Autor Wątek: AZS Częstochowa - Asseco Resovia 14.02.2015 (sobota)  (Przeczytany 4701 razy)

deepforest

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 83
Odp: AZS Częstochowa - Asseco Resovia 14.02.2015 (sobota)
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 15, 2015, 17:46:40 pm »
Właśnie sam nie wiem czy bardziej cieszył bym się z wygrania fazy zasadniczej czy z faktu ominięcia JW w półfinale. Jeśli na PO wrócił by ZB to Jastrzębie będzie nieobliczalne i groźne. Nie wiem jak tam ze zdrowiem Zbyszka, ale na razie półfinał to śpiew przyszłości - jest takie stare przysłowie: " indyk myślał o niedzieli a w sobotę mu łeb ucięli". Myślmy póki co o sobocie.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: AZS Częstochowa - Asseco Resovia 14.02.2015 (sobota)
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 15, 2015, 18:00:22 pm »
Właśnie sam nie wiem czy bardziej cieszył bym się z wygrania fazy zasadniczej czy z faktu ominięcia JW w półfinale. Jeśli na PO wrócił by ZB to Jastrzębie będzie nieobliczalne i groźne. Nie wiem jak tam ze zdrowiem Zbyszka, ale na razie półfinał to śpiew przyszłości - jest takie stare przysłowie: " indyk myślał o niedzieli a w sobotę mu łeb ucięli". Myślmy póki co o sobocie.

O to właśnie chodzi w koncentracji. Skupiać się na najbliższym meczu, nie zaś bujać w przyszłości  ;) .

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: AZS Częstochowa - Asseco Resovia 14.02.2015 (sobota)
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 15, 2015, 18:56:53 pm »
Najlepiej to myślmy o środzie bo nigdy nic nie wiadomo...
Ptfuu co ja mówię... Odpukać :P

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: AZS Częstochowa - Asseco Resovia 14.02.2015 (sobota)
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 15, 2015, 21:38:18 pm »
Byłem na meczu i to takie dziwne spotkanie było. My na pół gwizdka. Częstochowa poprawnie ale w końcówce Resovia włączyła 5 bieg i po ptakach.
Jak Repres pisał, smutny widok ta hala. 7 tys miejsc z czego większość pusta. Atmosfera piknikowa ale może to i lepiej. Było nas słychać dobrze :)
Też martwię się o Jochena, że za dużo gra. Wydaje mi się, iż Jochen chce grać. I jego oddychanie rękawami to lekka przesada. Ten mecz to taki łagodny trening był. Trwał lekko ponad godzinę a trening to 2 godziny. Daleko do Częstochowy nie ma. Powrót szybki.
Dodatkowo teraz jesteśmy w Rzeszowie. Chwilę odpoczynku od podróży. Czas wylizać rany i wygrać dwa mecze z rzędu.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1407
Odp: AZS Częstochowa - Asseco Resovia 14.02.2015 (sobota)
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 16, 2015, 18:01:38 pm »
@Abdul - najlepiej wygrywać do samego końca ;).

Jochen da radę, Conte gra cały czas, to on też może ;). Wystarczy troszkę inaczej rozłożyć grę i spokojnie sobie poradzi. Bardziej bym się o Pita martwił, ale w tym sezonie szczęśliwie go poważniejsze kontuzje omijają.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

siaq182

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: AZS Częstochowa - Asseco Resovia 14.02.2015 (sobota)
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 16, 2015, 18:17:18 pm »
Grozer też grał non stop, i najlepsze miał półfinały i finały ligi. Jasiu da radę:)