Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115576 razy)

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #240 dnia: Grudnia 07, 2018, 12:34:47 pm »
Hehe - klasyka :) A wystarczy chcieć.
Tak na szybko pomysł organizacji - jak w talent show'ach: 1. zapisy 2. numerek 3. tour po drillach - ruch jednostronny z narzuconą liczbą powtórzeń.
Easy

Zapisy ?? Na dzień/trening otwarty  ::) 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2018, 12:36:23 pm wysłana przez maćko »

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #241 dnia: Grudnia 07, 2018, 13:37:49 pm »
Zapisy ?? Na dzień/trening otwarty  ::)
Po pierwsze sprawy organizacyjne - trzeba ogarnąć spora (zakładam) grupę ludzi.
Po drugie przezorność - trzeba zapewne przygotować oświadczenia związane z ewentualnymi kontuzjami
Po trzecie RODO - taki mamy klimat
Po czwarte wyniki - jeśli da się później zaprezentować wyniki (np. szybkość serwisu), to trzeba je powiązać z jakimś identyfikatorem i zaprezentować zbiorczo. Bo na bieżąco za duży korek by się robił

Ale podoba mi się Twoje podejście :) Takie... znane :)

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #242 dnia: Grudnia 07, 2018, 14:19:08 pm »
..Ale podoba mi się Twoje podejście :) Takie... znane :) ..
Możesz jakoś rozszerzyć swoją myśl??


Dzień otwarty staje się dniem zamkniętym  :o Chcesz robić zapisy na dzień otwarty ??
Pomysł ok tylko że to już nie jest dzień otwarty, kumasz ??


pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #243 dnia: Grudnia 07, 2018, 14:59:08 pm »
Możesz jakoś rozszerzyć swoją myśl??
Malkontenctwo - to mam na myśli

Dzień otwarty staje się dniem zamkniętym  :o Chcesz robić zapisy na dzień otwarty ??
Pomysł ok tylko że to już nie jest dzień otwarty, kumasz ??
To o czym piszę, to nie jest zamykanie Dnia Otwartego. To jest jego uporządkowanie. Każdy kto chce dotknąć treningu musiałby dopełnić prostych formalności, dzięki którym dałoby się tych ludzi ogarnąć. Czy fakt że musieliby miec ze sobą strój sportowy żeby wejść na wykładzinę też jest zamykaniem dnia otwartego?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #244 dnia: Grudnia 07, 2018, 15:29:45 pm »
Pomysł z dniem otwartym nie jest taki zły. Wiadomo, iż diabeł tkwi w szczegółach i np. do odbioru z maszyny to nawet przy podpisaniu setki oświadczeń to nikt do przyjęcia piłki z prędkością np. 100 km na godzinę nie puści. To lata się trenuje, aby takie coś przyjąć. Ale np. Kibic puści piłkę dla libero to już myślę, iż była by taka możliwość. W ramach dnia otwartego można by zwiedzać siedzibę klubu (nie każdy tam był), czy szatni mało kto tam był).
W tych wszystkich zabawach w pierwszej kolejności chodzi o bezpieczeństwo. I co by nie pisać, parę rzeczy dla kibiców będzie nie dostępna. Choćby maszyna aby sobie przyjąć piłkę a'la Grozer.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #245 dnia: Grudnia 07, 2018, 18:01:40 pm »
W ramach dnia otwartego można by zwiedzać siedzibę klubu (nie każdy tam był), czy szatni mało kto tam był).
Ależ oczywiście. Ja rzuciłem "z czapy" elementy jakie mogłyby się tam znaleźć. W klubie wiedzą lepiej co można pokazać i jak to można pokazać, żeby było atrakcyjnie.
Ja tylko rzucam pomysł, który trzeba rozebrać na czynniki pierwsze, bo niuansów jest spoooro. (np. jaki znaleźć termin, żeby z jednej strony nie przeszkadzało w sezonie, a z drugiej, żeby można się było spotkać z kimś więcej niż z Dryją, Perłowskim i Masłowskim :) )

