Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115583 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 11, 2017, 21:36:12 pm »
Nie. Jeśli już to zwykłe...
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 11, 2017, 23:10:05 pm »
...tak, tak, ja wiem...
Ideał jest tylko jeden. I kultura z niego aż...bucha.
Statystycznie bardzo długo zeszło z odpowiedzią. Widocznie nie było łatwo...
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 23:23:01 pm wysłana przez leon »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 12, 2017, 09:27:54 am »
W przypadku nagonki na Kasię, chyba rzeczywiście byłem jedynym, który bronił jej prawa do takiej wypowiedzi i jedynym, który przewidywał skutki takiej nagonki.
Dziś te skutki są widoczne.
Zabawne jest to, Leonie, że pretensji o taki stan rzeczy nie kierujesz do uczestników nagonki, ale do tego, który ten stan rzeczy przewidział.
Można i tak.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 12, 2017, 12:57:58 pm »
...wprowadzę trochę...nostalgii.
Lata lecą, sezony przemijają...zmieniła nam się drużyna, zmienił się trener, zmieniła się też dość znacząca część kibiców na Podpromiu. Ubyło też aktywnych osób na Forum, przybyło nowych, a może...część tych starych występuje pod innymi linkami. Można chyba nawet zaryzykować i napisać, że...pewna epoka przeminęła. A my dalej o incydencie z Kaśką. Zabawne to jest wykorzystywanie tego incydentu do tłumaczenia kibicom, że klub właśnie z tego powodu nie ma ochoty z nimi rozmawiać i ich informować poprzez swoją stronę internetową i...najbardziej aktywne klubowe forum siatkarskie w Europie.
...choć nie, chyba nie o to w tym argumencie chodzi. Chodzi mianowicie o "ja". "Ja" bywa najważniejsze...
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2017, 13:04:23 pm wysłana przez leon »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 12, 2017, 13:30:52 pm »
Buduje się trudno. Rozwala się łatwo. A jeśli się coś rozwaliło, odbudowa jest jeszcze trudniejsza.
Sam upływ czasu jest jakimś ratunkiem, ale jeszcze lepszym ratunkiem jest zrozumienie, że rozwalanie było głupie i proste przyznanie tego faktu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 12, 2017, 19:06:01 pm »
Forum "opustoszało" z przedstawicieli klubu, gdy zrobiła się wielka afera z powodu jednej wypowiedzi Kasi.
Ja przestrzegałem przed nagonką na Kasię, ale...
"Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało".

Mój wujek kiedyś się też obraził na całą ogólnopolską sieć sklepów i jeździł 15 kilometrów po bułki, czasami na rowerze.

Klub się nie obraził, a jedynie pracownicy klubu nie mają ochoty wypowiadać się na Forum.

A Myślisz że gdyby pracownicy nie mieli ochoty wypowiadać się np. na Facebooku, lub Twitterze, to też by przestali? Lub np. nie chcieliby odpowiadać prasie bo nie mają ochoty?
Fajna praca. Zresztą ja chciałbym poznawać stanowisko klubu, a nie co tam sobie szanowna pani od marketingu prywatnie myśli.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2017, 19:14:35 pm wysłana przez bociek »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 12, 2017, 22:17:50 pm »
Dajcie spokój dyskusjom. Do niczego konstruktywnego to nie doprowadzi. Rozmawiałem z Basią i powiedziałem jej, iż "starszym użytkownikom" było by miło, jakby dołączyła do naszej forumowej rodziny. Ponieważ forum można czytać także będąc niezarejestrowanym to je czyta a jak będzie chciała to się zarejestruje a ja jej konto aktywuję z odpowiednią rangą. Będę też miał na uwadze, aby nie powtórzyła się historia z Kasią i będzie pod szczególną ochroną moderatorów.

@bociek. Odpowiedając na twoje pytania. Prezes Bartosz Górski jest zarejestrowanym użytkownikiem forum ale się na nim nie udziela (nie pisze postów). Basia jeszcze nie jest zarejestrowana ale forum przegląda. Inni pracownicy klubu też tutaj zaglądają.

Co do drugiego pytania to polecam wątek poświęcony audycją Radia Centrum. Odszukaj audycję z trenerem Serniottim, prezesem Górskim (nie tylko ostatnią) i tam znajdziesz odpowiedź na to o co pytasz. Bogdan o to na pewno pytał. Audycję są na YouTube.

