Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115597 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #20 dnia: Września 28, 2017, 09:16:51 am »
Było kilka meczy, gdzie challenge i sposób jego odczytania przez sędziego budził wielkie kontrowersje.
Inaczej.
W normalnym kraju, gdy się podejrzewa, że ktoś może w nocy będzie łazić i ryć dziury w jezdni, instaluje się kamerę, żeby temu ktosiowi to nawet przez myśl nie przeszło :)
Wychodzi taniej niż łatanie.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #21 dnia: Września 28, 2017, 11:37:38 am »
Kontrowersję to ja pamiętam jedną: "Gdzie Ty tu, k..., blok widzisz?", w 2012 roku, czyli 5 lat temu. Nawet w dość nerwowym piątym meczu finału 2012/13, w Kędzierzynie nie było kontrowersji w weryfikacji wideo. Być może trafiła się kiedyś jakaś watpliwa decyzja, ale kontrowersji (to jednak trochę mocniejsze słowo) nie było.
Dziury w drodze muszą się przytrafiać i nie warto za każdą powstałą dziurą szukać spisku ktosia. Nawet system kontrolowania kontrolujących ma swoją matematyczną granicę, czyli limes.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 09, 2017, 00:29:20 am »
Tak z czystej ciekawości czy ktoś z klubu się już tutaj zarejestrował, czy póki co priorytet to Facebook + Twitter ?
Drugie pytanie, kto w naszym klubie zajmuje się transferami zawodników, jak to działa, jak to działało, kto tym się zajmował na przestrzeni lat.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 11, 2017, 14:59:33 pm »
Tak z czystej ciekawości czy ktoś z klubu się już tutaj zarejestrował, czy póki co priorytet to Facebook + Twitter ?
Drugie pytanie, kto w naszym klubie zajmuje się transferami zawodników, jak to działa, jak to działało, kto tym się zajmował na przestrzeni lat.

Niestety Boćku, nie licz na to, że doczekasz się, na stronach tego...oficjalnego zresztą Forum Kibiców Resovii, jakichkolwiek odpowiedzi od klubu. Nie było, nie ma i nie zanosi się na to, że będzie taka opcja, bo...albo się tego kibica olewa, albo...uważa za wroga, który zadając pytania i próbując coś zmieniać traktowany jest, jak...intruz i szkodnik.
Miała być nowa strona internetowa. Miały być komunikaty dotyczące terminów i godzin treningów. Jak do tej pory przedstawiono nam osobę do kontaktu klubu z nami. I w zasadzie to wszystko.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 11, 2017, 16:24:17 pm »
Forum "opustoszało" z przedstawicieli klubu, gdy zrobiła się wielka afera z powodu jednej wypowiedzi Kasi.
Ja przestrzegałem przed nagonką na Kasię, ale...
"Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 11, 2017, 16:55:52 pm »
No tak...i właśnie to jest ten jedyny i arcyważny powód dla którego klub musiał się obrazić na forumowych kibiców  ::) Dziecinada.
Chociaż w sumie nie...sami tego chcieliśmy, żeby klub się na nas obraził, bo to przecież i w naszym, i w klubu interesie.
No to se siedzimy obrażeni.
Ale fajno! 
Nosz kurna, że ja na to wcześniej nie wpadłem. Ponad 20 lat firmę prowadzę i nie wiedziałem, że najskuteczniejsze w interesach jest...obrażanie się na swoich klientów. Toż to genialne jest...
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 17:07:31 pm wysłana przez leon »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 11, 2017, 18:20:13 pm »
Klub się nie obraził, a jedynie pracownicy klubu nie mają ochoty wypowiadać się na Forum. Po co im to? Żeby ktoś urządził kolejną nagonkę, bo "pracownikom klubu nie wypada powiedzieć, co czują"?
Nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek mój mail do klubu pozostał bez odpowiedzi. Odbierają telefony. Czasem Kasia zamieszczała na Forum jakieś komunikaty. W tej chwili jest nowa osoba d/s kontaktów z prasą. Być może nie zauważyła jeszcze, że Forum istnieje. Pewnie jest jakaś aktywność na tłitterach i fejsbukach. Nie wiem, bo już z tego nie korzystam.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 11, 2017, 19:39:51 pm »
W sumie to się samo komentuje...może...osoba do kontaktów z kibicami jeszcze nie zauważyła, że Forum istnieje. To chyba...taki rodzaj żartu.
Ja nie wymagam od takiej osoby, żeby na siłę brała czynny udział w rozmowach forumowych. Nie ma takiej potrzeby. Ale mile widziane by były komunikaty odnośnie klubu.
A tak na marginesie...dobrze, że pewien redaktor radiowy nie przejmuje się nagonką na Niego, bo...nie było by Go dawno na Forum, w audycji mówilibyśmy tylko o sponsorach, a w relacjach z meczów mielibyśmy...same reklamy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 19:42:55 pm wysłana przez leon »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 11, 2017, 20:01:33 pm »
Dziewczyna jest w klubie od tygodnia, więc nie ma się co dziwić, że nie wie jeszcze wielu rzeczy.
Kolejna nagonka?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 11, 2017, 20:13:24 pm »
Tak, tak...kolejna nagonka. I na dodatek faszyzm  ::)