Autor Wątek: PlusLiga 2015/2016  (Przeczytany 91533 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: PlusLiga 2015/2016
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 06, 2016, 16:28:40 pm »
Jeszcze jeden set dla Zaksy i można pisać, iż Resovia wróci z dalekiej podróży i ma znów wszystko w swoich rękach.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: PlusLiga 2015/2016
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 06, 2016, 17:02:09 pm »
Już mamy wszystko w swoich rękach, bo, jeśli wygramy z Warszawą za 3, mamy lepszy stosunek setów.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: PlusLiga 2015/2016
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 06, 2016, 17:22:33 pm »
Mimo to szlag mnie trafia jak pomyślę sobie, że nie wywieźliśmy z Kędzierzyna nawet punktu! Ale jak się popełnia prawie 50 błędów własnych...
Tym bardziej, że paradoksalnie to z nami Kędzierzyn zagrał najsłabsze spotkanie z trójki Gdańsk, Rzeszów, Bełchatów.
Bo z tak grającym Cuprum to nie wstyd przegrać ale ten mecz z Zaksą siedzi we mnie do teraz  >:(

Coraz bliżej końca więc pokuszę się, o stwierdzenie, że jeśli nie wtopimy w Olsztynie to z Treflem zagramy o finał.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: PlusLiga 2015/2016
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 06, 2016, 17:27:02 pm »
...a mnie tam szlag nie trafia...bo, mimo wszystkich przeciwności gramy i liczymy się dalej  :)
Nic tak nie buduje, jak nadzieja...
Wygląda na to, że będziemy mieli emocje do końca rundy zasadniczej...
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2016, 17:33:34 pm wysłana przez leon »

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: PlusLiga 2015/2016
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 06, 2016, 17:30:37 pm »
Coraz bliżej końca więc pokuszę się, o stwierdzenie, że jeśli nie wtopimy w Olsztynie to z Treflem zagramy o finał.
Ja mam jakieś głupie przeczycie że mecz z Gdańskiem będzie przepustką do finału dla Skry :-/ Te dzisiejsze 2 pkt mogą o tym zaważyć, chociaż do konca jeszcze kilka spotkań jest i każdy może pkt pogubić.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 842
Odp: PlusLiga 2015/2016
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 06, 2016, 17:32:00 pm »
Wygląda na to, że będziemy mieli emocje do końca rundy zasadniczej...

Większe niż w całych ubiegłorocznych playoffach ;)
3:0 wyprowadza nas nas na drugie miejsce i jednego seta wolno stracić dopiero w meczu z Lotosem :D

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: PlusLiga 2015/2016
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 06, 2016, 17:34:20 pm »
Z pierwszej 5 tylko my nie zdobyliśmy z Kędzierzynem żadnych punktów, podobnie jak Będzin, Kielce czy Bielsko.

Boję się tego, że mamy wszystko w swoich rękach, nie najlepiej nam do tej pory byłą z tą rolą ;)
Skra jest w lepszej sytuacji, lepiej to wygląda po powrocie Wlazłego. Zobaczymy co pokażą w sobotę z Cuprum "w gazie". I jakbym teraz miał stawiać kto zagra w finale to byłby właśnie Bełchatów, no ale znając tegoroczną Plus Ligę to się jeszcze wszystko powywraca.

A my ? Nie wiem...

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: PlusLiga 2015/2016
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 06, 2016, 17:36:25 pm »
Skra ma w następnej kolejce Lubin w gazie, wyjazd do Kazania, Olsztyn, niewiele później Radom. Lotos i my też mamy Radom. Tutaj jeszcze wiele się może zmienić, nie mniej najlepiej wszystko już do końca wygrywać ;) Dzisiejszy i kolejny mecz na Podpromiu mogą być decydujące.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: PlusLiga 2015/2016
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 06, 2016, 17:36:54 pm »
Przepraszam, musimy wygrać 3:0, żeby być wyżej niż Skra. Co nie zmienia sytuacji, że znów wszystko(!) zależy od nas. Tylko który to już raz z kolei?
Nie ma co "szlag trafiać". Lepiej żeby nie było już nadziei? W czym taki stan byłby lepszy?
Może nareszcie będziemy uprzejmi walczyć o każdy punkcik, ten mały? Bo o walce o duży punkt to nie ma co wspominać. Nawet przegrany set staje się naszą porażką. Ile to szczęście ma nam pomagać, skoro my szczęściu nie zechcemy pomóc, tylko prowadzimy jakieś durnowate, wewnętrzne rozgryweczki?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: PlusLiga 2015/2016
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 06, 2016, 17:43:10 pm »
Przepraszam, musimy wygrać 3:0, żeby być wyżej niż Skra. Co nie zmienia sytuacji, że znów wszystko(!) zależy od nas. Tylko który to już raz z kolei?
Nie ma co "szlag trafiać". Lepiej żeby nie było już nadziei? W czym taki stan byłby lepszy?
Może nareszcie będziemy uprzejmi walczyć o każdy punkcik, ten mały? Bo o walce o duży punkt to nie ma co wspominać. Nawet przegrany set staje się naszą porażką. Ile to szczęście ma nam pomagać, skoro my szczęściu nie zechcemy pomóc, tylko prowadzimy jakieś durnowate, wewnętrzne rozgryweczki?
Leszku, w ostatnim akapicie napisałeś za mało... albo za dużo ;)
W dodatku niespójnie ze swoimi poprzednimi wypowiedziami, że lepiej niech sen o MP się rozwieje, żebyśmy się z całą mocą skupili na F4 :)