I żeby była jasność, to Basia jest tylko rzecznikiem klubu. Nie odpowiada za transfery, politykę klubu, cenę karnetów, forme zawodników i nie wstawia Elvisa kosztem Dominika do pierwszej szóstki Resovii. Także miejcie i to na uwadze. Rzecznik klubu przedstawia oficjalne stanowisko klubu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2017, 22:27:25 pm wysłana przez A :) »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 12, 2017, 22:47:27 pm »
Darek, jak to co piszesz jest prawdą, a nie mam absolutnie żadnych podstaw podejrzewać Cię o konfabulację, to... jest gorzej niż myślałem, że jest. Dużo gorzej.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 12, 2017, 23:01:34 pm »
Dlaczego ta dyskusja nie miałaby doprowadzić do czegoś konstruktywnego?
Wystarczy przyznać, że dyskutanci - pracownicy i współpracownicy klubu mają prawo do emocjonalnych wypowiedzi i nie obrażają w ten sposób "majestatu kibiców". Wystarczy przyznać, ze nagonka na Kasię była niemądra i (zapewne) mielibyśmy kilku mowych, ciekawych dyskutantów.
Być może na Forum pojawią się jakieś ogłoszenia klubowe, tylko czy wyłącznie o to chodzi? Od tego jest (powinna być) strona klubu.
Bo "aby nie powtórzyła się historia z Kasią" wystarczy odrobinę zmądrzeć.
Jaką chcesz dać "opiekę moderatorów"? Zakaz krytyki wypowiedzi ludzi związanych z klubem? To lepiej niech się nie wypowiadają.
Basia - rzecznik klubu niech zamieszcza komunikaty. A jeśli wypowie się, jak wypowiedziała się Katarzyna urządzi się kolejną nagonkę?
Nie wiem, czy wypowiedź o "obecności przy porażkach, dającej prawo do cieszenia się z sukcesów" była wypowiedzią Kasi - rzecznika klubu. Raczej była jej osobistą wypowiedzią do przyjaciół - kibiców. Duża część tych przyjaciól dała się podpuścić i urządziła nagonkę, bo "pracownik klubu nie może..."
No to może czy nie nie może?
Udzielenie sobie odpowiedzi na to nietrudne pytanie może być bardzo konstruktywne.
I nawet wiem, która odpowiedź mogłaby wzbogacić Forum.
Ale niech sobie na to pytanie odpowiedzą ówcześni uczestnicy nagonki, którzy dziś próbują zakrzyczeć swojego farfocla tupetem.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 12, 2017, 23:44:17 pm »
Dlaczego ta dyskusja nie miałaby doprowadzić do czegoś konstruktywnego?
Być może na Forum pojawią się jakieś ogłoszenia klubowe, tylko czy wyłącznie o to chodzi? Od tego jest (powinna być) strona klubu.
Jaką chcesz dać "opiekę moderatorów"? Zakaz krytyki wypowiedzi ludzi związanych z klubem? To lepiej niech się nie wypowiadają.
Basia - rzecznik klubu niech zamieszcza komunikaty.

Pod tymi zdaniami Twojego wpisu się podpisuję.
Z Twojej wypowiedzi usunąłem fragmenty związane z jakąś "nagonką". Usunąłem bo nie wiem co to była za nagonka, czy w ogóle była, kogo dotyczyła itd. bo nie byłem użytkownikiem Forum (chyba) jak ona rzekomo miała miejsce.
Ale ja chciałbym o czymś innym w tym kontekście. Załóżmy, że w tej nagonce chodziło o to, że była rzecznik klubu zamieściła tutaj jakiś wpis i spotkała się z... nagonką ze strony kibiców. Załóżmy też, że ów nagonka była całkowicie niezasłużona.
I teraz moje pytanie i wątpliwości:
Czy to, że jakiś czas temu (chyba kilka lat, co?) ktoś był niemiły (możemy nawet użyć "mocniejszego" słowa) wobec poprzedniej rzecznik prasowej klubu to klub teraz powinien ignorować wszystkich pozostałych kibiców i np. nie informować ich o terminach treningów (też uważam, że ta informacja od dawna powinna być zamieszczana na stronach klubu)? Pójdę dalej. Jaki jest problem w tym żeby rzecznik prasowa albo inny pracownik klubu raz na jakiś czas odpowiadał tutaj na jakieś pytania kibiców, informował ich o czymś? Taki, że znajdzie się ktoś kto napisze coś niemądrego? Albo zada pytanie, na które rzecznik nie będzie umiała odpowiedzieć? To od razu napiszę: jeżeli takie są powody to znaczy, że jest bardzo źle, bo to znaczyłoby, że rzecznikiem prasowym klubu jest ktoś kto się kompletnie do tego nie nadaje. Ale ja ufam, że tak nie jest.

Jedyne wytłumaczenie tego, że klub nie zabiega o kibiców i ignoruje takie z pozoru błahe sprawy jak informowanie kibiców na stronie internetowej o terminach treningów albo rzecznik prasowa nie przyjmuje serdecznego zaproszenia kibiców do aktywnego (w miarę możliwości) kontaktu z nimi jest taki: bo (jeszcze) może. Albo precyzyjniej: bo (jeszcze) nie musi zabiegać o "względy" kibica. Myślę, że to też się zmieni. I jak znam życie, to nadejdzie taki czas, że to klub będzie zabiegał o kibica i będzie robił wszystko by go do siebie przyciągnąć. Tyko żebyśmy nie musieli po raz kolejny przekonać się o prawdziwości przysłowia: Mądry Polak po szkodzie.