Autor Wątek: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk  (Przeczytany 10949 razy)

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #20 dnia: Października 22, 2016, 23:43:04 pm »
Problem w tym że nie jest do końca pewne iż pożegnanie będzie w Rzeszowie.  Igła to teraz biznesmen i chce na tym zarobić.  Więc rozmawia z Łodzią,  Krakowem . Tylko żeby zapełnić te hale to trzeba mega gwiazdy zaprosić.

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #21 dnia: Października 23, 2016, 01:14:23 am »
Mi np taka wisząca koszulka kojarzy się z ŚP Arkiem Gołasiem i nie chciałabym żeby Igły czy kogokolwiek w taki sposób wisiała.
Nie widzę nic niewłaściwego w takim uhonorowaniu zawodników. Żeby daleko nie szukać:

http://www.zenit-kazan.com/about/halloffame/

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #22 dnia: Października 23, 2016, 12:25:00 pm »
Nie widzę nic niewłaściwego w takim uhonorowaniu zawodników. Żeby daleko nie szukać:

http://www.zenit-kazan.com/about/halloffame/

Zawieszone w ten sposób, robią inne wrażenie niż taka pojedyncza. Ale podoba mi się pomysł fanazwawy. Trudno mi sobie wyobrazić taki mecz gdzieś indziej niż na Podpromiu, ale decyzja należy do Igły.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #23 dnia: Października 23, 2016, 12:55:23 pm »
Przyzwoitość, uczciwość, obiektywizm, etc. nakazuje mi napisać: BRAWO TEN PAN! BRAWO NASZ TRENER ;)
Bardzo dobre zmiany. Ale ze zmianami już tak jest że albo się z nimi trafi albo nie. Dlatego, bardziej niż trafione zmiany cieszy moment ich dokonywania. Otóż, wczoraj Nasz Trener nie zwlekał z tymi zmianami tylko działał szybko i bez wahania.

I na koniec, "nie chcem, ale muszem" dodać łyżkę dziegciu w stronę ...... Prezesa Górskiego. Wielka szkoda i tak po ludzku bardzo przykro że na Podpromiu nie zawisła i nie wisi (wzorem NBA czy NHL) koszulka z nr 16, która uważam - a jak wiecie nigdy nie byłem zagorzałym fanem Igły - powinna być w Resovii zastrzeżona. Pomyślałem sobie o tym samym w przypadku nr 7, ale przecież Alek - w odróżnieniu od Igły - jest jeszcze czynnym zawodnikiem, który (mam cichą nadzieję) jeszcze wróci na stare śmieci.
Dlatego ....... Szanowny Zarządzie Asseco Resovia! Szanowny Panie Prezesie! Apeluję i proszę aby na Podpromiu już w przed meczem z Radomiem zawisła dumnie i zasłużenie koszulka z nr 16.
Rozumiem, że regulaminowi +L nic do tego i jest to TYLKO I WYŁĄCZNIE nasza resoviacka wewnętrzna sprawa. Zatem ...... Panie Prezesie ;) ?

Forumowicze którzy identyfikują się z tą inicjatywą ŁĄCZCIE SIĘ i wspierajcie to ;) 

Chyba nie ma konieczności aby to w jakikolwiek argumentować. Ignaczak spędził w Resovii szmat czasu i najlepsze lata swojej kariery. Był jedną z IKON współczesnej Resovii, i nie mam żadnych wątpliwości iż taki zawodnik powinien być w wyjątkowy sposób uhonorowany i wyróżniony. Dlatego czekam aż wysoko pod sufitem zawiśnie biało czerwony pasiak z nr 16 i pseudonimem IGŁA. Amen.

Ps: Ja tego nie odpuszczę. Mam nadzieję że wpływowe osoby z kręgu SSPS aktywnie włączą  się i poruszą tą sprawę z Prezesem Górskim. Bardzo również liczę na tzw. "piątą władzę", siłę mediów i Redaktora Bogdans ;)

Myślę, że propozycja Pawła jest...naturalna i słuszna.
Może nie koniecznie już na najbliższym meczu, bo takiej chwili należałoby nadać jakiś szczególny charakter, ale na pewno powinno to być stosunkowo szybko. I nie ma tu kompletnie znaczenia, czy nr 16 może być zastrzeżony, czy nie, i czy mecz kończący karierę odbędzie się w Rzeszowie, czy poza nim (choć oczywiście byłoby najmilej, gdyby to jednak był Rzeszów). Nie ma też znaczenia, czy poszczególni kibice lubili Igłę, czy lubili mniej, czy w ogóle. Kto o takich rzeczach będzie za kilka lat pamiętał?
Faktem bezsprzecznym jest, że to właśnie Igła przełamał pewną...barierę przychodzenia do Resovii graczy topowych. Potem był z nami przez dziewięć pięknych lat i na trwałe wpisał się do historii Resovii.
A poza tym, skoro Igła przeszedł do...biznesu, choć mam nieodparte wrażenie, że zawsze tam tkwił  :) to dlaczego nie powinniśmy przy okazji tego wykorzystać  ;)

