Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115580 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #150 dnia: Maja 19, 2018, 20:19:24 pm »
Jednej rzeczy mi brakuje w zakresie komunikacji Klub do kibiców. Brakuje mi informatora SMSowego. Wiem, iż w świetle nowinek technologicznych i portali społecznościowych to archaizm, ale wielu kibiców nie używa FB, TT czy innych wynalazków. Zwłaszcza starsi kibice. Zresztą ubiegły sezon nie był specjalnie udany pod względem komunikacji.
Ja bym informator SMS owy widział tak:
- informacje o terminie rezerwacji i cenach biletów.
- informacja o rozpoczęciu rezerwacji
- informacja o godzinie i dniu rozpoczęcia meczu. Ewentualnie transmisji w TV
- informacja po każdym meczu z wynikiem i MVP.
- informacja o sparingach. Później wyniki.
- informacja o otwartym treningu
- informacja o zniżkach u partnerów klubu
- informacje o spotkaniach z kibicami
- życzenia
- informacje o stanie zdrowia kontuzjowanych zawodników.
Itp.


pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #151 dnia: Maja 19, 2018, 20:31:14 pm »
Brakuje mi informatora SMSowego.
W związku z RODO - ciężki temat

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #152 dnia: Maja 19, 2018, 20:50:56 pm »
Zapisujesz się i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w postaci numeru telefonu. Swego czasu Bartek wspominał o wykorzystaniu funkcjonalności informacji miejskiej. Może była by zakładka dodatkowa Resovia.

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #153 dnia: Maja 19, 2018, 22:58:09 pm »
Jak się Prezes pojawił wczoraj wieczorem tak zniknął do teraz,a "nocka młoda"!!!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #154 dnia: Maja 20, 2018, 07:15:11 am »
Jak się Prezes pojawił wczoraj wieczorem tak zniknął do teraz,a "nocka młoda"!!!
To nie chat. Cierpliwości.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #155 dnia: Maja 20, 2018, 11:45:36 am »
Jak się Prezes pojawił wczoraj wieczorem tak zniknął do teraz,a "nocka młoda"!!!

Maniek, wyluzuj. Może i "nocka młoda", ale i weekend w trakcie. Prezes nie maszyna. Niech se dychnie... :)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #156 dnia: Maja 22, 2018, 11:09:06 am »
Pytanie
Wiadomo, że udział w rozgrywkach to koszty - niezależnie od tego czy jest to Plusliga, LM, CEV Cup, czy Challenge Cup. Czy nie warto jednak rozważyć udziału Resovii w tym ostatnim z pucharów z jedynym możliwym celem - wygrania go?
Nie wiem jaka jest możliwość dotarcia do władz CEV, ale mogliby rozstawić drużyny z takich krajów jak Polska, Rosja, Włochy czy Turcja np. od 1/8 by oszczędzić im mecze z autsiderami europejskiej siatkówki.
W audycji padło, że do władz ligi poszło stanowisko że gramy tylko w CEV (jeśli będzie taka możliwość). Czy jest to decyzja ostateczna?

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #157 dnia: Maja 22, 2018, 11:24:44 am »
Jeszcze jedna propozycja.
Kiedyś funkcjonowało coś takiego jak konferencja prasowa po każdym meczu. Każda jedna wyglądała tak samo, czyli "spijanie sobie z dzióbków": gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy rywalom za dobry mecz, było ciężko, nie lekceważymy rywali etc. etc....
Wzorem lig amerykańskich proponuję wprowadzić coś pionierskiego. Ścianka, mikrofon i trener (tylko Resovii - rywale jeśli będą chcieli tez mogą) podchodzi i podsumowuje mecz. Nie opisuje to co wszyscy widzieliśmy, tylko mówi to czego nie wie kibic: że zawodnik X nie grał od 2 seta bo podkręcił staw skokowy, Y nie radził sobie z przyjęciem, więc zszedł, ale zmiana nic nie wniosła więc wrócił, spór pod siatką dotyczył tego i tego, nie wpuściłem Z bo przed meczem nabawił się drobnego urazu i nie nadawał się dzisiaj do gry, że plan na ten mecz był taki i taki, ale rywal nas zaskoczył tym i tym i musiałem zmienić to i to.

Otwarta informacja. Po co kibice mają sobie dopowiadać i uruchamiać swoją wyobraźnię jak to oni by nie poprowadzili tego meczu. W bardziej zawodowych ligach taka otwartość się sprawdza, więc nie mówmy, że nie możemy zdradzać takich tajników, bo to są tajniki bardziej dla kibiców niż dla rywali.

Moim zdaniem to na pewno poprawiłoby relację na linii trener Kowal/klub - kibice/media. Słyszałem wiele wywiadów trenera Kowala o siatkówce i różne rzeczy mu można zarzucić, ale nie brak fachowości gdy mówi właśnie o siatce. Więc myślę, że dla niego to temat banalny jak dla maturzysty mnożenie do 100.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #158 dnia: Maja 22, 2018, 13:31:40 pm »
... Więc myślę, że dla niego to temat banalny jak dla maturzysty mnożenie do 100.
Chyba dawno temu maturę pisałeś :)
Ale sam pomysł jak najbardziej fajny.

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #159 dnia: Maja 22, 2018, 20:49:20 pm »
Panie Prezesie.
Dlaczego Alek poszedł do Zawiercia?