Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115958 razy)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #220 dnia: Października 25, 2018, 08:37:03 am »
Pozdrawiam i bez urazy.
Oczywista oczywistość :) Po to jest forum, żeby dyskutować.

Na fakt, że prezes nie odzywał się na forum, sam zwróciłem uwagę przed jego wizytą w radio kilka tygodni temu. Zresztą jak przeczytasz moje liczne dyskusje na tym forum, to zobaczysz, że jestem od dłuższego czasu krytycznie nastawiony do poczynań klubu. W moim mniemaniu ta moja krytyka jest konstruktywna. Nie mniej moment, w którym napisałeś "A tu cichosza!!!!" (podkreślam - w moim odczuciu) był jak kopanie leżącego. Bo wszyscy dobrze wiemy, że po porażce z Katowicami atmosfera w klubie jest "gęsta". Chyba nie oczekujesz, że Prezes na forum odniesie się do tak ważnych kwestii.

Tylko tyle i aż tyle - no offence :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #221 dnia: Października 25, 2018, 08:59:46 am »
Szanujcie sponsora. Warto.
Możecie go krytykować, ale go szanujcie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #222 dnia: Października 25, 2018, 10:56:28 am »
Żeby zrozumieć decyzje Adama Górala trzeba zrozumieć to, że gość podchodzi do tego emocjonalnie. Jego decyzje nie są czysto pragramtyczne i podyktowane względami biznesowymi. Gdyby tak było, to nie zawracałby sobie głowy sponsowaniem siatkarskiego klubu na taką skalę, bo mógłby te niemałe środki zainwestować w coś innego. Andrzej Kowal to jego projekt, wizja "klubu stąd", opartego na "swoich" ludziach. Z wychowawcami idzie to średnio. Ale z trenerem bywało różnie. Raz lepiej raz gorzej.
Jeśli Góral straci swoje zaangażowanie emocjolane to możemy stracić też takiej klasy sponsora, którego prawdopodobnie nie uda się latwo, albo wcale, zastąpić.
On sam musi zrozumieć, że Kowal może pełnić inną rolę niż koniecznie być drugim Alexem Fergusonem, tyle że w klubie siatkarkim. Może być tym dyrektorem sportowym czy kimkolwiek innym i rozliczać kolejnych trenerów z sukcesów i porażek.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #223 dnia: Października 25, 2018, 13:17:08 pm »
Żeby zrozumieć decyzje Adama Górala trzeba zrozumieć to, że gość podchodzi do tego emocjonalnie. Jego decyzje nie są czysto pragramtyczne i podyktowane względami biznesowymi. Gdyby tak było, to nie zawracałby sobie głowy sponsowaniem siatkarskiego klubu na taką skalę, bo mógłby te niemałe środki zainwestować w coś innego. Andrzej Kowal to jego projekt, wizja "klubu stąd", opartego na "swoich" ludziach. Z wychowawcami idzie to średnio. Ale z trenerem bywało różnie. Raz lepiej raz gorzej.
Jeśli Góral straci swoje zaangażowanie emocjolane to możemy stracić też takiej klasy sponsora, którego prawdopodobnie nie uda się latwo, albo wcale, zastąpić.
On sam musi zrozumieć, że Kowal może pełnić inną rolę niż koniecznie być drugim Alexem Fergusonem, tyle że w klubie siatkarkim. Może być tym dyrektorem sportowym czy kimkolwiek innym i rozliczać kolejnych trenerów z sukcesów i porażek.
'
Pod warunkiem, że nie będzie ich zastępował na stanowisku trenera......

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #224 dnia: Października 25, 2018, 13:21:00 pm »
Heh, może z czasem, po kilku latach, a nie po kilku miesiącach.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #225 dnia: Października 25, 2018, 13:48:15 pm »
Heh, może z czasem, po kilku latach, a nie po kilku miesiącach.
Never  ;)

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #226 dnia: Października 25, 2018, 15:56:58 pm »
Panie Prezesie, ode mnie dwa pytania:
1) Skąd zmiana kostiumu maskotki Soviaka? Pytanie czysto z ciekawości, bo zmiana jest zauważalna w wyglądzie (na pewno łagodniejszy wyraz twarzy oraz krótszy ogon w porównaniu do ubiegłej wersji)
2) Jak bardzo ciężkie jest ustalenie dokładnych terminów meczów z Polsatem i PLSem? Jest 25 października i nadal nie ma dokładnego terminarza dla PlusLigi. Siatkówka ma być dla kibiców, a nie kibice dla siatkówki - czego włodarze organizatora nie rozumieją, a #LigaMistrzówŚwiata w tej kwestii jest pustym sloganem.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #227 dnia: Października 28, 2018, 21:57:07 pm »
Ale jestem monotematyczny prezesie nie?
Kurcze jakie te poważne pytania są trudne!

Panie Prezesie mam tylko 1 pytanie JEDNO
Co się musi stać aby trener A. K  przestał być szkoleniowcem nasze Resovia?
Proszę nie pisać o jego własnej rezygnacji bo to nie ma sensu -  skończy się jak ostatnio ......
Obiecuję nie zadać ani 1 pytania więcej jeśli odpowie Pan konkretnie i wyczerpująco na to moje PYTANIE.
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2018, 22:09:54 pm wysłana przez mistrz2014 »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1407
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #228 dnia: Października 28, 2018, 23:18:55 pm »
@mistrz2014- czy informacja z PS jest dla Ciebie wystarczająca?

Panie Prezesie, chciałem zapytać o KMŚ. W kontekście zachodzących zmian, jakie pozostają cele klubu w tych rozgrywkach.

Pytanie, które nasuwa się samo: kto obok G. Cretu był brany pod uwagę jako zastępca A. Kowala?
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #229 dnia: Października 28, 2018, 23:27:06 pm »
@mistrz2014- czy informacja z PS jest dla Ciebie wystarczająca?

Panie Prezesie, chciałem zapytać o KMŚ. W kontekście zachodzących zmian, jakie pozostają cele klubu w tych rozgrywkach.

Pytanie, które nasuwa się samo: kto obok G. Cretu był brany pod uwagę jako zastępca A. Kowala?
Bardziej interesujące od tego kto był brany pod uwagę obok Cretu jest to jak będzie wyglądał nowy sztab, czy zostają Oro i Ogonowski?