Natomiast w kwestii pochwał...słusznych zresztą...pod adresem A. Kowala dodam jeszcze jeden...aspekt. Mamy bardzo mocnych zmienników praktycznie na wszystkich pozycjach, dlatego bardzo ważnym dla tej psychologicznej strony jest fakt, żeby gracze z kwadratu czuli i wiedzieli, że są potrzebni i mogą mieć wpływ na przebieg meczów właśnie w takich chwilach, kiedy któremuś z ich kolegów na boisku gra nie idzie. Wtedy nie powinno być żadnych pretensji i animozji. A to bardzo trudno utrzymać w tak wyrównanej drużynie...
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2016, 13:10:05 pm wysłana przez leon »

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #24 dnia: Października 23, 2016, 13:34:19 pm »
Nie na temat ...

Ale gdzie się podziała tabela ? Nagle gdzieś się zaszyła ;-)
Nie ma w aktualnościach ani nawet tam gdzie powinna być, czyli w rozgrywkach ...

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #25 dnia: Października 23, 2016, 21:04:48 pm »
A:), skoro Twoim zdaniem jest to ciekawy temat to liczę że pociągniesz go dalej w gronie SSPS i będziecie bardzo skutecznym "lobbystą" tej sprawy.
_________________________________________________________________________________
Piotras, O.K. Skoro jest jak piszesz to to nie będę się upierać aby nr 16 został zastrzeżony "na wieki wieków". Ale koszulka Igły powinna zawisnąć na Podpromiu. Dla mnie to rzecz oczywista i nie podlegająca jakimkolwiek dyskusjom czy dywagacjom.
_________________________________________________________________________________
Monixx, no cóż. Każdy ma swoje ....... skojarzenia. Ja tam nie rozumiem skąd akurat u Ciebie takie skojarzenie, ale już tak w życiu jest że nie muszę wszystkiego rozumieć. Nie rozumiem także co ma "piernik do wiatraka". W tym przypadku co ma mecz pożegnalny (primo - nie wiadomo kiedy?, secundo - nie wiadomo gdzie?) Igły z symbolicznym zawiśnięciem jego koszulki na Podpromiu? Dla mnie to dwa różne wydarzenia i dwie różne sprawy.
Idąc na pierwszy mecz tego sezonu na Podpromiu po cichutku, nieśmiało liczyłem że będę świadkiem wciągnięcia koszuli Igły albo że ta koszulka będzie już tam wisieć. Niestety, z żalem muszę powiedzieć że się przeliczyłem :(. Szkoda że nikt z Zarządu, że nikt z pracowników Klubu nie pomyślał o tym aby w taki sposób uhonorować Ignaczaka. Tym bardziej że można było wykorzystać sytuację iż Igła był fizycznie na Podpromiu w roli komentatora Polsatu i była świetna okazja aby w jego obecności wywiesić "pasiaka" z Jego numerem i Jego nazwiskiem (pseudonimem) oraz aby całe Podpromie podziękowało Mu za lata gry w Rzeszowie.
_______________________________________________________________________________
Leon, oczywiście że nie musi to być najbliższy mecz z Radomiem. Ale początek listopada? Nie ma co zwlekać. Szkoda że to my Kibice znowu musimy podpowiadać Zarządowi takie (zdawałoby się) oczywistości i to my Kibice musimy wychodzić z taką inicjatywą. Nie wiem jak Szanowni Forumowicze, ale ja osobiście chciałbym zostać raz "na ruski rok" (to chyba nie zbyt wygórowane życzenie ;)) zostać zaskoczony pozytywnie jakąś fajną i SAMODZIELNĄ inicjatywą ze strony naszego Klubu (czyt: Zarządu).
_______________________________________________________________________________
Szanowny Klubie! Szanowny Zarządzie! Szanowny Panie Prezesie! To jest nasz wszystkich święty obowiązek aby takich zawodników jak Igła (o Alku czy Perle nie piszę bo są jeszcze czynnymi zawodnikami) GODNIE UPAMIĘTNIĆ I UHONOROWAĆ. Liczę (i jestem przekonany że nie tylko ja), że takiego upamiętnienia i wyróżnienia Krzysztofa Ignaczaka się doczekamy. I to już bardzo wkrótce ;)  Jednocześnie jest to doskonała okazja na stworzenie nowej tradycji we współczesnej historii NASZEGO WSPÓLNEGO KLUBU.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2016, 21:26:42 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #26 dnia: Października 24, 2016, 10:37:09 am »
Dobrze było, nawet bardzo (dopóki przyjęcie dopisywało).

