Autor Wątek: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk  (Przeczytany 10948 razy)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #10 dnia: Października 22, 2016, 10:48:48 am »
Zacięty mecz można powiedzieć zaczął się po 10 minutowej przerwie, która widocznie wpłyneła na postawy obydwu zespołów, my graliśmy dobrze kiedy była zagrywka, gdy w 3 secie siadła przegraliśmy - to pokazuje jak ważny to element, widać jeszcze braki w zgraniu z Drzyzgą, ale mamy walczaków i jestem dobrej myśli, widzę, że idzie to w dobrym kierunku.
Wejście Możdzona było kluczowe w 4 secie - 3 bloki, spokój na siatce, doświadczenie było widać w tym zawodniku na tle Lemańskiego który również zagrał nieźle.
BRAWO - Podpromie odwdzięcza się atmosferą jeśli widzi walczący zespół a dziś atmosfera była fajna.
Dziś wygrał zespół .. widać było różnicę w rezerwach oby drużyn

Tylko ten konferansjer ... za dużo go było, prawie zabija magie Podpromia która polega na tym właśnie że trybuny same zamieniają się w piekło dla przeciwnikó .. za dużo gada, nas nie trzeba namawiać do dopingu !!!
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2016, 13:51:38 pm wysłana przez Tim »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #11 dnia: Października 22, 2016, 11:08:59 am »
Wchodząc tutaj na forum myślałem, że będzie z 6 stron wpisów, a tu wszystko  mieści się w jednej  :o :o .......
Mecz bardzo fajnie się oglądało. Bardzo, ale bardzo mnie cieszy atmosfera panująca w naszej drużynie. Widać, że obcowanie z Wódką  ;) przynosi efekty. Tyczy się to również naszego Trenera. Andrzej żyje tym, co się dzieje na boisku. Dowodem, choćby wejście Marcina i Jochena w 4-ym secie. "Magneto" wiadomo-król bloku. A Jochen wraca "do żywych". Widać, że u Henia jest już dynamika i siła. A o technikę  naszego Profesora to nigdy martwić się nie musieliśmy.
W kuluarach mówi się, że jak wróci nasz terminator Gavin, to Tibo i Marco będą stanowić naszą parę przyjmujących. Myślę, że Gordon nie stoi na straconej pozycji w walce o pierwszą "6". Na dzień dzisiejszy Marco  nie jest tym liderem, którym był w końcówce sezonu 2014/2015. Póki co, Gordon na mnie robi zdecydowanie lepsze wrażenie.   
-------------------------------
Ja bym nie przesadzał, z tą krytyką spikera i z tą magią Podpromia. Według mnie chłopak wywiązał się ze swojego zadania należycie. A jeżeli chcemy, żeby na hali u nas była MAGIA, to tak prowadzona konferansjerka nie powinna nam przeszkadzać. Aktualnym jest powiedzenie "złej baletnicy......." Nie szukajmy w innych problemu, tylko niech każdy da z siebie maxa, a będzie git (jak to młodzież określa)  ;) .
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2016, 11:16:43 am wysłana przez Slawko »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #12 dnia: Października 22, 2016, 12:35:53 pm »
Przyzwoitość, uczciwość, obiektywizm, etc. nakazuje mi napisać: BRAWO TEN PAN! BRAWO NASZ TRENER ;)
Bardzo dobre zmiany. Ale ze zmianami już tak jest że albo się z nimi trafi albo nie. Dlatego, bardziej niż trafione zmiany cieszy moment ich dokonywania. Otóż, wczoraj Nasz Trener nie zwlekał z tymi zmianami tylko działał szybko i bez wahania.

I na koniec, "nie chcem, ale muszem" dodać łyżkę dziegciu w stronę ...... Prezesa Górskiego. Wielka szkoda i tak po ludzku bardzo przykro że na Podpromiu nie zawisła i nie wisi (wzorem NBA czy NHL) koszulka z nr 16, która uważam - a jak wiecie nigdy nie byłem zagorzałym fanem Igły - powinna być w Resovii zastrzeżona. Pomyślałem sobie o tym samym w przypadku nr 7, ale przecież Alek - w odróżnieniu od Igły - jest jeszcze czynnym zawodnikiem, który (mam cichą nadzieję) jeszcze wróci na stare śmieci.
Dlatego ....... Szanowny Zarządzie Asseco Resovia! Szanowny Panie Prezesie! Apeluję i proszę aby na Podpromiu już w przed meczem z Radomiem zawisła dumnie i zasłużenie koszulka z nr 16.
Rozumiem, że regulaminowi +L nic do tego i jest to TYLKO I WYŁĄCZNIE nasza resoviacka wewnętrzna sprawa. Zatem ...... Panie Prezesie ;) ?

Forumowicze którzy identyfikują się z tą inicjatywą ŁĄCZCIE SIĘ i wspierajcie to ;) 

Chyba nie ma konieczności aby to w jakikolwiek argumentować. Ignaczak spędził w Resovii szmat czasu i najlepsze lata swojej kariery. Był jedną z IKON współczesnej Resovii, i nie mam żadnych wątpliwości iż taki zawodnik powinien być w wyjątkowy sposób uhonorowany i wyróżniony. Dlatego czekam aż wysoko pod sufitem zawiśnie biało czerwony pasiak z nr 16 i pseudonimem IGŁA. Amen.

