Autor Wątek: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk  (Przeczytany 10950 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #30 dnia: Października 24, 2016, 18:25:53 pm »
Może powinienem zacytować poprzednią wypowiedź Arka. Do niej się odnoszę w kontekście muzeum, pucharów itd. Kiedy był czas na to to był. Teraz takie rzeczy nie czas robić. Powinno się to zrobić później, po przebudowie. Po prostu mając w perspektywie modernizacje hali inwestycje ograniczył bym do minimum. Takie moje zdanie na ten temat.

Pablo, Co do koszulki Igły to fajny pomysł tylko nie za bardzo wiem kiedy byłby najlepszy moment i czy ten moment nie minął. Odkąd zamknęli treningi na Podpromiu jestem tak często jak i ty. Niby teraz są otwarte, ale nie miałem okazji być i sprawdzić.

Zresztą jak zawsze to są moje wypowiedzi a nie SSPSu.

PS. Ja bym chciał, aby odbył się oficjalny mecz pożegnalny Igły na Podpromiu i wtedy by na zakończenie zawieszono koszulkę. Bo dziwnie dla mnie wyglądał by Igła w garniturze. Wyszło z jego zakończeniem kariery jak wyszło i nie miał okazji zagrać ostatniego meczu. Wg. mnie powinien mieć. Nawet jakby to było All Star Resovia kontra All Star Skra. Czyli pokazowy mecz zawodników z którymi spędził najlepsze lata swojej kariery. Bo o ile pamiętam to Igła ma 4 tytuły Mistrza że Skrą i 4 z Resovią.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2016, 18:51:30 pm wysłana przez A :) »

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #31 dnia: Października 24, 2016, 19:09:16 pm »
Może powinienem zacytować poprzednią wypowiedź Arka. Do niej się odnoszę w kontekście muzeum, pucharów itd. Kiedy był czas na to to był. Teraz takie rzeczy nie czas robić. Powinno się to zrobić później, po przebudowie. Po prostu mając w perspektywie modernizacje hali inwestycje ograniczył bym do minimum. Takie moje zdanie na ten temat.

To właśnie miałem na myśli, ale nie napisałem o tym :D
Po przebudowie hali utworzyć specjalną salę historii z pucharami, zdjęciami, koszulkami, artykułami itd. z dawnych lat (nie mówię tu tylko o Resovii z XXI wieku)
Puchary z XX w. są z tego co mi wiadomo, w budynku na W22, jednak przeczuwam, że przy dobrych chęciach strony zainteresowane mogą się dogadać, bo korzyść po obu stronach z takiej inicjatywy może wyniknąć.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #32 dnia: Października 24, 2016, 20:08:09 pm »
Jeżeli chodzi o pomysł  Kol. arek_614 jest całym sobą na "tak" i podpisuję się pod nim wszystkimi kończynami. Swoją drogą to taka galeria pamięci i historii już od dawna powinna funkcjonować, ale nie będę się już pastwić nad ......

Darek vel. Abdull, jak Cię lubię i szanuję tak mam nieodparte wrażenie że szukasz (zupełnie niepotrzebnie) dziury w całym i próbujesz "kijem zawracać Wisłę" :(. Pożegnalny mecz pożegnalnym meczem, a uhonorowanie i upamiętnienie Igły TU i TERAZ to dwie zupełnie inne kwestie. Do kiedy chcesz/chcecie czekać z wywieszeniem koszulki na Podpromiu? Do zakończenia dopiero co rozpoczętego sezonu? Czyli tym samym do następnego sezonu? Do jasnej anielki, nie rozumiem tego roztrząsania i rozkładania na czynniki pierwsze prostej i - zdawałoby się - oczywistej SPRAWY >:(. Jaki jest problem dla naszego Zarządu aby dowiedzieć się kiedy Igła będzie na Podpromiu w roli polsatowskiego komentatora. Albo .... czy to wielka rzecz lub jakieś wielkie wyzwanie, aby ktoś wpływowy z naszego klubu szepnął na  ucho właściwej osobie w Polsacie żeby do takiego a takiego meczu wyznaczyć  w roli komentatora Igłę bo chcemy zrobić mały "surprise"? Czy to jakiś wielki problem aby 5 minut przed meczem dokonać bardzo sympatycznej uroczystości wciągnięcia lub odsłonięcia koszulki i podziękować przy pełnej hali Ignaczakowi za te wszystkie lata? Darek, obaj doskonale wiemy że dla chcącego to nic trudnego. CHCIEĆ TO MÓC, A MÓC TO CHCIEĆ. Więc, na Zeusa przestańmy pierdzielić jak stare "pierniki" tylko zmobilizujmy Klub i Zarząd do odpowiednich działań.
Ja nie będę podpowiadać ludziom którzy biorą za to pensje co i jak powinni zrobić w tej materii. Jest wielka szansa na zainicjowanie czegoś bardzo fajnego i czegoś co może stać się nową tradycją w NASZYM WSPÓLNYM KLUBIE. Albo jesteśmy bezduszną korporacją albo pokażmy że jesteśmy Klubem z tradycjami który wciąż jeszcze przywiązuje dużą wagę do pewnych wartości wśród których jest m.in. WDZIĘCZNOŚĆ I SZACUNEK do zawodników którzy w Rzeszowie spędzili kawał swojego sportowego życia i są SYMBOLEM współczesnej Resovii.
Darek, dość "pitu, pitu, sratu tatu". Zmobilizujmy wszyscy razem Zarząd do działania. Obawiam się że Twoje dotychczasowe posty mogą być tylko wodą na młyn dla niektórych w Klubie aby opóźniać, spowalniać czy szukać 1001 powodów aby zostało jak jest.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2016, 20:28:35 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #33 dnia: Października 24, 2016, 20:24:47 pm »
Pablo. Prosto: nie mam pojęcia kiedy i jak.

