Autor Wątek: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.  (Przeczytany 38848 razy)

lolo

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 28, 2008, 18:50:18 pm »
Kasiu porozwozic ludzi to się da.byle tylko nie BYŁO PRASY!!!!!!!

W tamtym roku miałem sposób, ale okazał się zły bo nad ranem miałem delirke i było mi strasznie zimno i nic nie pomagało.Zawsze Juniory mi pomagają ale wtedy nawet oni nie pomogli :D
Lolo ubierzesz się ciepło i zobaczysz jeszcze się będziesz rozbierał.Teraz też ci pomożemy.Atak poza tym to " ILU ICH BYŁO ????? "
Na dzien dzisiejszy nie pamiętam ilu,ale chyba czterech :D

Pestka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 28, 2008, 21:02:40 pm »
Lolo ubierzesz się ciepło i zobaczysz jeszcze się będziesz rozbierał.Teraz też ci pomożemy.Atak poza tym to " ILU ICH BYŁO ????? "

O proszę bardzo!!! Witamy Pana Prezesa!!! Jak szykuje się impreza to i posty się "naumiał" pisać. To ci dopiero gagatek!!!  :P
A tak na serio to witamy na forum!!! 8)
Umiał zawsze ale się bał że bedzie w NOWINACH !!!!!!!!!!! Ja tez wszystkich witam jak się jeszcze " doumię " to będę częściej.Ale lepiej chyba pogadać w oczy niż w całej Polsce ;)

Aga;)

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 29, 2008, 07:55:53 am »
Umiał zawsze ale się bał że bedzie w NOWINACH !!!!!!!!!!! Ja tez wszystkich witam jak się jeszcze " doumię " to będę częściej.Ale lepiej chyba pogadać w oczy niż w całej Polsce ;)

To teraz już Ci wszystko jedno. :P A forum ma to do siebie, że jak coś napiszesz to jest "czarno na białym" i nikt Ci nie będzie mógł wmawiać, że napisałeś coś innego niż miało to miejsce. ;)

Może zaprosimy NOWINY na Turniej? Będą naszymi honorowymi gośćmi.  >:(

Pestka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 29, 2008, 09:50:57 am »
Umiał zawsze ale się bał że bedzie w NOWINACH !!!!!!!!!!! Ja tez wszystkich witam jak się jeszcze " doumię " to będę częściej.Ale lepiej chyba pogadać w oczy niż w całej Polsce ;)

To teraz już Ci wszystko jedno. :P A forum ma to do siebie, że jak coś napiszesz to jest "czarno na białym" i nikt Ci nie będzie mógł wmawiać, że napisałeś coś innego niż miało to miejsce. ;)

Może zaprosimy NOWINY na Turniej? Będą naszymi honorowymi gośćmi.  >:(
Aga proszę nie łącz mojej osoby z " kolorami ".Po tym jak " poznałem " dokładnie wiarrrrrygodnośc tej gazety jest mi już wszystko jedno.Ale zawsze mogą sobie coś znaleźc miedzy wierszami .Dlatego bardzo dziekuje za ostrzeżenie.A honorowymi goścmi to będą CI wszyscy którzy naprawdę kochają RESOVIĘ i są za nią " CZY WYGRYWASZ CZY PRZEGRYWASZ ". :)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 29, 2008, 11:44:20 am »
a ja mam pytanie, jezeli ja nie jestem czlonkiem SSPS a chcialem z moimi kolegami zagrać (oni tez nie sa członkami SSPS) to moglibysmy sie zapisac na ten turniej ?? odp
Z tego co pamietam to pierwszeństwo w zapisach mają drużyny w których jest przynajmniej 1 członek SSPSu, jeśli zostaną miejsca wtedy mogą się zapisywać drużyny w których ich nie ma. Tak chyba było w poprzednich latach, a jak będzie w tym to będzie wiadome w późniejszym czasie

Aga;)

