Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115581 razy)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 13, 2017, 18:03:23 pm »
I błagam nie zacznij mi teraz wrzucać cytatów i przypominać o co chodzi .Umówmy się Twoje jest twojsze ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 13, 2017, 20:09:51 pm »
"Awantura o Basię", tak się jakoś w temacie porobiło.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 13, 2017, 21:52:46 pm »
Szanowny Bogusiu, jesli nie wiesz o co chodzi, to nie warto się w dyskusję wtrącać. Wybacz, ale nie będę Ci streszczał rozmowy.
Polecam używanie słowa "upierdliwość" na antenie Radia Centrum z taką samą częstotliwością jak tu. Audycje w takim "stylu" z pewnością znajdą wielu zwolenników, zwłaszcza w obecnych czasach. Proponuję, żeby Twoi goście również nie krępowali się w używaniu tego słowa. Nie ma to jak swojskość. Jest w tym błysk i głębia przemyśleń.
Nawiasem mówiąc: tak jak ktoś odpowiada za treści Radia Centrum, ktoś odpowiada ze treści zamieszczanie na niniejszym Forum. Ponieważ chamowate określenia padają w stosunko do mnie, zostawiam je. Jeśli padną w stosunku do innych osób, ktoś może za to zapłacić. Kto? SSPS i członkowie zarządu Stowarzyszenia (odpowiadają całym swoim majątkiem za to, co się tu dzieje).
----------------------------------------------------------------
Awantura? Awantura to była wtedy. Teraz było jedynie przypomnienie tego, co miało miejsce kiedyś. A że przypomnienie kogoś zabolało... To już jego problem.
Klub się nie obraził. Po prostu Kasia przestała się udzielać na Forum. I odrobinę myślący człowiek mógł taką reakcję przewidzieć. Szkoda, że się tak stało, ale się stało. Szkoda, bo był to zwykle interesujący głos ze strony klubu w kierunku kibiców.
Jeśli dziś zapraszamy nową osobę na Forum, to warto o tamtym wydarzeniu pamiętać choćby po to, żeby nie wprowadzić kolejnej osoby na minę.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 13, 2017, 22:50:45 pm »
Klub się nie obraził. Po prostu Kasia przestała się udzielać na Forum.

Mój wujek też tak ma, nie obraził się, po prostu jeździ sobie 15 kilometrów dalej :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 13, 2017, 23:35:33 pm »
Kolego Bociek, ja naprawdę przeżyłem na tym Forum już ze 100 Mistrzów Ciętej Riposty. 101 też przeżyję. Ale bądź uprzejmy pisać do rzeczy. I niech ten wpis wnosi coś wartościowego do dyskusji.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 14, 2017, 22:16:36 pm »
Myślę, że na koniec...tego etapu nawalanki/nagonki warto przytoczyć poniższy cytat:

Boguś, czy masz zastrzeżenia do mojego kibicowania?
Bo Ci napiszę wprost: staryś, ale zmądrzeć nie zdążyłeś.
Podpuszczaj dalej. Wkrótce będzie jak w Częstochowie.

To tak w kontekście zachowania kultury, odpowiedniego słownictwa, pilnowania niechamowatych zachowań i zawodów o mistrzostwo ciętej riposty.
Jeśli chodzi o mnie to tyle w temacie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2017, 22:19:38 pm wysłana przez leon »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 15, 2017, 00:49:35 am »
(...)
Jeśli chodzi o mnie to tyle w temacie.

No właśnie...

Wydawałoby się, że są takie sprawy, w których nie sposób żeby wszyscy się tutaj nie zgodzili. Taką sprawą powinno być to, że wszyscy powinniśmy chcieć żeby rzecznik klubu dołączyła do nas i w sposób mniej lub bardziej formalny miała z nami kontakt.
Ale kolejny raz ktoś stanął na wysokości zadania i udowodnił, że jego racja jest najmojsza a każdy kto tego nie rozumie (a mało kto rozumie) ten głupi i kiep. I kolejny raz fajna inicjatywa zostaje na Forum zaniechana...
I tak oto naprawdę fajne miejsce, gdzie można było podyskutować, popolemizować czy poczytać co mają do powiedzenia  ludzie z tą samą pasją, krok po kroku staje się... blogiem.
Można dalej, zamieszczając kolejne "felietony", tłumaczyć sobie, ze to fejsbuki i tłitery powodują, że z miesiąca na miesiąc coraz mniej osób ma ochotę tu zaglądać, o aktywnym uczestnictwie nie wspominając. A zresztą... Czy to istotne ile osób tu zagląda? Najważniejsze żeby moja racja zawsze była najmojsza...
Jeśli chodzi o mnie to też tyle w temacie.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 15, 2017, 06:47:28 am »
No właśnie...

Wydawałoby się, że są takie sprawy, w których nie sposób żeby wszyscy się tutaj nie zgodzili. Taką sprawą powinno być to, że wszyscy powinniśmy chcieć żeby rzecznik klubu dołączyła do nas i w sposób mniej lub bardziej formalny miała z nami kontakt.
Ale kolejny raz ktoś stanął na wysokości zadania i udowodnił, że jego racja jest najmojsza a każdy kto tego nie rozumie (a mało kto rozumie) ten głupi i kiep. I kolejny raz fajna inicjatywa zostaje na Forum zaniechana...
I tak oto naprawdę fajne miejsce, gdzie można było podyskutować, popolemizować czy poczytać co mają do powiedzenia  ludzie z tą samą pasją, krok po kroku staje się... blogiem.
Można dalej, zamieszczając kolejne "felietony", tłumaczyć sobie, ze to fejsbuki i tłitery powodują, że z miesiąca na miesiąc coraz mniej osób ma ochotę tu zaglądać, o aktywnym uczestnictwie nie wspominając. A zresztą... Czy to istotne ile osób tu zagląda? Najważniejsze żeby moja racja zawsze była najmojsza...
Jeśli chodzi o mnie to też tyle w temacie.

Nawalanka w redaktora Bogdana Smolę na pewno nas do tego przybliżyła.
Podobnie, jak...wspominki o jakimś incydencie sprzed wielu lat. Ale to wszystko ku przestrodze.
Nowa Rzecznik powinna czuć się zachęcona takimi postawami...moderatora tego Forum. Już wie, co Ją tu czeka...
Amen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 15, 2017, 08:12:37 am »
Wog, Leon no w końcu paniali na czym polega istota tego forum. Jaka dyskusja, jaka polemika?! Marzyciele  ;)
 Stąd moje posty dotyczą gry drużyny. Od czasu, do czasu, gdy miarka się przebierze napiszę, co myślę o "moderowaniu" dyskusji.
Teraz podsumuje tę dyskusję krótko, albo nie, nie będę dawał paliwa, do tworzenia "felietonów".
I taka dobra rada, Wy też nie dawajcie paliwa. No chyba, że macie ochotę na nawalankę....... 

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 182
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 15, 2017, 08:18:13 am »
Ostatni wpis moderatora to przejaw pychy i chamstwa. Tak delikatnie to ujmując.  Nie znam tego pana ale wiem kto sprawował podobne funkcje w latach dziewięćdziesiątych.  Każde forum miało swojego opiekuna z ... . Jak jest obecnie. Jeszcze trochę to zostanie dwóch moderatorów bo reszta ma dość popisów jednej osoby.