Jestem ukontentowany z postawy Drzyzgi, Perrina oraz Henia, który dał dobrą zmianę, gdy Rossard się zaciął.

A właśnie, skoro o Francuzie mowa, to może już czas zacząć przestawiać go na przyjęcie, tak aby, był gotowy po powrocie Schmitta na swoją nominalną pozycję?

Trybuny były dosyć pełne w porównaniu do innych spotkań +L w tej kolejce, także Rzeszów pod tym względem ma się dobrze, przynajmniej na jakiś czas.

I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #27 dnia: Października 24, 2016, 12:44:34 pm »
Szanowny Klubie! Szanowny Zarządzie! Szanowny Panie Prezesie! To jest nasz wszystkich święty obowiązek aby takich zawodników jak Igła (o Alku czy Perle nie piszę bo są jeszcze czynnymi zawodnikami) GODNIE UPAMIĘTNIĆ I UHONOROWAĆ. Liczę (i jestem przekonany że nie tylko ja), że takiego upamiętnienia i wyróżnienia Krzysztofa Ignaczaka się doczekamy. I to już bardzo wkrótce ;)  Jednocześnie jest to doskonała okazja na stworzenie nowej tradycji we współczesnej historii NASZEGO WSPÓLNEGO KLUBU.

Jeżeli mówimy o uhonorowaniu takiego zawodnika jak Igła, to dlaczego nie cofniemy się o paręnaście/parędziesiąt lat wstecz i umieścimy nazwiska zasłużonych przed erą "współczesnej Resovii". Mam na myśli zawodników/trenerów, którzy zasłużyli się w znacznym stopniu w osiąganiu trofeów Resovii w latach 70. i 80.

Nie warto odrywać się od historii, którą ten klub posiada.

Oprócz koszulek, można by się postarać o utworzeniu swego rodzaju muzeum/gabloty z trofeami, które klub (jako klub Resovia - nie tylko czasy nowożytne), zdobył od początku swojego istnienia w piłce siatkowej.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #28 dnia: Października 24, 2016, 13:51:34 pm »
Jedna uwaga. Za rok pół hali będzie w przebudowie. Uwagi słuszne ale może do nowego Podpromia.

Widziałem prezentacje klubu gdzie był pomysł z flagami. Ale to do realizacji już w nowej hali. Nawet koszulka Igły powinna mieć odpowiednie miejsce i czas. Nie jestem zwolennikiem upychania czegoś na siłę.
Nawet po części rozumiem to z Igłą i Gdańskiem. Krzysiek był wtedy w pracy. Jak to powinno wyglądać nie wiem.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #29 dnia: Października 24, 2016, 16:29:25 pm »
Jedna uwaga. Za rok pół hali będzie w przebudowie. Uwagi słuszne ale może do nowego Podpromia.

Widziałem prezentacje klubu gdzie był pomysł z flagami. Ale to do realizacji już w nowej hali. Nawet koszulka Igły powinna mieć odpowiednie miejsce i czas. Nie jestem zwolennikiem upychania czegoś na siłę.
Nawet po części rozumiem to z Igłą i Gdańskiem. Krzysiek był wtedy w pracy. Jak to powinno wyglądać nie wiem.
O .....wa :o :o :o :o :o
Darek, za przeproszeniem ale .......Ciebie chyba cegłówka w drewnianym domu na głowę spadła :o :(. No proszę Cię.  Będzie przebudowa to się koszulkę ściągnie. Jakiż to qźwa problem ::)? Nie szukajmy "kwadratowych jaj" tam gdzie ich nie ma ::). Przyznam się że poszukiwania takowych kwadratowych jaj nie spodziewałem się akurat z tej strony.
Darek, krótkie pytanie. Proszę o uczciwą odpowiedź. Czy to jest Twoje prywatne stanowisko czy kierownictwa SSPS również?
Darek, proszę Cię wlej we mnie nadzieję i przyznaj się że  pisząc powyższe miałeś ...... "POmroczność jasną" ;) ;D
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2016, 16:30:59 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)