Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115601 razy)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 28, 2017, 15:58:35 pm »
Zwykłe czepialstwo.
Przecież oczywistym jest, że klub nie będzie sobie zawracał głowy aktualizowaniem tabeli na starej stronie internetowej jak nowa funkcjonuje od dobrych dwóch miesięcy... to znaczy... do dwóch miesięcy nowa będzie gotowa... to znaczy... kiedyś tam będzie nowa strona...

Ja nie mam w tym zakresie żadnych pytań do klubu, którego od dekady tytularnym sponsorem jest... największa w Polsce i jedna z największych w Europie firm... informatycznych...

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 28, 2017, 16:56:44 pm »
Nooo, po takim ataku to przez najbliższe cztery lata nikt z klubu tutaj nie zajrzy ;)
Sami się prosicie  8)

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 29, 2017, 01:36:41 am »
Jeśli chodzi o stronę to osobiście jestem fanem tej sekcji, do której prowadzi link ze strony głównej:
http://www.assecoresovia.pl/pl/mediaa/asseco-resovia-tv/
Ostatnio dodane: Oct 29, 2015 :D

No i oczywiście tej:
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci-biznes/
Witamy na stronie poświęconej współpracy biznesowej z aktualnym Wicemistrzem Polski i 4. drużyną Europy w siatkówce mężczyzn - Asseco Resovią Rzeszów. :D
i kontakt do działu marketingu :)

galiba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #93 dnia: Grudnia 04, 2017, 21:12:55 pm »
Nooo, po takim ataku to przez najbliższe cztery lata nikt z klubu tutaj nie zajrzy ;)
Sami się prosicie  8)
Miałeś racje nic się nie zmienia oprócz trenera. :D

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 03, 2018, 14:38:27 pm »
Górski: "Do końca roku tę stronę uda się upublicznić"

Można powiedzieć że z prezesa skrajnie słowny człowiek i słów na wiatr nie rzuca :D
Generalnie to pokazuje tylko jak bardzo amatorskie podejście ma ta osoba i cały klub, bo powiedzmy sobie szczerze zbudowanie strony internetowej i jej upublicznienie, to nie jest jakaś niesamowita sprawa....

Zresztą co by tu nie mówić strona główna Asseco miała być aktualizowana i sprawdzania (to też nie jest portal wielkości Wikipedii, czy onetu) i co? Nawet nie działa link do jednego ze sponsorów, napisałem to w poscie w dziale "wypowiedzi i wywiady" swego czasu (nikt z klubu nie zajrzał bo po co mieć kogoś przeglądającego największe forum kibiców), ale generalnie jest to błąd łatwy do zlokalizowania, wystarczy po stronie poklikać(!!), no ale się nie udało i tak to sobie wisiało, miesiąc może jeszcze dłużej (strzelam że dłużej)... i sobie nadal wisi...

Jeszcze przekleję pare zdań które napisałem wcześniej po rozmowie Bogdana z Górskim, bo to też pokazuje skrajnie amatorskie podejście osób w klubie:

====
TV Sovia
Osoby 'musiały się podjąć innym obowiązkom'.

Mowimy o wielkim klubie z wielomilionowym budżetem!
Mam pytanie czy jak pani która odbiera telefony będzie musiała podjąć się innych obowiązków to nikt w klubie nie będzie odbierał telefonów? Zawsze mnie się wydawało ze w takiej normalnej szanującej się firmie, czy klubie, jak osoba przechodzi ze stanowiska na stanowisko, lub odchodzi, to płynnie (słowo klucz!) zastępuje ja kolejna osoba(zazwyczaj wdrożona przez poprzednia) to jakiś absurd co prezes mówi, ...poszli i nie ma... Ja rozumiem światowej sławy profesor fizyki kwantowej, trudna sprawa tak nagle zastąpić, ale mówimy o kręceniu prostych filmików (nie produkcji filmowych)... no kurde... wynajecie zewnetrzenej firmy na przeczekanie... cokolwiek...


