Autor Wątek: Turniej kwalifikacyjny do IO Berlin  (Przeczytany 69802 razy)

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Turniej kwalifikacyjny do IO Berlin
« dnia: Października 21, 2015, 20:17:18 pm »
Witam Wszystkich

Tuż po końcowym gwizdku kończącym przegrany mecz Polski z Włochami w Pucharze Świata otrzymałem pierwsze sygnały od osób chętnych na kolejną podróż do dobrze nam znanego Berlina - Tym razem w celu wsparcia naszej Drużyny Narodowej.
Bilety są jeszcze dostępne, ich cena na sobotnio-niedzielną fazę finałową turnieju  kształtuje się  następująco :
- kategoria 1 w cenie 70 euro ,
- kategoria 2 w cenie 55 euro i 45 euro ulgowy,
- kategoria 3 w cenie 45 euro  i 30 euro ulgowy.
Myślę, że warto rozważyć zakup biletów kategorii 3, ponieważ w widoczność z każdego miejsca tej hali jest bardzo dobra. Jeśli macie inne zdanie to możemy to przedyskutować i podjąć decyzję wspólnie.
Szacunkowe koszty przejazdu, ubezpieczenia, jednego noclegu w hotelu i biletu (za 45euro ) na 4 mecze powinny zamknąć się w kwocie ok. 450 złotych.
W pierwszej kolejności trzeba zarezerwować bilety więc w terminie do 2-3 tygodni prosiłbym aby wszyscy chętni wpłacili kasę, reszta będzie płatna w grudniu także można sobie zaplanować wydatki.
Minimalna liczba chętnych aby wyjazd doszedł do skutku to ok. 40 osób czyli 1 autokar.
Zainteresowanych proszę o przesyłanie zgłoszeń na adres b1b2@op.pl. Zgłoszenie powinno zawierać  imię, nazwisko, adres, pesel i nr telefonu, jeśli uzbiera się wystarczająca liczba chętnych będę podawał nr rachunku do przelewu.
Przekażcie to ogłoszenie w miarę możliwości wśród swoich znajomych i potencjalnych wyjazdowiczów ponieważ wbrew pozorom z pozycji organizatora do tego wydarzenia nie pozostało aż tak wiele czasu.

« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2015, 13:04:52 pm wysłana przez Paweł »

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Turniej kwalifikacyjny do IO Berlin
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 16, 2015, 13:38:52 pm »
Bilety w dalszym ciągu są dostępne - jednak na obecną chwilę nie mamy jeszcze nawet połowy chętnych.
Jeśli ktoś jeszcze nie widział ogłoszenia to je "odkurzam"
Warto skorzystać z okazji na przeżycie kolejnej "siatkarskiej przygody" i zobaczyć na żywo 4 mecze mam nadzieję na najwyższym światowym poziomie z udziałem naszej kadry.
Chyba, że ktoś obawia się o swoje bezpieczeństwo w związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami w Paryżu.
Jako ciekawostkę napiszę jaki komunikat usłyszałem w metrze Warszawskim w sobotę podczas powrotu do Rzeszowa po meczu Polska-Islandia - brzmiał mniej więcej tak. "Jeśli zaobserwowali Państwo jakieś nietypowe zachowania wśród innych podróżnych lub w okolicy metra przypominamy, że w każdym wagonie znajduje się żółty telefon za pomocą którego można zgłosić wszelkie niepokojące zdarzenia bądź pod numer 112". Po czym na jednej z kolejnych stacji pojawiła się policja z psami zaczęła kontrolę składu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że osoby które przemieszczają się metrem niemal codziennie nie spotkały się z tym komunikatem.
Świat jest mały i wszędzie istnieje jakieś ryzyko mniejsze lub większe tego typu niebezpieczeństw.
Także kto chętny proszę się zapisywać... :) ;)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Turniej kwalifikacyjny do IO Berlin
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 16, 2015, 13:57:22 pm »
...Chyba, że ktoś obawia się o swoje bezpieczeństwo w związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami w Paryżu.
Jako ciekawostkę napiszę jaki komunikat usłyszałem w metrze Warszawskim w sobotę podczas powrotu do Rzeszowa po meczu Polska-Islandia - brzmiał mniej więcej tak. "Jeśli zaobserwowali Państwo jakieś nietypowe zachowania wśród innych podróżnych lub w okolicy metra przypominamy, że w każdym wagonie znajduje się żółty telefon za pomocą którego można zgłosić wszelkie niepokojące zdarzenia bądź pod numer 112". Po czym na jednej z kolejnych stacji pojawiła się policja z psami zaczęła kontrolę składu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że osoby które przemieszczają się metrem niemal codziennie nie spotkały się z tym komunikatem.
Świat jest mały i wszędzie istnieje jakieś ryzyko mniejsze lub większe tego typu niebezpieczeństw.
Także kto chętny proszę się zapisywać... :) ;)
Toś zareklamował ;)

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Turniej kwalifikacyjny do IO Berlin
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 16, 2015, 16:59:00 pm »
Toś zareklamował ;)
;D ;D ;D ;D też tak sobie pomyślałem ale do odważnych świat należy... ;) ;) ;)

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2015, 17:58:54 pm wysłana przez fanres »

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 876
Odp: Turniej kwalifikacyjny do IO Berlin
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 16, 2015, 17:58:47 pm »
Trochę szkoda, że nam Śliwkę zabiorą :( Zostanie nam tylko Alek i Rześki. W sumie to też może być fajna para ale przydałby chociaż jeszcze jeden.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Turniej kwalifikacyjny do IO Berlin
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 16, 2015, 19:17:52 pm »
Nie sądzę, że Śliwka jednak pojedzie do Berlina. Na początku zgrupowania będzie na pewno, ale później odpada dwóch przyjmujących. Nie jestem do końca przekonany, że się załapie już teraz.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Turniej kwalifikacyjny do IO Berlin
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 05, 2016, 22:50:26 pm »
Fabian wykonał ostatnią akcję meczu i podkreślił tym samym swój dobry występ ;)
Prezes-Ignaczak

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Turniej kwalifikacyjny do IO Berlin
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 05, 2016, 23:03:41 pm »
Marcin Możdżonek zaliczył "wejście smoka" ;D ,a jego obrona w 4 secie była kluczowa.Zagrał zespół i to było przyczynkiem do wygranej.
Jeszcze chciałam skomplementować komentatorów  :P.Jakoś sympatyczniej mi się ich słuchało niż wypalonych i monotonnych polsatowców.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2016, 23:23:23 pm wysłana przez fanres »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Turniej kwalifikacyjny do IO Berlin
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 06, 2016, 00:15:37 am »
Też podobał mi się komentarz. Oszczędny, ale jakoś pasował do tego meczu. Nie psuł obrazu, a to już dużo.  :)
Wygraliśmy mecz z całkiem niezłym przeciwnikiem. Zadyszka w I secie chyba nas otrzeźwiła, bo zagraliśmy jakoś tak trzeźwo. Starannie, bez szaleństw, odpowiedzialnie. Podobało mi się.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.