Autor Wątek: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.  (Przeczytany 38826 razy)

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2090
Oficjalnie mogę przekazać informację, iż IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej odbędzie się 19 kwietnia 2008 r. Tradycyjnie odbędzie się w Kielnarowej i tradycyjnie dzięki zaangażowaniu Jacka Sz. :) Dzięki!!!
Dalsze szczegóły będziemy przekazywać w miarę ich ustalania.

Pozdrawiam,
Pedzelito

przemoo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 27, 2008, 13:18:26 pm »
doczekać się już nie mogę :)   wielkie brawa dla ludzi którym się chce organizować tak wspaniałe turnieje :D  ! ! Dzięki wszystkim  :)
przychodzi roześmiana krowa do lekarza, a lekarz pyta "co pani tak do śmiechu?"
na to krowa: "zawsze mam tak po trawie"

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 27, 2008, 14:25:02 pm »
No to trzeba szykować jakaś drużynę :)

Olala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 27, 2008, 14:36:37 pm »
No to trzeba szykować jakaś drużynę :)
Szykować to trzeba, ale SIĘ na imprezę!!! :D Fajnie, że tak wcześnie w tym roku :D Już się nie mogę doczekać :D

W tym samym dniu chłopaki z piłki robią "międzyosiedlowy" turniej kopanej z tego co słyszałam :D Także to nasz dzień!

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 27, 2008, 14:39:59 pm »
No to trzeba szykować jakaś drużynę :)
Szykować to trzeba, ale SIĘ na imprezę!!! :D Fajnie, że tak wcześnie w tym roku :D Już się nie mogę doczekać :D
Do tego człowiek szykuje się cały rok :P

przemoo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 27, 2008, 16:04:03 pm »
No to trzeba szykować jakaś drużynę :)
Szykować to trzeba, ale SIĘ na imprezę!!! :D Fajnie, że tak wcześnie w tym roku :D Już się nie mogę doczekać :D
Do tego człowiek szykuje się cały rok :P

oj racja racja :)

HEJ HEJ Resovia :D
przychodzi roześmiana krowa do lekarza, a lekarz pyta "co pani tak do śmiechu?"
na to krowa: "zawsze mam tak po trawie"

Aga;)

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 27, 2008, 18:31:25 pm »
No to trzeba szykować jakaś drużynę :)
Szykować to trzeba, ale SIĘ na imprezę!!! :D Fajnie, że tak wcześnie w tym roku :D Już się nie mogę doczekać :D
Do tego człowiek szykuje się cały rok :P

oj racja racja :)

HEJ HEJ Resovia :D
Przemoo ale my się chyba trochę inaczej szykujemy niż Ty (tzn. Ola i ja),mylę się? ;)

przemoo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 27, 2008, 20:09:21 pm »
ja się szykuję pod każdym względem :P :D
przychodzi roześmiana krowa do lekarza, a lekarz pyta "co pani tak do śmiechu?"
na to krowa: "zawsze mam tak po trawie"

lolo

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 27, 2008, 20:19:46 pm »
Kurcze troszke zawczesnie :'( Zawsze były turnieje w maju.Zimno będzie przy ognisku nad ranem :D

Olala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 27, 2008, 20:31:53 pm »
Kurcze troszke zawczesnie :'( Zawsze były turnieje w maju.Zimno będzie przy ognisku nad ranem :D
Biorąc pod uwagę fakt, że znowu mamy zimę, to faktycznie może być ciężko :D Ale Lolo, nikt chyba nie wątpi, że znajdzie się jakiś sposób na rozgrzanie :D