Autor Wątek: Koszulki Asseco Resovii  (Przeczytany 9325 razy)

Designinho

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
  • twitter.com/designinho
Koszulki Asseco Resovii
« dnia: Czerwca 04, 2015, 17:55:12 pm »
Witam wszystkich, jakiś czas temu na forum Strefy Siatkówki popularna była zabawa związana z wrzucaniem projektów koszulek. Ostatnio zrobiłem takie dla Asseco Resovii Rzeszów i pomyślałem sobie, że wrzucę to tutaj - może ktoś z Was rzuci okiem i w przyjemny sposób zmarnuje swój czas  :) Uprzedzając pytania, nie jest to żadna oficjalna propozycja na przyszły sezon, powstała bez konsultacji (dlatego proszę o zrozumienie gdybym "wygłupił" się np. z ilością pasów...), przygotowana wyłącznie do szuflady w celach zabawowych.
Dzięki i  pozdRRawiam!  :)








repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Koszulki Asseco Resovii
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 04, 2015, 18:06:18 pm »
Całkiem fajny projekcik. W sprawach plastycznych kiepski ze mnie krytyk, ale pomysł wydaje mi się bardzo interesujący.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Designinho

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
  • twitter.com/designinho
Odp: Koszulki Asseco Resovii
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 04, 2015, 21:24:24 pm »
Dzięki! :)

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Koszulki Asseco Resovii
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 05, 2015, 13:35:59 pm »
Dla mnie git, a jak wygląda z tyłu?
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Koszulki Asseco Resovii
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 05, 2015, 20:13:21 pm »
A ja poproszę o projekt koszulki libero.
Co do projektów to ja jestem konserwatystą i dla mnie to co na Ligę to było bliskie ideału. To ciekawe projekty np. Na Ligę Mistrzów.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Koszulki Asseco Resovii
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 06, 2015, 00:10:17 am »
Projekty bardzo fajne i z chęcią zobaczyłbym je na żywo, może właśnie jako stroje na LM, aby bardziej konserwatywni kibice nie byli oburzeni ;)
Jedynie koszulka libero jak dla mnie jest do zmiany, jednak wole jak jest całkowicie inna niż koszulki reszty zespołu ;)

Designinho

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
  • twitter.com/designinho
Odp: Koszulki Asseco Resovii
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 06, 2015, 16:19:06 pm »
Dzięki wszystkim za miłe słowa :)

@Timur, analogicznie - zapomniałem zrobić zdjęcia pleców ale przy najbliższej okazji wrzucę :)

@Darek Konserwatyzm swoją drogą ale czy ta propozycja nie ma żadnych wspólnych mianowników z tradycją? Moim zdaniem coroczne odświeżenie wzoru czy nawet mała rewolucja ma swoje zalety dla klubowej sakwy, która napełnia się dzięki sprzedaży koszulek. Jeśli koszulki z roku na rok różnią się minimalnie (a tak jest w przypadku Resovii) kibice pójdą do sklepu raz na 3-4 sezony. Nawet Barcelona z tego powodu zafundowała swoim kibicom totalną rewolucję proponując poziome pasy :)

@repres1 Dzięki, bardzo się cieszę! :)

@Piotras chciałem, żeby to był taki elegancji komplecik, poza tym ta koszulka w wersji czerwonej strasznie mi się spodobała dlatego dałem ją też dla libero :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Koszulki Asseco Resovii
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 06, 2015, 20:42:56 pm »
Projekt ma coś z tradycji i to bardzo dużo. Dlatego uważam, iż to świetny pomysł na Ligę Mistrzów, troszeczkę lepsza niż w sezonie obecnym.
Ps. Dla tych co nie wiedzą, to kolega który założył ten wątek projektował juz koszulki dla Resovii które były parę sezonów temu (pasiaki z czarnymi rękawakami). Duża wagę przykłada to koncepcji barw, emblematów klubowych czy symboli. Jest chyba jednym z lepszych projektantów obecnych w internecie. Bardzo fajnie iż dołączył do forum.
Napisze troszeczkę kuchni. Kluczowe będzie nałożenie siatki sponsorów. One wymuszają pewne kompromisy. Wbrew temu co może się wydawać, to szeroko pojęte środowisko siatkarskie niesie kaganek oświaty w kwestii barw. Siatkarze nawiązują do historycznych barw biało czerwonych na koszulkach domowych a czerwono czarnych wyjazdowych. Na piłce noznej chyba jest to traktowane po łebkach. Ostatnio na derbach Resovia grała np w zielonych koszulkach. Pamiętam też chyba żółte stroje a ostatnio na FB w muzeum Resovii pojawiło się zdjęcie w niebieskich koszulkach.

Co do wymiany koszulek co sezon to poprzez ciągłe rotację w składzie koszulki się dezaktualizują. Czy przekłada się to na sprzedaż? Pewnie tak, ale kiedyś był problem z koszulkami i poszło wszystko. Obecnie chyba coś zostało. Będzie Kurek to i ruch w interesie będzie. Trudno powiedzieć w jakim kierunku pójdzie klub. Pewnie pierwsze prace juz się rozpoczęły. Ale nie wystarczy zrobić projekt i napisać Resovia. Musi to być coś co ludzie będą chcieli kupić. Takim strzałem była ostatnia koszulka wyjazdowa która się dobrze sprzedała. Po prostu to był bardzo udany model. Jak będzie wyglądać nowa? Nie wiem.
Jak byś wrzucił jakaś koncepcje na koszulkę libero. Masz świetne pomysły i juz robiłeś projekty dla Resovii. Wiec coś ciekawego mogło by się pojawić. Możesz pokazać swoje wcześniejsze prace. Chyba tutaj nie były prezentowane.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2015, 20:49:12 pm wysłana przez A :) »