Autor Wątek: Wspieramy Resovię na meczu z Radomiem  (Przeczytany 2587 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Wspieramy Resovię na meczu z Radomiem
« dnia: Marca 08, 2016, 21:59:10 pm »
Faza zasadnicza zbliża się nieuchronnie do końca. Zostało jeszcze 2 mecze fazy zasadniczej w Rzeszowie, W najbliższy piątek z Radomiem o godzinie 18.00 oraz 31 marca z Będzinem.

Jako SSPS chcielibyśmy zachęcić wszystkich do wspólnej manifestacji wsparcia dla drużyny. Kiedyś były to akcje w ramach "otwartych traningów" Obecnie chcemy pokazać to wsparcie na meczu z Czarnymi Radom.

Na czym polega wsparcie? Na ten mecz wyjątkowo nie zakładamy pasiaków lecz kibicujemy w koszulkach Mistrzowskich.
"Nigdy nie lekceważ serca Mistrza" taką oprawę przygotowaliśmy jakiś czas temu. I my jako SSPS wierzymy, iż w zespole Resovii bije to serce. Wciąż gra tutaj wielu zawodników, którzy znają smak Mistrzostwa.

Resovia to wciąż aktualny Mistrz Polski.

Zachęcamy także do wspólnego i głośnego dopingu. Jak wyżej wspomniałem, jest to jedna z ostatnich szans na wsparcie Resovii na meczu w Rzeszowie.

Przed meczem, jak zawsze jest akcja malowania twarzy. Zachęcamy do skorzystania z tego. Malowanie jest darmowe.


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2016, 15:39:08 pm wysłana przez pedzelito »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Wspieramy Resovię na meczu z Radomiem
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 08, 2016, 22:40:06 pm »
Cytuj
Asseco Resovia informuje, że treningi naszej drużyny w hali Podpromie będą zamknięte dla publiczności do końca sezonu.
https://www.facebook.com/assecoresovia.sa/posts/948594878520946

Jako SSPS chcielibyśmy zachęcić wszystkich do wspólnej manifestacji wsparcia dla drużyny. Kiedyś były to akcje w ramach "otwartych treningów" Obecnie chcemy pokazać to wsparcie na meczu z Czarnymi Radom.

Na czym polega wsparcie? Na ten mecz wyjątkowo nie zakładamy pasiaków lecz kibicujemy w koszulkach Mistrzowskich.

No tak. Z przyczyn obiektywnych akcja udziału kibiców w otwartym treningu, wspierająca drużynę, jest niemożliwa. A, że kibic istota uparta i przekorna... znalazł inny sposób wsparcia swojej drużyny.

Challenge accepted.
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2016, 22:53:55 pm wysłana przez wog »

valdinho

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Wspieramy Resovię na meczu z Radomiem
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 10, 2016, 12:09:51 pm »
Mistrzowskie koszulki będą bez problemu do zdobycia przed meczem? Co prawda obiecałem koledze wog, że będę w pasiaku, ale to chyba wyjątkowa sytuacja, która zwalnia mnie z tego obowiązku, prawda? :)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Wspieramy Resovię na meczu z Radomiem
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 10, 2016, 12:15:56 pm »
Co prawda obiecałem koledze wog, że będę w pasiaku, ale to chyba wyjątkowa sytuacja, która zwalnia mnie z tego obowiązku, prawda? :)

Prawda.  :)

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Wspieramy Resovię na meczu z Radomiem
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 10, 2016, 12:39:29 pm »
Mistrzowskie koszulki będą bez problemu do zdobycia przed meczem?
Wczoraj na wyspie wisiała tylko 1 damska.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 947
Odp: Wspieramy Resovię na meczu z Radomiem
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 10, 2016, 12:57:18 pm »
Kto nie ma koszulki z sezonu 14/15, a ma inną mistrzowska, może założyć starszą. Jesli ktoś nie ma w ogóle koszulek mistrzowskich, to może być w pasiaku.
To tylko koszulka. Kluczowy będzie nasz DOPING. Podpromie kiedyś było TwieRRdza. I nie chodzi tu o mury hali, czy boisko. Podpromie było TwieRRdza dzięki nam, Kibicom. Dzięki Tobie i mnie.
Zrobiliśmy się "spasionymi kotami". Zapomnieliśmy, że jesteśmy jednymi z twórców tego spektaklu, staliśmy się tylko biernym widzem, od czasu do czasu wrzucajacym komentarz do mniej lub bardziej udanej akcji.
Dlatego bardzo proszę i siebie, i Was wszystkich o pełną mobilizację. O doping od pierwszej do ostatniej piłki.
Zbudujmy TwieRRdzę na nowo. Pokażmy,  że różni nas wiele, ale jednoczy Resovia. Pokażmy,  że wszyscy jesteśmy Resovią!
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

valdinho

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Wspieramy Resovię na meczu z Radomiem
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 10, 2016, 13:11:40 pm »
Popieram i melduję gotowość. Mamy pretensje do jakości gry drużyny, a tymczasem kibicowanie też jest dalekie od mistrzowskiego w tym roku. Może wysoki poziom gry powróci wraz z wysokim poziomem dopingu?

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspieramy Resovię na meczu z Radomiem
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 10, 2016, 15:22:10 pm »
Kto nie ma koszulki z sezonu 14/15, a ma inną mistrzowska, może założyć starszą. Jesli ktoś nie ma w ogóle koszulek mistrzowskich, to może być w pasiaku.
To tylko koszulka. Kluczowy będzie nasz DOPING. Podpromie kiedyś było TwieRRdza. I nie chodzi tu o mury hali, czy boisko. Podpromie było TwieRRdza dzięki nam, Kibicom. Dzięki Tobie i mnie.
Zrobiliśmy się "spasionymi kotami". Zapomnieliśmy, że jesteśmy jednymi z twórców tego spektaklu, staliśmy się tylko biernym widzem, od czasu do czasu wrzucajacym komentarz do mniej lub bardziej udanej akcji.
Dlatego bardzo proszę i siebie, i Was wszystkich o pełną mobilizację. O doping od pierwszej do ostatniej piłki.
Zbudujmy TwieRRdzę na nowo. Pokażmy,  że różni nas wiele, ale jednoczy Resovia. Pokażmy,  że wszyscy jesteśmy Resovią!
Smutno mi... Tylko się zastanawiam, czy na pewno staliśmy się, czy nie bardziej prawdziwe byłoby daliśmy się zredukować do