Autor Wątek: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.  (Przeczytany 38818 razy)

lolo

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 27, 2008, 20:35:50 pm »
W tamtym roku miałem sposób, ale okazał się zły bo nad ranem miałem delirke i było mi strasznie zimno i nic nie pomagało.Zawsze Juniory mi pomagają ale wtedy nawet oni nie pomogli :D

Aga;)

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 28, 2008, 07:41:51 am »
Kurcze troszke zawczesnie :'( Zawsze były turnieje w maju.Zimno będzie przy ognisku nad ranem :D

Lolo co to dla nas ;) Damy radę! A mnie się podoba, że tak wcześnie i tak już się nie mogę doczekać :D

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 28, 2008, 08:56:17 am »
Kurcze troszke zawczesnie :'( Zawsze były turnieje w maju.Zimno będzie przy ognisku nad ranem :D
Biorąc pod uwagę fakt, że znowu mamy zimę, to faktycznie może być ciężko :D Ale Lolo, nikt chyba nie wątpi, że znajdzie się jakiś sposób na rozgrzanie :D
Taaaa ciekawe kto później poodwozi to całe "rozgrzane" towarzystwo :P

Pestka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 28, 2008, 09:31:45 am »
Kasiu porozwozic ludzi to się da.byle tylko nie BYŁO PRASY!!!!!!!

W tamtym roku miałem sposób, ale okazał się zły bo nad ranem miałem delirke i było mi strasznie zimno i nic nie pomagało.Zawsze Juniory mi pomagają ale wtedy nawet oni nie pomogli :D
Lolo ubierzesz się ciepło i zobaczysz jeszcze się będziesz rozbierał.Teraz też ci pomożemy.Atak poza tym to " ILU ICH BYŁO ????? "
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2008, 10:57:18 am wysłana przez Piotras »

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2090
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 28, 2008, 11:27:00 am »
Lolo ubierzesz się ciepło i zobaczysz jeszcze się będziesz rozbierał.Teraz też ci pomożemy.Atak poza tym to " ILU ICH BYŁO ????? "

O proszę bardzo!!! Witamy Pana Prezesa!!! Jak szykuje się impreza to i posty się "naumiał" pisać. To ci dopiero gagatek!!!  :P
A tak na serio to witamy na forum!!! 8)

Mort

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 28, 2008, 14:32:24 pm »
a mogę wiedzieć gdzie będą zapisy i czy jest jeszcze miejsce ?? bo mnie nie było rok czy dwa na turnieju i nie wiem co jest grane

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 28, 2008, 14:36:00 pm »
a mogę wiedzieć gdzie będą zapisy i czy jest jeszcze miejsce ?? bo mnie nie było rok czy dwa na turnieju i nie wiem co jest grane
Na razie nie było zapisów, wszelkie informacje będzie w tym temacie Pędzel umieszczać ;)

Zapowiada się ciekawy turniej :)
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2008, 15:28:12 pm wysłana przez Piotras »

Mort

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 28, 2008, 14:38:22 pm »
okej, dzięki Piotras za info, bo już się bałem za jak ostatnio za późno się dowiem i mi impreza przejdzie koło nosa

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 28, 2008, 15:57:36 pm »
Kasiu porozwozic ludzi to się da.byle tylko nie BYŁO PRASY!!!!!!!

W tamtym roku miałem sposób, ale okazał się zły bo nad ranem miałem delirke i było mi strasznie zimno i nic nie pomagało.Zawsze Juniory mi pomagają ale wtedy nawet oni nie pomogli :D
Lolo ubierzesz się ciepło i zobaczysz jeszcze się będziesz rozbierał.Teraz też ci pomożemy.Atak poza tym to " ILU ICH BYŁO ????? "

Pierwszy post Pestki na forum! Ja cie kręce!  :o ;D


Co do turnieju to termin mi nie pasuje absolutnie :( No ale nie dogodzi wszystkim...

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 28, 2008, 18:41:43 pm »
a ja mam pytanie, jezeli ja nie jestem czlonkiem SSPS a chcialem z moimi kolegami zagrać (oni tez nie sa członkami SSPS) to moglibysmy sie zapisac na ten turniej ?? odp