Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115577 razy)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #210 dnia: Października 16, 2018, 10:28:23 am »
Witam Panie Prezesie.
Ja chciałbym przypomnieć moją propozycję sprzed pół roku, by wprowadzić briefingi po każdym meczu. Następnego dnia po dniu meczowym, w siedzibie klubu, na stojąco trener odnosi się do meczu jako całości oraz do sytuacji meczowych.
Moim zdaniem już pierwszy mecz pokazał, że takie coś mogłoby mieć pozytywne działanie. Mi też szkoda straconych punktów, ale poziom krytyki po jednym meczu nawet dla mnie jest niesmaczny.

Bartosz Górski

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #211 dnia: Października 16, 2018, 10:55:46 am »
Dzień dobry,

to krótko i na temat.

@pewniak - przemyślę ten pomysł.
@jupi_1991, @SupporteRR - Tibo poczuł podczas meczu ukłucie w barku, na szczęście to nic poważnego i wraca do pełnego treningu.
@minion - tak, będą uhonorowani przed mecze. W sumie miała to być niespodzianka :).
@Michal5 - też chciałbym wiedzieć, mam nadzieję, że w tym tygodniu.

Pozdrawiam!

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #212 dnia: Października 18, 2018, 07:39:00 am »
Ja też krótko i na temat ponawiam pytanie:

Panie Prezesie mam tylko 1 pytanie JEDNO
Co się musi stać aby trener A. K  przestał być szkoleniowcem nasze Resovia?
Proszę nie pisać o jego własnej rezygnacji bo to nie ma sensu -  skończy się jak ostatnio ......
Obiecuję nie zadać ani 1 pytania więcej jeśli odpowie Pan konkretnie i wyczerpująco na to moje PYTANIE.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #213 dnia: Października 18, 2018, 18:16:50 pm »
Odpowiedź jest bardzo prosta Mistrzu.  Wystarczy że wyłożysz min 8 mln na sponsorowanie Resovii.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #214 dnia: Października 22, 2018, 22:09:31 pm »
Taka mnie refleksja naszła:

Jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś pijany, możesz to zignorować. Jeśli mówi ci to kilka osób, możesz zacząć się niepokoić. Jeśli (prawie) wszyscy dookoła ci to mówią, to połóż się spać.

Bartku, krótkie pytanie:
Brniemy?

Wiem, ktoś inny powinien być adresatem tego pytania ale jako prezes klubu może spróbujesz odpowiedzieć.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #215 dnia: Października 22, 2018, 22:20:36 pm »
Panie Prezesie, ja mam pytanie co z pozycją dyrektora sportowego w klubie?

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #216 dnia: Października 23, 2018, 03:09:27 am »
A tu cichosza!!!Miej odwage Prezesie!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #217 dnia: Października 23, 2018, 07:26:18 am »
A tu cichosza!!!Miej odwage Prezesie!
Cokolwiek się stanie i jakiekolwiek rozmowy czy ruchy zostaną zrobione, to powinno się odbyć w zaciszu gabinetów. Ostatnie co nam trzeba to publiczne dyskusje na ten temat. Dziś jest bardzo trudny dzień. Po wczorajszym drużyna spotka się i będzie analizować co się stało. A myślę, iż nikt za bardzo ochoty na to nie ma.

.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #218 dnia: Października 23, 2018, 07:45:17 am »
A tu cichosza!!!Miej odwage Prezesie!
Z całym szacunkiem, ale wyczucia taktu to Ty nie masz za grosz.

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #219 dnia: Października 25, 2018, 04:01:17 am »
Z całym szacunkiem, ale wyczucia taktu to Ty nie masz za grosz.
            Pewniak zacznę tak jesteś pewny?Miałem odpuścic Twój komentarz,ale powiem tak:co do wyczucia taktu/pomijam grosze/nie jestem muzykiem ani tancerzem tylko kibicem Resovii i moje wyczucie taktu jest marne.Uważasz,ze masz lepsze,chwała Ci i tak trzymaj!Może jednak sądz po sobie,bo każdy ma swój.Nie znam Ciebie,Ty nie znasz mnie.Nie wiem ile lat kibicujesz Resovii w siatkę.Dla Twojej Wiedzy ja od nastolatka,od lat 70-tych "Złotej Resovii,Mistrzów Podwójnej Krótkiej"chodziłem wtedy na ROSIR kilka godz.wcześniej przychodziłem na halę i dzięki koledze pomagaliśmy przygotować halę,rozkładaliśmy siatkę itp.aby tylko być na meczu,takie były realia.Proszę więc nie zarzucaj mi braku wyczucia taktu/Chyba,że Prezes G.to Twój kumpel,to zrozumiem/,ale jak Prezes nie odzywa się tydzień na Forum to napisałem 'cichosza".Stąd mój wpis wtedy.W końcu postanowiłem Ci odpisać mimo,że nie chciałem się wdawać w niepotrzebne konwersacje.Dzisiaj się dowiedziałem,że do niedzieli nie będzie komentarzy,wypowiedzi klubu na tematy aktualnych rozgrywek i dobrze niech przetrawią,przedyskutują i zobaczymy co będzie.Oby na plus dla naszej Resovii.Pozdrawiam i bez urazy.Tylko SOVIA,cały czas  8)