Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115591 razy)

zaly

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #200 dnia: Października 10, 2018, 20:06:54 pm »
Witam.
Korzystając z okazji zapytam w kwestii biletów na Kmś. Było kilka pytań podobnych, ale bez odpowiedzi ze strony klubu.
Zakup ich możliwy jest tylko przez ebilet???
Czy Resovia jako jeden ze "sponsorów" turnieju, przewiduje zniżki dla swoich kibiców-kadrowiczów??

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #201 dnia: Października 11, 2018, 06:44:16 am »
Wczoraj dzwoniłam do Klubu w tym temacie i otrzymałam odpowiedź, że sprzedażą biletów zajmuje się organizator a Resovia jest tylko uczestnikiem imprezy. Z biletami nie ma nic wspólnego.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #202 dnia: Października 11, 2018, 08:00:22 am »
Dzień dobry,

rusza sezon, będę się pojawiał na forum, aby odpowiadać na Wasze pytania. Zapraszam.

P.S. Z góry jednak uprzedzam, że takie pytania/sformułowania, które będą urągały sztuce kulturalnej konwersacji - będę ignorował.

Witam Pana Prezesa w nowym sezonie.

Bardzo słuszna uwaga na początek tycząca się odpowiedniego poziomu kultury. Myślę, że niektórych powstrzyma od "kwiecistości" i dodatków przymiotnikowych. Ale i deklaracja o "ignorowaniu", a nie od razu o zrezygnowaniu w ogóle z dyskusji jest słuszna.
Pytanie na początek sezonu właśnie: czy nie jesteście w stanie przy ustalaniu dat i godzin meczów brać pod uwagę - poza innymi istotnymi czynnikami - terminów, w których swoje mecze rozgrywa piłkarska Resovia? Do takiej "kolizji" dojdzie już na inaugurację sezonu w najbliższą sobotę. Wbrew pozorom wielu z nas chodzi na mecze i tu, i tu. Co prawda tym razem Asseco Resovia gra na wyjeździe, ale...nie zmienia to faktu, że niektórzy pojadą do Zawiercia i na mecz Malty nie pójdą. I odwrotnie...
W poprzednim sezonie do takich "kolizji" dochodziło wielokrotnie.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2018, 08:20:05 am wysłana przez leon »

Bartosz Górski

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #203 dnia: Października 11, 2018, 10:08:40 am »
Dzień dobry,

@leon: nie mamy takiej możliwości. Dbamy o to, aby uniknąć innych kolizji (dostępność hali własnej z uwagi na mecze Developresu, zmiany na transmisje TV, przekładanki z klubami z ligi, imprezy wystawiennicze, itp.). Myślę, że warto wpłynąć na piłkarską sekcję, mogą mieć większe pole manewru.

@zaly: w KMŚ jesteśmy Uczestnikiem, a nie Organizatorem i nie mamy wpływu na politykę sprzedaży biletów.

Pozdrawiam,

BG

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #204 dnia: Października 11, 2018, 12:42:46 pm »
Dzień dobry,

@leon: nie mamy takiej możliwości. Dbamy o to, aby uniknąć innych kolizji (dostępność hali własnej z uwagi na mecze Developresu, zmiany na transmisje TV, przekładanki z klubami z ligi, imprezy wystawiennicze, itp.). Myślę, że warto wpłynąć na piłkarską sekcję, mogą mieć większe pole manewru.

@zaly: w KMŚ jesteśmy Uczestnikiem, a nie Organizatorem i nie mamy wpływu na politykę sprzedaży biletów.

Pozdrawiam,

BG

...idealnie by było, gdybyście wspólnie wespół w zespół wpływali na siebie :) w ramach troski o pewną wspólną grupę kibiców :) Przecież i jednym i drugim zależy na frekwencji.
Szkoda czasu na pośredników, ale...ze swojej strony nadmienię też o tym w "piłkarskiej centrali".

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #205 dnia: Października 11, 2018, 12:42:55 pm »
Dzień dobry Panie Prezesie. Mam jedno pytanie, kiedy można się spodziewać dokładnych dat meczów listopadowych? Czy transmisje sobotnie są przewidziane tylko na 14.45 czy może również np. na 20?

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #206 dnia: Października 12, 2018, 20:38:38 pm »
Plus liga po raz kolejny się ogłosiła i całkiem słusznie ligą mistrzów świata. Tym bardziej ze tych mistrzów w tym roku aż 12 gra w Polsce. Czy klub planuje specjalne przywitanie zawodników mistrzowskiej reprezentacj polski przed meczami Jan Podpromiu. Tak aby kibice mieli okazje nagrodzić ich specjalnymi brawami na stojąco. Poza tym to także marketingowe potwierdzenie marki naszej ligi.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #207 dnia: Października 13, 2018, 18:06:12 pm »
Panie Prezesie mam tylko 1 pytanie JEDNO
Co się musi stać aby trener A. K  przestał być szkoleniowcem nasze Resovia?
Proszę nie pisać o jego własnej rezygnacji bo to nie ma sensu -  skończy się jak ostatnio ......
Obiecuję nie zadać ani 1 pytania więcej jeśli odpowie Pan konkretnie i wyczerpująco na to moje PYTANIE.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #208 dnia: Października 13, 2018, 22:44:28 pm »
Rossard doznał kontuzji?
Bo tylko tak można tłumaczyć jego zejście z boiska... Bo jeśli nie to który normalny trener ściąga najlepszego gracza z boiska?
Niestety trener Kowal w tym meczu strasznie był zagubiony...
Z przymróżeniem oka to ktoś pisze raporty z postępów Naszych graczy? :)
A już na poważnie to liczę na dobry wynik z Warszawą, potencjał jest ogromny. Tylko oby trener umiał go wykorzystać i po prostu nie przeszkadzał.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2018, 22:47:07 pm wysłana przez jupi_1991 »

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #209 dnia: Października 14, 2018, 14:20:48 pm »
Rossard doznał kontuzji?
Bo tylko tak można tłumaczyć jego zejście z boiska... Bo jeśli nie to który normalny trener ściąga najlepszego gracza z boiska?
Niestety trener Kowal w tym meczu strasznie był zagubiony...
Z przymróżeniem oka to ktoś pisze raporty z postępów Naszych graczy? :)
A już na poważnie to liczę na dobry wynik z Warszawą, potencjał jest ogromny. Tylko oby trener umiał go wykorzystać i po prostu nie przeszkadzał.
Było ujęcie kamery gdy Tibo rozmiawia z kimś na ławce i się uśmiecha. Tak chyba nie wygląda kontuzjowany zawodnik. Ja podejrzewam że chodziło o braki fizyczne po MŚ. Bo inaczej nie rozumiem zmiany najlepszego zawodnika na boisku- najlepszy procent przyjęcia i ataku. Może Pan Prezes wyjaśni...