Tryb awaryjny i zapasowy sprzęt.
I tutaj nie wiem, czy pan szanowny prezes robi sobie jaja, czy robi z nas durniów czy jak...
Zacznijmy od tego ze sprzęt się sprawdza(dzień wcześniej), a sprzęt awaryjny powinien być tej samej klasy lub porównywalny(przecież mamy odczynienia z planowanym zaproszeniem gości, a nie - o kurde Wojtek Grzyb gra z dzieciakami w siatkówkę ale fajne, kręć to, weź komórkę).
Mazdy szanujący się fotograf który ma zamiar robić zdjęcia ma dwa aparaty fotograficzne i bynajmniej nie ma jednego super, a drugi to jakiś badzie. Wyobrażacie sobie coś takiego ze idziecie na wesele i fotograf wyciąga telefon, bo mu się sprzęt zepsuł, a goście SA i jakoś trzeba zdjęcia zrobić :D

Dwa nie ma sprzętu, ok google i w parę chwil mamy w Rzeszowie z tego co sie orientuje wypożyczalnie sprzętu gdzie za 150 pln można wypożyczyć
taki sprzet: https://www.youtube.com/watch?v=3jcna6iCEvQ
I bynajmniej nie jest to jakaś strasznie tajemna wiedza... a ta firma specjalnie się ukrywa, ot uzywanie wyszukiwarki google.
A jak juz nie chcemy, to do MediaMarktu czy Milenium daleko nie jest i można kupic porządna kamerę, nagrać porządny materiał i potem ja wykorzystywać.
A ludzie 3 letnim iphonem 6 nagrywają takie rzeczy: https://www.youtube.com/watch?v=fQ8XYxdnG9s
A my nawet nie potrafimy ostrości złapać: https://www.youtube.com/watch?v=JuoV4XVukrE&t=730s
to wszystko jest tak byle jak, tak bardzo amatorskie ze głowa boli... wielki klub... a film nagrywany kalkulatorem...
Dodam jeszcze tipa, można nagrywać na dwie lub trzy kamery i da się to połączyć sprawia to wrażenie ze jest to dynamiczniejsze, ba! można nawet na trzy i jak się popsuje jedna to kolejne działają.


Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #95 dnia: Marca 24, 2018, 09:18:29 am »
Mam do klubu następujące pytanie. Jaki jest powód rozgrywania meczu z GKS Katowice 30 marca (ok. powiedzmy, że z datą nie dyskutuję) o godzinie 18? Jeśli byłaby transmisja to normalne - taka godzina jest zarezerwowana, jednak według PLS-u transmisji nie będzie. O tej godzinie spora część kibiców może nie mieć czasu na mecz, wszak to Wielki Piątek. Czy zatem mecz nie mógłby się odbyć o 20? Chyba, że komuś zależy na tym żeby na hali było więcej niebieskich krzesełek niż kibiców...

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #96 dnia: Marca 24, 2018, 12:23:42 pm »
W korporacji nie obchodzą Świąt

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #97 dnia: Marca 24, 2018, 19:31:46 pm »
Kolego Szoviak, gdybyś trochę dłużej był kibicem Resovii (złośliwość za złośliwość), może pamiętałbyś, że W 2008 roku, na Wielkanoc graliśmy F4 CC na Podpromiu. I była to chyba najfajniejsza Wielkanoc w moim życiu. Wiesz, ilu "korporacyjnych" kibiców było wtedy na Podpromiu? Komplet.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #98 dnia: Marca 25, 2018, 09:27:54 am »
Repres tylko wtedy były inne czasy w klubie było więcej Resoviackiej Resovii teraz to tylko sam sobie dopisz ......
Jak w piątek będzie pół hali to będzie wielki sukces Asseco


O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #99 dnia: Marca 25, 2018, 11:18:09 am »
A na czym to konkretnie polegało? Na tym,  że drużyna nie grała w Łaziskach?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.