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 29, 2008, 13:00:02 pm »
Aga proszę nie łącz mojej osoby z " kolorami ".Po tym jak " poznałem " dokładnie wiarrrrrygodnośc tej gazety jest mi już wszystko jedno.Ale zawsze mogą sobie coś znaleźc miedzy wierszami .Dlatego bardzo dziekuje za ostrzeżenie.A honorowymi goścmi to będą CI wszyscy którzy naprawdę kochają RESOVIĘ i są za nią " CZY WYGRYWASZ CZY PRZEGRYWASZ ". :)

hehe ta ja się czuję honorowym gościem :P (i postaram się nie używać żadnych kolorów na forum :-X )

Mort

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 29, 2008, 14:50:19 pm »
Z tego co pamietam to pierwszeństwo w zapisach mają drużyny w których jest przynajmniej 1 członek SSPSu, jeśli zostaną miejsca wtedy mogą się zapisywać drużyny w których ich nie ma. Tak chyba było w poprzednich latach, a jak będzie w tym to będzie wiadome w późniejszym czasie
no tak kiedyś było, ale to jest trochę dla mnie dziwne, bo może być tak że nie będzie miejsca dla drużyn bez członków SSPS-u, a przecież żeby być kibicem Resovii nie trzeba należeć do stowarzyszenia

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 29, 2008, 15:00:34 pm »
Z tego co pamietam to pierwszeństwo w zapisach mają drużyny w których jest przynajmniej 1 członek SSPSu, jeśli zostaną miejsca wtedy mogą się zapisywać drużyny w których ich nie ma. Tak chyba było w poprzednich latach, a jak będzie w tym to będzie wiadome w późniejszym czasie
no tak kiedyś było, ale to jest trochę dla mnie dziwne, bo może być tak że nie będzie miejsca dla drużyn bez członków SSPS-u, a przecież żeby być kibicem Resovii nie trzeba należeć do stowarzyszenia
Mort jako że SSPS to organizuje to też chce dać członkom pierwszeństwo. Zawsze były drużyny bez członków SSPSu i myślę że w tym roku będzie podobnie ;)

Mort

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 29, 2008, 15:12:07 pm »
Z tego co pamietam to pierwszeństwo w zapisach mają drużyny w których jest przynajmniej 1 członek SSPSu, jeśli zostaną miejsca wtedy mogą się zapisywać drużyny w których ich nie ma. Tak chyba było w poprzednich latach, a jak będzie w tym to będzie wiadome w późniejszym czasie
no tak kiedyś było, ale to jest trochę dla mnie dziwne, bo może być tak że nie będzie miejsca dla drużyn bez członków SSPS-u, a przecież żeby być kibicem Resovii nie trzeba należeć do stowarzyszenia
Mort jako że SSPS to organizuje to też chce dać członkom pierwszeństwo. Zawsze były drużyny bez członków SSPSu i myślę że w tym roku będzie podobnie ;)


na pierwszym turnieju nie było takiej zasady i było dobrze ;) okej, nie mam nic przeciwko żeby członkowie SSPS-u  mieli pierwszeństwo, bo naprawdę robią niezłą robotę i im (tzn Wam) wielki szacun należy, tylko obawiam się żeby nie było że np będzie 12 miejsc, i 12 członków stowarzyszenia zrobi sobie drużynę a będą mieli pierwszeństwo to  żadne inne ekipy się nie załapią, nie wiem jak było w tamtym roku bo niestety jak się dowiedzałem że jest turniej to już nie było miejsca ^^
jeśli to "pierwszeństwo"  będzie jakoś z głową rozwiązane to jestem jak najbardziej za, bo jeszcze raz powiem że duży szacun dla Was , nie tylko za organizację turnieju ale też za to co robicie na meczach

Olala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 29, 2008, 15:40:22 pm »
W tamtym roku chyba było jakoś mniej drużyn niż zwykle... albo coś mi się pomieszało :D
Ale raczej nie ma się co bać, że nie będzie miejsc dla drużyn spoza SSPSu bo w każdej i tak będzie pewnie po kilka członków stowarzyszenia, a nie tak, że każdy sobie zrobi swój team :D