Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 116069 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 15, 2017, 08:24:13 am »
"Boguś, czy masz zastrzeżenia do mojego kibicowania?
Bo Ci napiszę wprost: staryś, ale zmądrzeć nie zdążyłeś.
Podpuszczaj dalej. Wkrótce będzie jak w Częstochowie
".
Zdania nie zmieniłem. I nawet nie musiałem długo czekać na owoce podpuszczania. "Urosły" już podczas meczu w Jastrzębiu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 15, 2017, 08:34:28 am »
Jedno refleksja na koniec. Największym błędem SSPS-u było zrobienie Represa moderatorem tego forum. Ale, to Wasze Forum, mieliście do tego prawo. A ja mam prawo tę decyzję ocenić. Leszek się zagubił i podświadomie bądź nie, uważa, że może więcej.
PS. Śmieszne jest, to, gdy ktoś komentuje, coś czego nie widział/ nie brał udziału. Ale niech żyje "Moje musi być mojsze", nawet kosztem powiedzenia nie "robi się" we własne gniazdo.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 15, 2017, 09:07:27 am »
PS. Śmieszne jest, to, gdy ktoś komentuje, coś czego nie widział/ nie brał udziału. Ale niech żyje "Moje musi być mojsze", nawet kosztem powiedzenia nie "robi się" we własne gniazdo.

Sławuś, daj spokój. Są ludzie, dla których to, że czegoś nie widzieli, w czymś nie brali udziału, na czymś się kompletnie nie znają, nie mają o czymś pojęcia itd. nie jest absolutnie żadnym powodem do tego, żeby się na ten temat nie wypowiadać.

Na koniec, bo nie chce mi się i nie mam czasu...
Po wyjeździe do Jastrzębia pewna...  osoba z klubu (przepraszam za takie sformułowanie, moją intencją nie jest epatowanie kogo to ja znam, albo nie znam, ale prywatnych rozmów z kimkolwiek nie upubliczniam albo nie upubliczniam danych rozmówcy) powiedziała mi: "Ale daliście ognia na trybunach (my wszyscy SSPS i pozostali). Jak za najlepszych lat na Podpromiu. Bardzo pomogliście. Dzięki."
Ale co tam... Co ten ktoś może wiedzieć.. Ktoś inny nie był, nie widział ale... tym chętniej się wypowie i powie jak było.
Ja byłem, widziałem i twierdzę, że było kapitalnie też dlatego, że nie wszyscy byli...

Jeśli chodzi o mnie to tyle w temacie.

PS. SSPS w mojej opinii popełnił jeszcze jeden, większy błąd... Ale ponieważ ja sam nie będąc członkiem Stowarzyszenia mam za małą wiedzę co się w nim dzieje, a wypowiadać się na tematy, o których mam blade pojęcie ja nie lubię... na tym poprzestanę. Kiedyś może na ten temat z kimś z SSPS pogadam i... może ktoś mnie uświadomi, może ja komuś coś powiem jako osoba postronna...
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2017, 09:12:03 am wysłana przez wog »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 15, 2017, 09:44:52 am »
Jeśli się popiera wrogość, przekraczanie granic kultury i nawołuje do prowokacji (a nie o prowokację artystyczną czy intelektualną chodziło), to odpowiedź nie może być inna.
Owoce takich nawoływań zbiera się szybko.
Sławku, komentuję, bo widziałem. Jest XXI wiek i każdy ma kamerę w telefonie. Dobrze, że film, który widziałem nie został opublikowany, bo nie było się czym pochwalić.
To nie ja "narobiłem we własne gniazdo". To nie ja powinienem się wstydzić swojego zachowania.
---------------------------------------------------
W życiu nie ponosi się odpowiedzialności za to, że 100 razy zrobiło się coś dobrze. W życiu ponosi się odpowiedzialność za to, że raz zrobiło się coś złego. Sprzyjanie, nawoływanie do zrobienia czegoś złego jest niemądre i nieodpowiedzialne.
Jeden zły czyn rzutuje nieraz na całe zycie człowieka. Jedna chwila "zapomnienia" i (czasem) wszystko wali się w gruzy.
"Mnie się to nie przytrafi"? Przytrafi się i wtedy bywa, że nie ma już odwrotu.
Nie macie pojęcia, ile daliby niektórzy ludzie, żeby ktoś ich w pewnym momencie przestrzegł przed wrogością wobec innych, przed "przekraczaniem granic kultury", przed prowokacją wobec innych, przed chwilą słabości. Im też się wydawało, że "się to nie przytrafi". Przytrafiło się.
Wrogość, przekraczanie granic kultury, "prowokacje", złe emocje powodują, że okrzyk "Siata!" bywa odbierany jako "szmata" (inwektywa skierowana do zawodnika) i ława kibiców przeciwnika "rusza do boju".
Stałeś kiedyś naprzeciwko osiłków z Legii, którzy "mieli pretensje" o okrzyk "Resovia!" (stali po drugiej stronie ulicy i byli uprzejmi podejść)? Jeśli nie, to stań. Ciekawe doświadczenie. Z pewnością dasz sobie radę.
Myślisz, że chodzi o strach?
Tu nie ma miejsca ani czasu na strach.
"Nam się to nie przytrafi".
Żyję z tego, że ludziom się "to przytrafia". Zanim im się to przytrafiło byli pewni, że się nie przytrafi.
"My tylko tak lekko chcemy przekroczyć granice kultury i poprawności".
No to se przekraczajcie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 15, 2017, 10:11:49 am »
Ja się cieszę, że mogłem być z SSPS i "niezrzeszonymi" na meczu w Jastrzębiu.
Cieszę się, że wspólnie stworzyliśmy kapitalny doping.
Cieszę się, że pomogliśmy dRRużynie.
Cieszę się z zaproszenia i wspólnego piwka po meczu z SSPS i kibicami z Jastrzębia.
Wspólnie (klub, SSPS, "niezrzeszeni") podziękowaliśmy sobie za świetny wyjazd.

