Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115589 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 15, 2017, 12:33:05 pm »
Sławku, komentuję, bo widziałem. Jest XXI wiek i każdy ma kamerę w telefonie. Dobrze, że film, który widziałem nie został opublikowany, bo nie było się czym pochwalić.


Tak się "buduje" jedność wśród kibiców. Stawia pod dużym znakiem kibicowanie, nie mówiąc o wspólnych wyjazdach.  szkoda. Wydawało mi się, że po Jastrzębiu rodzi się coś wspaniałego jedność wśród kibiców Resovii, tak zrzeszonych, jak i niezrzeszonych . Niestety, jeden Jegomość, aby udowodnić, że moje jest bardziej mojsze, modelowo to spier......



repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 15, 2017, 13:11:48 pm »
Następnym razem taką jedność pokaże telewizja.
------------------------------------------
Kiedyś na piłkarskim stadionie pokazał się pewien transparent. W związku z tym transparentem Adam Góral o mało nie zrezygnował. Co ma wspólnego transparent na stadionie z Podpromiem? Teoretycznie nic.
-------------------------------------------
Czy mi się to podoba, czy nie, kamery są teraz wszechobecne. Dobrze byłoby, gdyby ludzie w barwach Resovii zachowywali się kulturalnie, poprawnie i godnie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2017, 13:49:23 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 15, 2017, 15:10:36 pm »
Miałem milczeć ale...
Slawko zwrócił uwagę na coś na co ja wcześniej nie zwróciłem, bo... nie wszystkie wpisy czytam...
Po Jastrzębiu nikt za nic nie powinien się wstydzić.
Są kręgi, w których ktoś kto nagrywa filmiki i bez zgody nagrywanego je upublicznia  (choćby w wąskim gronie) jest spalony.
Nie wiem czy ktoś coś w Jastrzębiu nagrywał, tym bardziej, że oprócz super dopingu nie było co. Myślę, że nie. To sobie musi SSPS sam wyjaśnić.
W tych samych kręgach ktoś kto się publicznie chwali, że widział jakiś bliżej nieokreślony  (rzekomo kompromitujący kogoś) filmik potajemnie nagrany i publicznie o tym kłapie, też byłby spalony. Na zawsze. Bez względu na to czy faktycznie coś widział albo co lub kogo widział.
Bez wątpienia do tych "kręgów" zaliczają się kibice.
Dopóki nie zobaczę stanowczego odcięcia się SSPS od takich metod dopóty... potraktuję to jako cenną informację na przyszłość.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 15, 2017, 16:28:33 pm »
SSPS z moją wypowiedzią nie ma nic wspólnego, więc nie ma się od czego odcinać.
Jeszcze nie wróciliście, a już było dość głośno.
Kibice JW byli na hali.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2017, 16:51:04 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 15, 2017, 17:04:00 pm »
Gdzie? W maglu było głośno?
Głośno to było też ostatnio jak pewien użytkownik tego Forum w niedzielę zechciał się tu podzielić też "gorącym niusem", że ktoś kogoś w nocy gdzieś widział i... tym tłumaczył formę niektórych zawodników.
Na tamten śmieciowy wpis zareagowałem z prośbą do moderatorów o usunięcie. Błyskawicznie usunęli za co dziękuję.
I nie miało dla mnie znaczenia co ten człowiek widział w nocy, albo co mu ktoś powiedział, że widział i czy w ogóle coś ktoś widział.
Na Twój Kolego wpis nie zareaguje tak samo, choć jego "wartosc" jest taka sama jak tego z niedzieli.  Twój wpis zalecam pod rozwagę wszystkim, którzy kiedykolwiek się z Tobą gdziekolwiek wybierają...
To już naprawdę tyle. I tak za dużo czasu straciłem na...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 15, 2017, 17:33:04 pm »
To Wy chyba nie czytaliście innych portali.
Ale komedia. Naprawdę nie wiedzieliście, że "sprawa się rypła"? Nawet filmiki były.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 15, 2017, 17:48:14 pm »
Sorry, musiałem... Wcześniej nie zauważyłem...

Jeszcze nie wróciliście, a już było dość głośno.
Kibice JW byli na hali.

Stary, żeby mnie ktoś kroił... A Ty tak sam od siebie... Smutne to a przy okazji przezabawne...

Nie zapomnij w sobotę:
"Jastrzębie pozdrawiamy!!!"

 :'( :'( :'(

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 15, 2017, 17:53:33 pm »
Jest XXI wiek i każdy ma kamerę w telefonie. Dobrze, że film, który widziałem nie został opublikowany, bo nie było się czym pochwalić.

To Wy chyba nie czytaliście innych portali.
Ale komedia. Naprawdę nie wiedzieliście, że "sprawa się rypła"? Nawet filmiki były.

Dobrze, że film, który widziałem nie został opublikowany, bo nie było się czym pochwalić. To Wy chyba nie czytaliście innych portali.

 Gorąco się zrobiło , a raczej żałośnie i śmieszno......
Pytanie pomocnicze? Gdzie były te filmiki? Na portalach? No raczej nie, bo nie zostały upublicznione. rozumiem, że anonimowi kibice JW (Ci z KK nie, bo miło z nami spędzili czas po meczu), przesłali  do "naszego" Jegomościa rzekomo nagrany film. Cóż za koincydencja.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2017, 18:05:47 pm wysłana przez Slawko »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 15, 2017, 18:03:46 pm »
Filmiki nie były opublikowane. Przesłano mi je na moją prośbę, bo nie mogłem uwierzyć.
Hipokryzja trzyma się krzepko.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 15, 2017, 18:19:43 pm »
Leszku, przykro mi to stwierdzić ale Twoje zachowanie ce...e albo pomroczność jasna/ciemna (czy chwilowa?), albo zła wola. W Jastrzębiu zrobiliśmy wspaniały doping. Spotkaliśmy się po meczu w miłej, żeby nie przesadzić w przyjacielskiej atmosferze. To jest według Ciebie ta Częstochowa, którą Bogdanowi zarzucasz?
A może to Ty, dla swoich, egoistycznych pobudek próbujesz rozwalić więź między Resoviacką Bracią ?! Ponoć  dostrzegasz w ludziach tylko pozytywy. Nie "upubliczniono" Ci filmiku z całego dopingu na meczu z JW i spotkania po meczu? A szkoda. Warto, żebyś zobaczył, może przestałbyś szczuć innych forumowiczów, swoimi wynurzeniami.

To tyle w temacie