Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 10.02.2016r.  (Przeczytany 24037 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 10.02.2016r.
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 12, 2016, 22:04:43 pm »
Jeśli zauważyłeś, że obie te definicje mają u ciebie zastosowanie to znaczy, że są przesłanki, by stwierdzić u ciebie...kowalozę   ;) ;D
Jestem cholernie zmęczony po ciężkim tygodniu dlatego nie trybię i poproszę o odpowiedź na pytanie:
"Poldek, do kogo są adresowane te słowa"?
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 10.02.2016r.
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 12, 2016, 22:37:01 pm »
...sorry Pablo, ale czy Ty masz niżej wymienione objawy?
Po ciężkim tygodniu pracy i w Twoim wieku wszystko jest możliwe  ;)  ;D  ;D

...a ja sobie właśnie przeczytałem motto Chelepperro i mam "dylemata"...

bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

parafrazując...

...nie zawsze to co mówimy jest tym, co chcielibyśmy powiedzieć...  ;D

Jeśli zauważyłeś, że obie te definicje mają u ciebie zastosowanie to znaczy, że są przesłanki, by stwierdzić u ciebie...kowalozę   ;) ;D

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 10.02.2016r.
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 13, 2016, 09:58:49 am »
Jestem cholernie zmęczony po ciężkim tygodniu

A czy to nie wchodzi w objawy? Leon wypowiesz się? ;)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 10.02.2016r.
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 13, 2016, 12:57:02 pm »
Pablo, ja byłem jedną z tych osób, które bardzo się cieszyły, że Fabian przyszedł do Resovii. Na temat Fabiana polemizowaliśmy niejednokrotnie (raz omal nie przepłaciłeś tego utratą oka  ;) ) i nie ma chyba sensu "odgrzewać tematu". Zarzucasz nam, że postawiliśmy krzyżyk na Lukasie. Ja nigdy nie postawiłem. Uważałem go za idealnego drugiego rozgrywacza, który w każdej chwili, przy chwilowej ( czy długotrwałej) niedyspozycji Fabiana wejdzie na boisko, uspokoi grę i dokładnie rozegra. I zdanie to podtrzymuję. Z tą tylko różnicą, że... niedyspozycja Fabiana jest długotrwała.
Pablo, drobna uszczypliwość za drobną uszczypliwość. Zarzucasz innym, że postawili krzyżyk na Lukasie, a sam stawiasz krzyżyk na Fabianie. Fabian w tym sezonie gra piach. O przyczynach takiego stanu rzeczy nie będę się rozpisywał bo nie jestem wystarczająco blisko drużyny żeby to stwierdzić. Przy całym moim krytycyźmie wobec gry/postawy Fabiana od dłuższego czasu, przypominam Ci, że ten sam Fabian mniej więcej rok temu rozgrywał... kapitalnie. I powiem Ci więcej. Krytykuję go teraz bardzo, ale wierzę, że Fabian sprzed roku jeszcze wróci. A wtedy będzie ( tak jak rok temu ) sypaczem światowego formatu.
Echhhh ....... no i jak tutaj nie napisać "uderz w stół a nożyce się odezwą" :P :D
wog, pisząc to co napisałem akurat nie miałem Ciebie na myśli czy naszej "ożywionej" dyskusji w autokarze. Pamiętam po prostu mnóstwo cmokania, mlaskania, ochów i achów jak Fabian przychodził do Resovii, a ja pewnie nie po raz pierwszy i ostatni (tak już mam że często idę pod prąd) od początku wielkiego entuzjazmu i podniecenia (nie mylić z ogólnym i umiarkowanym zadowoleniem) nie podzielałem. I od samego początku wierzyłem że jeszcze za Lukasem będziemy tęsknić i płakać (szkoda tylko że Andrew Smith do not cry for Tichy :().
To tak gwoli uściślenia, a teraz do rzeczy. Ja na Fabiana krzyżyka nie postawiłem. To po pierwsze. Jak ktoś dobrze gra to chwalę, jak gra "padlinę" to krytykuję. Daj Bóg, daj Bóg żebyś miał rację i Twoje słowa że Fabian nam jeszcze wszystkim pokaże na co go stać były prorocze. Ja niestety (to mój wrodzony pragmatyzm) obawiam się że może być z tym kłopot, i mam na to swoich kilka teorii, w tym tych "spiskowych". Ale to nie jest i nie nadaje na publiczne forum. Będzie np: okazja podczas wspólnej wyprawy na FF to się chętnie w autokarze podzielę tymi swoimi teoriami (w tym również tymi "spiskowymi") na temat Fabiana.
Oczywiście, że Fabian sam siebie nie wstawia do składu. Ale, ale...... Panowie! Chwileczkę! Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale świadomie bądź nieświadomie wpisujecie się w jedynie "słuszny" polsatowski nurt który odkąd pamiętam obowiązywał w polsatowskim TWA, wśród ekspertów, dziennikarzy, etc. Nam Fabiana krytykować nie kazano i nie wolno. Oto ten obowiązujący i nieskazitelny nurt! Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów słyszał jakąkolwiek bezpośrednią krytykę Fabiana (zarówno w kontekście gry w reprezentacji czy w klubie) z ust Mazura, z ust Mielewskiego, z ust Swędrowskiego, z ust/pióra Wanio, z ust/pióra Skladowskiego? Mam wymieniać dalej? No Papy z oczywistych powodów nie wymieniam. Bo ja sobie czegoś takiego nie przypominam. Ale pamiętam odwieczne "głaskanie" Fabiana jako "złote dziecko" polskiej siatkówki przez szerokie środowisko siatkarskie. Chcecie i chcemy iść tą drogą u siebie? Ja wiem że Fabian sam siebie nie wstawia do szóstki, ale czy to ma oznaczać że cała winę w 200% mam zwalać na Kowala a nad Fabianem i jego koszmarną grą mam milczeć. Bo co? Bo tak jak to polsatowskie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ma mnie/nas obowiązywać zasada nie krytykowania Fabiana? O takiego wała! Gra piach więc trzeba o tym pisać i krytykować. Będzie grał jak w ub.r. mecze z Novosybirskiem czy w Berlinie to będziemy/będę głaskać.
Reasumując Kowal Kowalem, ale Drzyzga niech się weźmie do ostrej, bardzo ostrej roboty albo ...... na wieki zostanie niespełnionym i zmanierowanym złotym chłopcem polskiej siatkówki   , albo jak kto woli Dariuszem Dziekanowskim polskiej siatkówki
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2016, 13:17:49 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 10.02.2016r.
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 13, 2016, 13:15:44 pm »
Pablo, to nie "uderz w stół..." tylko po raz kolejny ( tak jak Ty ;) ) wyraziłem swą opinię ta temat Fabiana. Ja również, jak Fabian gra padlinę to o tym piszę, ale jak gra bardzo dobrze to też o tym piszę (tak samo zresztą jak o pozostałych zawodnikach Resovii).
Pablo, Fabian Drzyzga to W TYM SEZONIE NAJBARDZIEJ KRYTYKOWANY NA TYM FORUM ZAWODNIK RESOVII ( nie bez przyczyny i w zdecydowanej większości zasłużenie ), także wpisu, że ktokolwiek tutaj "wpisuje się w polsatowskie nam krytykować Fabiana nie kazano..." zwyczajnie nie rozumiem.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 10.02.2016r.
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 13, 2016, 13:29:02 pm »
wog, czego tutaj nie rozumieć? Poczytaj niektóre z ostatnich wpisów. Chodzi o to że zaczęły pojawiać się głosy mówiące o tym że przecież Fabian sam siebie do 6tki nie wstawia. Może jestem przewrażliwiony albo wyciągam zupełnie złe wnioski, ale dla mnie to próba usprawiedliwienia czy wybielenia "biednego" Fabiana, który musi grać (chociaż może niekoniecznie ma na to ochotę) bo Trener karze. Jeżeli tak w istocie jest to niech Fabian zmieni zawód i profesję, albo weźmie się za siebie i do roboty bo inaczej zostanie tym kim napisałem w poprzednim poście. Tylko tyle albo aż tyle. Mam nadzieję że doprecyzowałem i uściśliłem ;)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 10.02.2016r.
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 13, 2016, 13:40:05 pm »
Fabio gra piach ---> nie powinien grać ---> Andrzej Kowal decyduje o tym kto gra ---> Fabian wychodzi w "6" i nie jest zmieniany przez trenera ---> Fabian gra piach ---> ....