A reszta, która nie była... Niech se dalej pisze swoje "felietony" i niech też się cieszy... Czytając je...

Tyle.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 15, 2017, 10:12:36 am »
Jedno refleksja na koniec. Największym błędem SSPS-u było zrobienie Represa moderatorem tego forum. Ale, to Wasze Forum, mieliście do tego prawo. A ja mam prawo tę decyzję ocenić. Leszek się zagubił i podświadomie bądź nie, uważa, że może więcej.
Nie bardzo rozumiem co ma kwestia wypowiedzi Represa do funkcji moderatora. Czy Repres wykasował lub zedytował jakikolwiek wpis ? Czy straszył ostrzeżeniami czy banem ? Jakoś nic takiego nie widziałem, także bierze udział w dyskusji jak każdy inny uczestnik, a że jest krótko mówiąc upierdliwy w swoich przekonaniach to inna kwestia, ale to jego prawo do posiadania własnych poglądów tak samo jak każdego innego uczestnika forum.
Nikt nikomu nie zabrania wypowiada się i takie same wypowiedzi Represa były jeszcze za czasów jak nie był moderatorem, także on się w niczym nie zmienił - doskonale o tym wiem, ponieważ za czasów mojej administracji kilka razy dyskutowałem z wtedy normalnym użytkownikiem Represem i koniec końców wolałem odpuścić niż ciągnąć temat dalej ;)
Po prostu on tak ma i jak macie tego dość to po prostu ignorujcie jego wywody i nie odwołujcie się do nich.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 15, 2017, 10:29:38 am »
Piotras, mnie jest obojętne, czy ktoś z dyskutantów odniesie się do mojej wypowiedzi, czy nie. Gdybym tego pragnął, założyłbym bloga. Po raz któryś powtórzę, że adresatem moich wypowiedzi są ci, którzy je czytają, a nie Ci, którzy na nie odpowiadają.
Co chcę napisać, i tak napiszę.
Zupełnie mi nie zalezy, czy moi adwersarze zmienią swoje poglądy, czy nie.
Zależało mi mi na zmianie postawy Bogusia, więc poszedłem ostrzej. Nie skorzystał z przestrogi, więc i na tym przestało mi zależeć. Jego sprawa.
Tak to u mnie działa, że na mój ochrzan  zasługują jedynie ludzie, na których mi zależy. Ale to też tylko do czasu.
I życie toczy się dalej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 15, 2017, 11:17:56 am »
Jeśli ktoś jest cierpliwy to dostanie prezent. Ja taki dostałam. Wreszcie kilka osób w jednym czasie zwróciło uwagę na sposób wypowiedzi użytkownika Repres. Ja też odpuściłam, nie zabieram głosu, ale codziennie tu zaglądam. Nauczyłam się pierwsze spoglądać kto pisze a potem dopiero co  :). I nikt mi nie odbierze prawa pomijania niektórych wpisów.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 15, 2017, 12:08:42 pm »
Nauczyłam się pierwsze spoglądać kto pisze a potem dopiero co  :). I nikt mi nie odbierze prawa pomijania niektórych wpisów.

Koleżanko B54, to bardzo dobra metoda. Ma tylko jedną wadę.
Pal sześć co jakiś użytkownik ma do powiedzenia na ten czy inny temat (szczególnie jak się wypowiada o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia). Najwyżej ktoś tego nie przeczyta, ktoś inny ma ubaw z tego jak się ośmiesza... To nie jest szkodliwe dla nikogo poza samym zainteresowanym, ale ponieważ on sam jest przekonany o swojej wielkości i nieomylności to choćby wszyscy mu napisali, że nie ma racji/pisze głupoty/ośmiesza się... jemu jest wszystko jedno, bo... on wie lepiej.
Gorzej jest jak ktoś czyta te wpisy i... rezygnuje z dołączenia do Forum, albo przestaje tu zaglądać bo albo jest znudzony ciągłym upierdliwym ględzeniem na jakiś temat albo nie za bardzo ma ochotę czytać, że jest taki czy siaki, albo nie ma ochoty czytać, że wszystko co napisał/wymyślił ktoś inny poza tym jedynym najważniejszym jest idiotyczne bo tylko jedna racja jest najmojsza. A tak się stało po raz kolejny z zaproszeniem pani Basi na Forum.
I o to chodzi. I to jest ta wada. Bo o ile ignorowanie wpisów jednego użytkownika to świetna metoda, to ignorowanie skutków (o których powyżej) zamieszczania tych wpisów już nie.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 15, 2017, 12:30:01 pm »
Cytuj
Ja też odpuściłam, nie zabieram głosu, ale codziennie tu zaglądam.
Ja dokładnie tak samo. Zaglądam ze względu na temat: Pytania do Klubu(Zarządu). Wszystkich wpisów jest już 7 stron, a tych pytań niewiele.
Miałem jeszcze coś napisać ale ..... ugryzłem się w język. Pozdrawiam. Do zobaczenia w sobotę, na meczu.