Autor Wątek: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk  (Przeczytany 10931 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« dnia: Października 16, 2016, 17:27:39 pm »
Po tygodniach oczekiwań liga wraca do Rzeszowa. Stęskiniliście się?

Nasz przeciwnik jest dobrze u nas znany. Drużyna z Gdańska która w ostatnich latach nam "leżała". Dziś grali z ZAKsą. Przegrali 1 do 3 ale dwa ostatnie sety były na styku.

Co do gry drużyny z Gdańska. W tym sezonie zmiany. Odszedł Troy, odszedł Schwarz i Falsachi. Przyszli Romać, Dima i Masny. Jak to wpłynęło na tę drużynę? Myślę, iż to już nie ta sama dryżyna jak w ubuegłych latach, Mi się wydaje iż słabsza. To nie oznacza, iż będzie łatwiej.

Mózgiem drużyny jest Masny. Nie raz dał nam się we znaki. Niech jego niski wzrost nikogo nie  zmyli, iż jest dziurą w bloku. Nie jednego zablokował. W dziesiejszym meczu grał na Romacia oraz środkiem. Czasem piłki dostawał Mika.

Środkowi w Gdańsku. Strzy znajomi z Podpromia. Grzyb, Dima i Gawryszewski. Masny rzuica im dobre piłki, więc parę gwożdzi zapewne nam wpadnie. Ale nie jest to Lisiniac i jak najbardziej do przyblokowania. Dima się odnalazł w Gdańsku ale w konlcówce może się pogubić.

Atakujący. Dziś grał więcej Romać. Ale i Schulz coś pogrywa. Romać miał dobre piłki to i atakował. Ale na dłuższym dystansie jest jak najbardziej do zatrzymania. Ma silną zagrywkę, ale mocno nieregularną. Strzelił parę asów ale i często się mylił.

Mika. Dobry znajmoy. Mika jest zdrowy ale daleki od życiwej formy. Atakuje zazwyczaj szukając bloku i go obijając. Zdarzają mu się akcje bez bloku przeciwnika, ale ich jest mało.

Taktyka. Zagrywką odrzucić ich od siatki, przypilnować atakujacych i środkowych blokiem. Powinno być dobrze.

Mecz w piątek o 20. Transmisja w TV.

Jak na każdy mecze, pamiętajcie o pasiakach (jak ktoś nie ma to biała lub czerwona koszulka) oraz o wspólnym odśpiewaniu hymnu. 
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2016, 18:42:46 pm wysłana przez repres1 »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #1 dnia: Października 21, 2016, 15:13:43 pm »
Cisza jak makiem zasiał. Albo jesteśmy tak pewni siebie, albo temat walkowera Skry tak nas zajął...

Ja mimo wszystko proszę o pełną mobilizację, zarówno na boisku, jak i na trybunach!

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #2 dnia: Października 21, 2016, 18:43:35 pm »
Jak zwykle licze na 3pkt i Lemana w 6.
W końcu.

pietro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 97
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #3 dnia: Października 21, 2016, 22:14:23 pm »
Paszycki umacnia się na swoich pozycjach :)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #4 dnia: Października 21, 2016, 22:26:15 pm »
Nowa świecka tradycja po 10 min. przerwie nasi pozwalają się lać przeciwnikom

bejok78

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #5 dnia: Października 21, 2016, 23:19:10 pm »
Mecz spoko w naszym wykonaniu
Najbardziej drażnił mnie konferansjer, koles za duzo gada podczas meczu, zaglusza doping, a kto serwuje, blokuje itp to wszyscy widzą i wiedzą

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 947
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #6 dnia: Października 22, 2016, 00:44:52 am »
Mecz spoko w naszym wykonaniu
Najbardziej drażnił mnie konferansjer, koles za duzo gada podczas meczu, zaglusza doping, a kto serwuje, blokuje itp to wszyscy widzą i wiedzą
Był dziś pierwszy raz - dajmy się mu "dotrzeć" ;)
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #7 dnia: Października 22, 2016, 00:56:04 am »
Cisza jak makiem zasiał. Albo jesteśmy tak pewni siebie, albo temat walkowera Skry tak nas zajął...
Spasione koty, czy jakoś tak ;)

Poza trzecim setem całkiem niezły mecz w naszym wykonaniu, obawiam się tylko, że takich trzecich setów będzie więcej. Mało gry środkiem (3 ataki na set), momentami coś nie tak jeszcze z tempem ataku Rossarda.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2016, 00:59:21 am wysłana przez Gregor »

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #8 dnia: Października 22, 2016, 08:34:02 am »
w TV Igła mówił, że najbardziej zgrany Fabian jest z Gordonem ,z Tibo muszą jeszcze popracować

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #9 dnia: Października 22, 2016, 08:43:39 am »
Spokojnie bądźmy cierpliwi.
Pierwszy mecz na Podpromiu , pełna hala , momentami było głośno , nowi zawodnicy muszą się z tym oswoić.
Ciekaw jestem ich wrażeń po tym meczu.
Marko męczył się tym dyszlem w przyjęciu , brakowało też momentami komunikacji bo się do flota w czterech ustawiali.
Zaskoczenie na plus Lemański , po przerwie zgasł , ale pierwsze dwa sety dobrze. Wejście smoka Możdżonka .
Z oceną Fabiana czekałem do meczu w Rzeszowie, napisze na razie tak ... jest światełko w tunelu , w odróżnieniu do ubiegłego sezonu widać że mu się chce, czekam na jeszcze.