Podsumowując:
To, że Fabian gra piach to "zasługa"... za mało mam danych, żeby jednoznacznie to stwierdzić, ale na pewno spora w tym "zasługa" samego Fabiana.
To, że Fabian w ogóle wychodzi na boisko i nie jest zmieniany to decyzja i odpowiedzialność tylko i wyłącznie Andrzeja Kowala.

Tylko tyle i aż tyle.

ry1975

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 10.02.2016r.
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 13, 2016, 17:04:43 pm »
mam nadzieję że sztab + zawodnicy oglądną powtórkę meczu lotos - skra i z boku na chłodno popatrzą jak się powinno bronic i zagrywać

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 10.02.2016r.
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 18, 2016, 22:02:00 pm »
Mecz w liczbach ode mnie:



Drzyzga w rozdzielaniu piłek relatywnie na tle Uriarte jakoś źle nie wypadł, zwłaszcza biorąc pod uwagę na jakiej skuteczności grał Kurek. Pewnie więcej by powiedziała statystyka dystrybucji w poszczególnych ustawieniach, ale żebym to zrobił to doba musiałaby trwać 48 godzin :)
Najgorzej dla Drzyzgi to wygląda w trzecim secie - 11 ostatnich ataków Resovii na dwubloku.

Oczywiście w tym wszystkim pomijam dokładność :)