Autor Wątek: Nowy sezon Resovii 2015/16  (Przeczytany 66289 razy)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Nowy sezon Resovii
« Odpowiedź #90 dnia: Października 05, 2015, 11:36:52 am »
Wiadomo już coś o jutrzejszym sparingu z Lubinem ?

Kibicka1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: Nowy sezon Resovii
« Odpowiedź #91 dnia: Października 05, 2015, 11:40:16 am »
Wiadomo już coś o jutrzejszym sparingu z Lubinem ?
https://twitter.com/Kat_Zieba/status/650979424867889152 sparing jutro o 15.30 - otwarty dla kibiców
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2015, 12:46:37 pm wysłana przez iglasta1991 »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Nowy sezon Resovii
« Odpowiedź #92 dnia: Października 05, 2015, 21:05:58 pm »
Wróciłem właśnie z Leżajska ze sparingu z Cuprum Lubin (3:1). Wspaniała atmosfera. wielkie Święto Siatkówki w Leżajsku.  Nigdy jeszcze tak blisko zawodników nie byłem. Cały mecz zagrał Pashytskyy, Śliwka, Akrem. Podoba mi się gra Dimy, będzie rywalizacja na środku. Również Śliwka wspaniale sobie radzi i widać pomysł w jego grze, będzie się działo na przyjęciu. Alek też wraca do formy. Mecz zakończył asem serwisowym Karakuła.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2015, 21:19:07 pm wysłana przez MarianG »

Kibicka1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: Nowy sezon Resovii
« Odpowiedź #93 dnia: Października 06, 2015, 13:57:04 pm »

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Odp: Nowy sezon Resovii
« Odpowiedź #94 dnia: Października 07, 2015, 20:23:39 pm »
Nic nie było tutaj jeszcze pisane o sparingu z Lubinem we wtorek na Podpromiu ?
0:4 w plecy. 2 pierwsze sety równe, przegrane na przewagi. 2 kolejne gładko wygrał Cuprum.
U nas nie było prawego skrzydła, tzn. atakującego bo 2 pierwsze sety grał tam Paschytskyy a 2 kolejne Perłowski. Dużo przejść linii było co chyba nie powinno dziwić.
Śliwka miał bardzo dużo roboty, spisywał się w miarę solidnie, chociaż miał moment chyba w 3 secie gdzie kompletnie się zagotował, kilka autów, bloków i nieskończonych ataków z rzędu. Po jednym z tych nieskończonych ataków trochę wyżył się na wieżyczce sędziowskiej.
Co do samej organizacji meczu to nie nazwałbym tego sparingiem tylko gierką treningową. Zawodnicy musieli sami chodzić po piłki, sami wycierać parkiet mopem. Nie wiadomo było jaki był wynik bo tylko trener przygotowania fizycznego to kontrolował. Ogólnie ciężko się na to patrzyło a kibiców troszkę przyszło.
Alek powoli, powoli coraz lepiej. Niektóre ataki już były porządne :)
Będzie straszna rywalizacja o skład między Igła i Wojtaszek. Obaj już teraz chodzą strasznie nabuzowani i zmotywowani  8)
Śliwka będzie kozak. Prędzej czy później ale to będzie szóstkowy przyjmujący reprezentacji Polski. Już w tym roku Kowal powinien mu zaufać, tak jak to zrobił z Penczevem.

P.S. Już za 3 tygodnie SuperPuchar  ;D

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Nowy sezon Resovii
« Odpowiedź #95 dnia: Października 08, 2015, 22:53:24 pm »
Jeżeli mnie wzrok nie "pomylił" bo prowadziłem samochód to prezentacja drużyny 24.10 niestety w galerii Rzeszów ???????? są reklamy na bilbordach .
Czy możecie potwierdzić tą dramatyczną informację .

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Nowy sezon Resovii
« Odpowiedź #96 dnia: Października 08, 2015, 23:21:31 pm »
Jeżeli mnie wzrok nie "pomylił" bo prowadziłem samochód to prezentacja drużyny 24.10 niestety w galerii Rzeszów ???????? są reklamy na bilbordach .
Czy możecie potwierdzić tą dramatyczną informację .
Też ta informacja dzisiaj mi mignęła :) Obok był Donatan oraz Cleo...może będzie koncert przy prezentacji Resoviaków? :D
Prezentacja z tego co czytałem ma być też na hali, ma być mecz jednej szóstki na druga...zobaczymy co z tego wyjdzie w tym roku...
Dla potwierdzenia:
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2015, 23:29:01 pm wysłana przez barto »

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Nowy sezon Resovii
« Odpowiedź #97 dnia: Października 09, 2015, 13:29:02 pm »
Też ta informacja dzisiaj mi mignęła :) Obok był Donatan oraz Cleo...może będzie koncert przy prezentacji Resoviaków? :D
Prezentacja z tego co czytałem ma być też na hali, ma być mecz jednej szóstki na druga...zobaczymy co z tego wyjdzie w tym roku...
Dla potwierdzenia:


Hmm... ciasno, średnia wieku 16 lat, nagłośnienie do d***. Nic tylko siedzieć w domu :)
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Nowy sezon Resovii
« Odpowiedź #98 dnia: Października 09, 2015, 13:40:12 pm »
Na twiterze Kasia podała, że na prezentację obowiązują karnety i bilety są po 15, więc chyba jednak Podpromie.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Nowy sezon Resovii
« Odpowiedź #99 dnia: Października 11, 2015, 12:32:13 pm »
Dzisiaj Kasia na Twiterze podała news:
Cytuj
24.10 Prezentacja @AssecoResovia w Galerii Rzeszów o 16:00 a cd w hali Podpromie. Szczegóły wkrótce.