... odbudowywania zaufania do kibiców. I to się chwali i to się naprawdę docenia. Ale dość "lukrowania".
Przejdę do meritum i .... "prosto z mostu" albo jak kto woli "piaskiem po oczach". Podobnie jak ogromna rzesza kibiców z którymi rozmawiałem i rozmawiam, uważam że ocena Sztabu Trenerskiego i Andrzeja Kowala została już dawno dokonana. Więc po co to "mydlenie oczu", Panie Prezesie? A jeśli jestem/jesteśmy w błędzie to w takim razie proszę nam wytłumaczyć podpisanie w lutym 2-letniego kontraktu z Trenerem Kowalem. Dla mnie to już samo w sobie było i jest oceną pracy Trenera. Dodam że pozytywną oceną, skoro podpisano 2-letni kontrakt. 
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Bartosz Górski

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #119 dnia: Maja 17, 2018, 21:20:55 pm »
Pablo,

lukry nie są potrzebne, moja Żona jako dietetyk zdecydowanie nie zaleca takiej porcji cukru. Szkodzi :).

Co do kontraktu Trenera, to uznaliśmy, że będzie miał możliwość zbudowania składu na przyszły sezon i pełną odpowiedzialność za wynik. Będziemy się przyglądać pracy sztabu i, podobnie jak w przypadku trenera Serniottiego, obiektywnie weryfikować w wielu płaszczyznach. I jak pokazał ten sezon, można też szybko na słabsze rezultaty reagować, z pełną świadomością obu stron, że nie ma takiego kontraktu, którego nie można rozwiązać. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i kibice będą zadowoleni z gry naszej drużyny. Brutalność sportu jest znana, wynik decyduje.