Nie wiem jak takie coś wygląda i powinno wyglądać. Czy to powinno się odbyć przy pełnych trybunach czy gdzieś po cichu. Wchodzisz na Podpromie i patrzysz ooo... Koszulka Igły.
Jest idea "Koszulki Igły" i "jak najszybciej".
Ja tam wolę, aby to było przemyślane niż byle jak i na odwal się. Przyjdzie Pan Zdzisio i powiesi. Ja tego nie wiem. Czy mecz z Radomiem to odpowiedni moment. Nie wiem. Ja bym wolał aby to było podczas meczu ze Skrą, wtedy kiedy wszyscy będą na ten mecz patrzeć.
Jak nie było to na inaugurację to może to jeszcze poczekać. Na meczu z Radomiem nie będzie takiej atmosfery jak na meczu ze Skrą gdzie na 100 % będzie komplet publiczności.

SSPS złożył wniosek o tytuł honorowego obywatela dla Igły. Czy nie lepiej by było, jak by podczas tego meczu ze Skrą , przy pełnych trybunach wchodzi Igła, prezydent ogłasza, iż Igła otrzymuje ten prestiżowy tytuł i w tym momencie wciąga się koszulkę?

Ja jestem wrogiem prowizorki. I jak ma to być zrobione byle jak to lepiej żeby nie było tego.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #34 dnia: Października 24, 2016, 20:58:31 pm »
Pablo, muszę przyznać, że Kolegi nie poznaję. Przez lata pioruny leciały....., a tu taka skądinąd wspaniała idea. Szczerze mówiąc nie wiem, nad czym dyskutujemy. Pablo ma 100% racji. Nie ma na co czekać, a na pewno, na to kiedy Prezydent da zielone światło na nadanie Igle tytułu honorowego obywatela Rzeszowa. Myślę, że ta uroczystość odbędzie się w "zaciszach"  gabinetów rzeszowskiego Ratusza. Ale kiedy , to Bóg raczy wiedzieć
Mi osobiście nie  przeszkadzałoby, aby koszulka Igły zawisła  na meczu z Radomiem. Telewizja ma być, a że to nie będzie Skra. Tutaj nie tło jest najważniejsze, a  Igła i ten gest doceniający wkład Krzyśka w te wielkie sukcesy nowożytnej Resovii.
Mam nadzieję, że nasz Klub się zreflektuje i dźwignie temat.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia - Lotos Trefl Gdanśk
« Odpowiedź #35 dnia: Października 25, 2016, 08:11:18 am »
A ja się jednak zgodzę z argumentami Darka. Wolałbym, żeby to było zrobione z właściwą oprawą i pompą, a nie powieszenie dla samego powieszenia. Oczywiście odnośnie czekania na Ferenca ma rację Sławek, nie uzależniałbym naszej uroczystości od terminu wręczenia honorowego obywatelstwa, niemniej jednak jakby się to udało połączyć, wyszło by na pewno lepiej.
Paweł, nie gorączkuj się, wbrew pozorom zarząd klubu jest w tym sezonie bardzo otwarty na nasze inicjatywy, czego dowód będziesz mógł zobaczyć już w niedzielę ;)
Proponuję Ci, żebyś został parę minut po meczu i pogadał z prezesem fejs tu fejs  8)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832