Autor Wątek: Pytania do Klubu (Zarządu)  (Przeczytany 115586 razy)

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #250 dnia: Lutego 04, 2019, 12:09:41 pm »
Może to nie jest najpilniejsza sprawa.
Na meczu z Zawierciem akurat ławkę wyżej zajmowali zwykli kibice z Zawiercia (nie fanclub).
W przerwie meczu oczywistą sprawą było dla nich pójście po piwo. Nie to że widzieli rozkładające puszki sponsora. Ale tak po prostu normalne dla nich było, że na meczu można sobie piwo kupić.
Można w czasie wakacji z właścicielem obiektu zmienić regulamin hali tak żeby dopuścić sprzedaż piwo naszego sponsora.
Tylko nie w wymiarze takim jak na KMŚ: na parterze, na stojąco, w przeciągu.
Jak widać w Polsce nie ma z tym problemu.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #251 dnia: Lutego 04, 2019, 13:20:33 pm »
Może to nie jest najpilniejsza sprawa.
Na meczu z Zawierciem akurat ławkę wyżej zajmowali zwykli kibice z Zawiercia (nie fanclub).
W przerwie meczu oczywistą sprawą było dla nich pójście po piwo. Nie to że widzieli rozkładające puszki sponsora. Ale tak po prostu normalne dla nich było, że na meczu można sobie piwo kupić.
Można w czasie wakacji z właścicielem obiektu zmienić regulamin hali tak żeby dopuścić sprzedaż piwo naszego sponsora.
Tylko nie w wymiarze takim jak na KMŚ: na parterze, na stojąco, w przeciągu.
Jak widać w Polsce nie ma z tym problemu.
Leżajsk chyba nie ma w ofercie piwa do 3,5% zawartości alkoholu, jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #252 dnia: Lutego 04, 2019, 15:21:08 pm »
Leżajsk chyba nie ma w ofercie piwa do 3,5% zawartości alkoholu, jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie.
Nie jest problemem przygotować odpowiednie piwo lane, które bedzie miało takie stężenie alkoholu. Wielu producentów tak robi i później narzekamy że to siki a nie piwo ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #253 dnia: Lutego 04, 2019, 18:05:46 pm »
Żywiec ma takie już w swojej ofercie. Haineken 3%

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #254 dnia: Lutego 06, 2019, 07:40:19 am »
Podczas audycji w Radiu centrum redaktor pytał o to prezesa (już nie pamiętam którego). Padło tam zdanie że ponoć Leżajsk produkuje już takie piwo na imprezy masowe.

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #255 dnia: Marca 29, 2019, 08:11:59 am »
Czy ktoś z Was pytał w klubie co z faktem, że karnetowicze płacili dużo więcej za karnety niż wyszedł koszt biletów? Nie chciałbym powielać pytań do Klubu?
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #256 dnia: Marca 29, 2019, 09:05:53 am »
Ryzyko kibica. Przez lata płaciliśmy mniej. Nie tylko mniej niż wartość biletów. Znacznie mniej niż wynosiła rynkowa wartość udziału w wielkich widowiskach sportowych.
Nie rozumiem Twojego dylematu.
Sport jest dziedziną dużego ryzyka. Nikt nie zagwarantuje wyniku. Nikt z góry nie zna liczby meczów, które zostaną rozegrane. Jeśli meczów jest dużo, klub nie żąda dopłaty.
Na tym polega Twoja lojalność wobec klubu, że tylko on ma ponosić całe ryzyko?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #257 dnia: Marca 29, 2019, 10:53:49 am »
Ryzyko kibica. Przez lata płaciliśmy mniej. Nie tylko mniej niż wartość biletów. Znacznie mniej niż wynosiła rynkowa wartość udziału w wielkich widowiskach sportowych.
Nie rozumiem Twojego dylematu.
Sport jest dziedziną dużego ryzyka. Nikt nie zagwarantuje wyniku. Nikt z góry nie zna liczby meczów, które zostaną rozegrane. <b>Jeśli meczów jest dużo, klub nie żąda dopłaty.</b>
Na tym polega Twoja lojalność wobec klubu, że tylko on ma ponosić całe ryzyko?
Za puchary europejskie dopłacać musieliśmy... Tak tylko zaznaczam...


gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #258 dnia: Marca 29, 2019, 11:09:15 am »
Za puchary europejskie dopłacać musieliśmy... Tak tylko zaznaczam...

Wg Bartka Górskiego, Liga Mistrzów wychodziła na zero lub symboliczny plus. Zarówno edycja, kiedy byliśmy gospodarzem F4, jak i wcześniejsze.

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Odpowiedź #259 dnia: Marca 29, 2019, 11:25:38 am »
Ryzyko kibica. Przez lata płaciliśmy mniej. Nie tylko mniej niż wartość biletów. Znacznie mniej niż wynosiła rynkowa wartość udziału w wielkich widowiskach sportowych.
Nie rozumiem Twojego dylematu.
Sport jest dziedziną dużego ryzyka. Nikt nie zagwarantuje wyniku. Nikt z góry nie zna liczby meczów, które zostaną rozegrane. Jeśli meczów jest dużo, klub nie żąda dopłaty.
Na tym polega Twoja lojalność wobec klubu, że tylko on ma ponosić całe ryzyko?
Dla mnie "karnet" oznacza wielokrotne wejścia na dane wydarzenie, trening personalny, saunę itd. za mniejszą w sumie cenę niż za bilety jednorazowe.
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"