Ps: Ja tego nie odpuszczę. Mam nadzieję że wpływowe osoby z kręgu SSPS aktywnie włączą  się i poruszą tą sprawę z Prezesem Górskim. Bardzo również liczę na tzw. "piątą władzę", siłę mediów i Redaktora Bogdans ;) 
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2016, 12:42:25 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #13 dnia: Października 22, 2016, 13:32:01 pm »
#Pablo


Wywołałeś ciekawy temet, ja bym dodał też flagi z trofeami wywalczonymi przez Nasz klub. Tak jak w NBA. Żeby było widać, iż to wielokrotny Mistrz Polski, zdobywaca Pucharu Polski i SuperPucharu.

Zanim do meczu to odniosę się do kilku zmian. Może małych ale pozytywnych. Miłym zaskoczeniem był karteczki do zbierania autografów. Każdy, kto był na meczu dostał takie coś. Kolejna zmiana to ławki zawodników w kolorach klubu. Miłe zaskoczenie. Jest tez w miejcu klubu Orbital nowa loża a poprzez umieszczenie zdjęć zawodników daje fajny efekt, jakby zawodnicy patrzyli na swoją grę.

Nowy spiker. No cóż. Każdy zaczyna. Wg mnie było OK i nie można mu czegoś zarzucić. Dobrze wypałnia swoją funkcję. Ważne, iż nie stara się być animatorem publiczności.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2016, 13:41:36 pm wysłana przez A :) »

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #14 dnia: Października 22, 2016, 13:38:09 pm »
No właśnie upominek dla Dimy był (po jednym roku grania) a obok siedział Igła i nic.... :o
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #15 dnia: Października 22, 2016, 13:42:33 pm »
No właśnie upominek dla Dimy był (po jednym roku grania) a obok siedział Igła i nic.... :o

Z Igłą jak pamiętam, było spotkanie pożegnalne na Podpromiu. Dima takiej szansy nie miał.


Co do meczu. Mi się podobało to co wczoraj zobaczyłem. Ponieważ, jesteśmy murowanymi faworytami do play off staram się cieszyć z każdego zwycięstwa. Wiem, iż przed meczem można zakładać, iż wygramy za 3 pkt ale widmo porażki zawsze może zaglądnąć w oczy. Dobrze zrobił nam przegrany 3 set. Chłopaki wzięli się do roboty i w czwartym secie pokazali dobre granie. Bez tego przegranego seta nie było by tego co w czweartym secie.

Mi się atmosfera podczas meczu podobała. Najpierw odśpiewanie hymnu a później doping w 4 secie. Kto nie przeżył tego na własnej skórze ten nie wie czym jest doping na siatkówce klubowej.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2016, 14:04:18 pm wysłana przez A :) »

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #16 dnia: Października 22, 2016, 14:01:38 pm »
Pomysł Pabla ws kwestii koszulki z numerem Igły i nazwiskiem na Podpromiu wydaje się być wręcz obowiązkiem klubu !!!

Dziwne, że taki zawodnik, ikona klubu zakończył karierę w sposób prawie przemilczany sportowo :(
Spotkanie pożegnalne na Podpromiu? to powinno być co najmniej mecz pożegnalny i brawa na stojąco od pełnego Podpromia podczas tego meczu, a wyszło korporacyjnie.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #17 dnia: Października 22, 2016, 14:46:19 pm »
Niestety będzie ciężko z zastrzeżeniem numeru ponieważ FIVB dopuszcza numerację od 1 do 21. Patrząc że zazwyczaj mamy razem z młodymi 18 zawodników i tyle numerów trzeba wykorzystać to zostaje raptem 3 numery które można tak zrobić.

Jestem za aby powiesić koszulkę z numerem zawodników którzy grali w klubie wiele lat, aktualnie dla Igly, w przyszłości dołożyć Alka i Perłę. Jednakże nie wprowadzałbym zastrzeżenia numerów

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #18 dnia: Października 22, 2016, 18:32:10 pm »
Mi np taka wisząca koszulka kojarzy się z ŚP Arkiem Gołasiem i nie chciałabym żeby Igły czy kogokolwiek w taki sposób wisiała.

Wiem od samego Igły ze ma mieć mecz pożegnalny ale jak to Igła musi być z pompą dlatego potrzebuje czasu. Koniec sezonu albo początek następnego najprędzej.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #19 dnia: Października 22, 2016, 22:50:11 pm »
Propozycja Pabla jak najbardziej warta poparcia. Wydaje się, że klub teraz jest bardziej otwarty na takie propozycje (Nalepa, hymn). No ale zobaczymy.
Swoją drogą, gdyby rzeczywiście miał mieć miejsce mecz pożegnalny Igły to fajną było by sprawą dokonać wówczas uroczystego wciągnięcie jego koszulki w
górę.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2016, 22:59:59 pm wysłana przez fanzwawy »