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #246 dnia: Grudnia 07, 2018, 21:46:23 pm »
Malkontenctwo - to mam na myśli
Daleko mi do tego ;)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #247 dnia: Grudnia 07, 2018, 23:12:40 pm »
Chyba tu jest najlepsze miejsce...
To nie pytanie, ale pomysł.
Różne firmy i instytucje mają tzw. "Dni otwarte". Zastanawiałem się jak takie dni otwarte mogłyby wyglądać w klubie siatkarskim. No i mam.
Otwarty trening. Każdy może przyjść, przebrać się w strój sportowy i wykonywać ćwiczenia, które normalnie robią zawodnicy. Kilkanaście stacji, na których rotacyjnie można popróbować np. przyjąć zagrywkę z maszyny, sprawdzić swój refleks na tych fikuśnych lampkach, zobaczyć ile wynosi szybkość naszej zagrywki etc. Zawodnicy są instruktorami - rotacyjnie. Może nie cały dzień, ale na pewno kilka godzin na coś takiego potrzeba.
Nie handlowa niedziela wydaje się być idealna. I chyba jednak poza sezonem.

Pewniaku, kapitalny pomysł! Taki prosty i.. taki dobry!
Oczywiście nie ma co wchodzić w szczegóły czy przyjmowanie zagrywki z maszyny jest bezpieczne dla przeciętnego zjadacza chleba czy nie. Nie o to chodzi! Myślę, że Tobie chodzi o to, żeby nasza drużyna otworzyła się na kibiców, szczególnie tych którzy... jeszcze nie są kibicami. My tych chłopaków mamy na co dzień, ale jest cała masa ludzi w Rzeszowie i okolicach, dla których zdjęcie z Panem Siatkarzem Możdżonkiem, "piątka" z Mateuszem Miką, autograf od Krzysztofa Ignaczaka albo odbicie piłki z Bartkiem Lemańskim to byłaby naprawdę duże przeżycie i frajda... Myślę, że taki darmowy (nie bagatelizowałbym tego, że jest wśród nas sporo takich rodzin, które może i by chciały taką frajdę dzieciakom albo sobie sprawić ale... zwyczajnie nie stać ich na te kilkadziesiąt/sto złotych na bilety) "otwarty dzień", przy odpowiednim nagłośnieniu zgromadziłby na pewno bardzo dużo dzieciaków i nie tylko. Sam bym przyszedł! ;D

Kilka(set) autografów, "piątek", zdjęć, prostych konkursów i zabaw z drużyną, parę rozdanych gadżetów sponsorskich, dwie-trzy godzinki i... ja widzę SAME PLUSY.

Pewniaku, podsuń ten Twój pomysł do wątku z audycjami Bogdana jako pytanie do Igły.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #248 dnia: Grudnia 11, 2018, 12:58:23 pm »
...

Pewniaku, podsuń ten Twój pomysł do wątku z audycjami Bogdana jako pytanie do Igły.

Nie wiem czy jest taka konieczność bo Igła na forum zagląda też :)
Prezes-Ignaczak

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #249 dnia: Lutego 01, 2019, 23:06:13 pm »
Nurtuje mnie już dłuższy czas takie pytanie:czy ktoś z Zarządu klubu lub sztabu trenerskiego myślał,proponował zatrudnienie np. Wódki(chodzi mi oczywiście o fachowca-psychologa sportowego,który pomógłby naszym siatkarzom po słabym starcie i dalszej nieskuteczności).Nie np. konkretnie o tego pana,który jak pamiętam  pomagał kiedyś naszym skoczkom narciarskim,ale kogoś jego profesji.Chodzi mi o poprzednie i obecne władze klubu lub sztaby trenerskie.Może ktoś odpowiedzieć?